Puchar Jesieni

Lublin - Puławy 02.10.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Tomasz Rybiński
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Myszka OliwiaPTarnobrzeg6580702158699185400
2Myszka PatrycjaMTarnobrzeg7555952257599174399
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów8575452057598173378
4Zakręta AlinaMOpole7080652156793160375

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8595952758499183458
2Górski HenrykMTarnobrzeg9090902708699185455
3Oleksik Marcin PawełMRadom9575952658798185450
4Tomala SławomirMTarnobrzeg9090902708198179449
5Surma TomaszMŁódź8595802609296188448
6Kubik Bartosz KamilMRadom8585902608996185445
7Małecki ArturMKrosno9095952806598163443
8Pudełko JanuszMKraków8085952608591176436
9Kędzierawski PiotrMChełm8580802458898186431
10Tuźnik SylwesterMLublin8095752508099179429
11Cybula RyszardMPiotrków Trybunalski9080702408997186426
12Winiarski Dariusz AndrzejMRadom8590752507698174424
13Kęski AdamMTarnów8580752408499183423
14Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9080802507893171421
15Ankiewicz TomaszMWarszawa8580852507596171421
16Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok8575702309196187417
17Kędzierawski ŁukaszMChełm9580702458087167412
18Wadas MichałMSiedlce8585652358394177412
19Górnik JerzyMKatowice7580802357898176411
20Chodowiec AndrzejMSiedlce10070552258299181406
21Komarewski TomaszMBiałystok7585602208994183403
22Myszka PatrycjaMTarnobrzeg7555952257599174399
23Krupa KazimierzMTarnobrzeg9075752408078158398
24Piętak Paweł TomaszMChełm8070752257795172397
25Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin8075752306897165395
26Olender RobertMRadom7570852306796163393
27Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8080602207994173393
28Adaszewski MarcinMLublin7580802356095155390
29Wójcik Tomasz MaciejMWarszawa6580802256496160385
30Krakowski SzymonMKatowice80606520577100177382
31Ciejpa-Znamirowski Dominik, KrzysztofMLublin6565852158086166381
32Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów8575452057598173378
33Zakręta AlinaMOpole7080652156793160375
34Piecuch Piotr WładysławMChełm6570752106598163373
35Turczyn Paweł AndrzejMLublin8075552107785162372
36Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom6585552056589154359
37Mańko Mariusz AndrzejMŁomża6075451808494178358
38Wójcicki Tomasz, AleksanderMLublin7570552006988157357
39Daukszys TadeuszMŁódź6050851956795162357

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Barwicki PawełPRadom8585802508098178428
2Borysiuk BartłomiejPWarszawa6590902458297179424
3Maciąg BartoszPLublin9085852607091161421
4Dudek MichałPRadom8080952557096166421
5Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska7590852506099159409
6Kędzierawski PawełPChełm8585852557182153408
7Myszka OliwiaPTarnobrzeg6580702158699185400
8Warchoł Jacek JózefPRadom6075852208097177397
9Ulanowski MaciejPLublin9070802405486140380
10Nowak Maciej MichałPSkierniewice7060651958599184379
11Wójtowicz ZbigniewPLublin7585852454786133378
12Wiosna Adrian DariuszPRadom7070852255894152377
13Osek TomaszPLublin6065902157091161376
14Banaszek WojciechPRadom6085652106596161371
15Cąkała CezaryPSiedlce5575651957795172367
16Bajerowski ArturPSiedlce7560752106491155365
17Barszcz MateuszPRadom7080552056294156361
18Dylewski JanPPiotrków Trybunalski5085702055983142347
19Ptaszek KrystianPRadom6065651905589144334
20Połeć Kamil MichałPRadom8065552003396129329
21Gujski MaciejPSiedlce6065501756088148323
22Mężyk HubertPRadom4555701706686152322
23Kołtun GrzegorzPRadom6045551605992151311
24Jasik JacekPLublin4045651504182123273
25Uss GrzegorzPSiedlce5555301404685131271
26Waślicki AleksanderPWarszawa4035401155095145260
27Beczek Bartosz JanPSiedlce2050351054260102207

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pudełko JanuszMKraków8085952608591176436
2Ankiewicz TomaszMWarszawa8580852507596171421
3Górnik JerzyMKatowice7580802357898176411
4Krupa KazimierzMTarnobrzeg9075752408078158398
5Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin8075752306897165395
6Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom6585552056589154359
7Daukszys TadeuszMŁódź6050851956795162357