Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów - Chotum 11.09.2021 r.

Rozpoczęcie zawodów godz 9.00

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Waldemar Jendrzejewski
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów859045502707993172442
2Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki807535452356888156391
3Pająk MartaPOlsztyn656040502156896164379
4Jańczak Anna MariaPChełm655530451955883141336

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Komarewski TomaszMBiałystok9510040502858793180465
2Wadas MichałMSiedlce9010045502858595180465
3Surma TomaszMŁódź909045502758699185460
4Marlęga SławomirMCiechanów9580505027584100184459
5Chodowiec AndrzejMSiedlce909535502709196187457
6Smykowski MarcinMWłocławek858050502659199190455
7Łożyński PawełMGdańsk909550452808589174454
8Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn908045502658499183448
9Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok957545502658894182447
10Turczyn PawełMOstrołęka7085505025592100192447
11Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów1009035502758486170445
12Hajczuk WiesławMCiechanów859050502757298170445
13Kubik IreneuszMRadom858540502608598183443
14Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów859045502707993172442
15Kozłowski PiotrMOlsztyn7510045502707894172442
16Przeorek MaciejMCiechanów959040502756898166441
17Zieliński MarcinMRadom758540502509099189439
18Turczyn Paweł AndrzejMLublin909535502708581166436
19Mierzejewski JacekMOlsztyn958040452608095175435
20Kostrzewa DariuszMWarszawa758050452508697183433
21Pawlak WojciechMPłock859030452508297179429
22Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn10010025452706593158428
23Daukszys TadeuszMŁódź858535452508889177427
24Łożyński Piotr WitoldMCiechanów907540502557494168423
25Bałdyga GrzegorzMOlsztyn958550502804597142422
26Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin907535502507596171421
27Wójcik Tomasz MaciejMWarszawa858545502655796153418
28Zalewski ArturMOlsztyn908035452506895163413
29Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki807535452356888156391
30Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów806030502207494168388
31Mańko Mariusz AndrzejMŁomża605040451957794171366
32Białobrzeski ArturMOstrołęka806045452304490134364
33Kubik Bartosz KamilMRadom9085505027508787362
34Sadowski SławomirMCiechanów658030502253198129354
35Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn07045501657592167332
36Hryniewicz StanisławMKoszalin504020401505986145295
37Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok000008008080
38Milczarek PawełMCiechanów000000000
39Marcinkowski BartoszMToruń000000000
40Walczak KamilMŁódź000000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Gałązka MaciejPOlsztyn9510045502909080170460
2Szymański WojciechPOstrołęka808545502608796183443
3Gąssowski WojciechPOstrołęka7510045402607999178438
4Barwicki PawełPRadom8085355025088100188438
5Pieńkowski RadosławPOlsztyn8590454526569100169434
6Borysiuk BartłomiejPWarszawa957535452509688184434
7Udrycki SławomirPLublin959530452657284156421
8Dudek MichałPRadom908040502607187158418
9Akszak-Okińczyc ŁukaszPWarszawa907545502606786153413
10Olborski WojciechPWarszawa858015452258094174399
11Łaziuk Michał TomaszPPłock859050402654091131396
12Wiosna Adrian DariuszPRadom858040452508065145395
13Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock807535402308374157387
14Karp JacekPOstrołęka857030352207885163383
15Nowosad JanuszPGdańsk857515452206892160380
16Łogin Grzegorz JanPWarszawa806525502206892160380
17Pająk MartaPOlsztyn656040502156896164379
18Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn757535402254495139364
19Domian DariuszPOstrołęka606530452007688164364
20Domian AdamPOstrołęka805530452106674140350
21Jańczak Anna MariaPChełm655530451955883141336
22Ptasiewicz TomaszPCiechanów606025401855980139324
23Waślicki AleksanderPWarszawa306535301604195136296
24Peściński DariuszPCiechanów55605351553378111266

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn PawełMOstrołęka7085505025592100192447
2Gąssowski WojciechPOstrołęka7510045402607999178438
3Daukszys TadeuszMŁódź858535452508889177427
4Łożyński Piotr WitoldMCiechanów907540502557494168423
5Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin907535502507596171421
6Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów806030502207494168388
7Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock807535402308374157387
8Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn07045501657592167332
9Hryniewicz StanisławMKoszalin504020401505986145295