Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz - Wolica 27.08.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Kaśnicki Bogdan
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole7075852308099179409
2Zakręta AlinaMOpole8080852456895163408
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7575752257883161386
4Błotna DorotaPLegnica7560752107896174384
5Matysiak Karina AnnaPKalisz8060752154064104319
6Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz6020551355598153288
7Kołatek NinaMOpole00000000

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Fiszer MarcinMPoznań95901002859098188473
2Panasewicz PrzemysławMLeszno9590952809492186466
3Dobrzykowski RafałMPoznań9095852709298190460
4Szczotka GrzegorzMKalisz9090952758796183458
5Surma TomaszMŁódź9590902758398181456
6Jaślanek MichałMZielona Góra85901002758298180455
7Wójcik Hubert BogusławMWrocław8590952709092182452
8Rączka RomanMPoznań9095852708596181451
9Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9085902658699185450
10Wojtaszuk DariuszMLegnica9085902659094184449
11Kubik Bartosz KamilMRadom9085902658995184449
12Walczak KamilMŁódź90809026088100188448
13Bać StanisławMRzeszów9575952658794181446
14Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski8585852559299191446
15Adamczyk BartoszMOpole9580852609193184444
16Neneman Tomasz JanuszMKonin8090852559097187442
17Smykowski MarcinMWłocławek9595952855798155440
18Tarnowy MateuszMZielona Góra10075952708981170440
19Kołodziejczyk PiotrMLeszno9585852657699175440
20Kubik IreneuszMRadom9585852658193174439
21Narowski TomaszMPoznań8590902658191172437
22Wróblewski AndrzejMKalisz85809526074100174434
23Karpik MichałMToruń8075902459198189434
24Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski9580752508993182432
25Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła9595752657294166431
26Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8585852558096176431
27Nowacki MateuszMKalisz8585802508396179429
28Wojtyniak AndrzejMLeszno8580852508593178428
29Jurosz HubertMBielsko Biała9075902558882170425
30Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8580802458594179424
31Daukszys TadeuszMŁódź9085702457899177422
32Ankiewicz TomaszMWarszawa8585902606496160420
33Malik Krzysztof PiotrMKalisz9075902556996165420
34Gajewski Aleksander BernardMKalisz9065902457797174419
35Biereśniewicz WacławMWałbrzych9590802655993152417
36Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9070902507887165415
37Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski8090752458090170415
38Grocholski TomaszMLegnica7080852358792179414
39Jurosz PawełMBielsko Biała8085802457988167412
40Udrycki SławomirMLublin8080802408092172412
41Dzikowski PawełMKonin8580752408189170410
42Dobrzykowski DanielMPoznań9075952606386149409
43Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8590802557084154409
44Olejarz LeszekMZielona Góra7090802408089169409
45Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole7075852308099179409
46Zakręta AlinaMOpole8080852456895163408
47Czerwień Marek HenrykMPiła9065902456696162407
48Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski9570752407094164404
49Dudek MichałMRadom9075852505795152402
50Jurosz MarekMBielsko Biała9570702358085165400
51Komarnicki Marek PiotrMPiła9070802406790157397
52Pauś Maciej JanMKalisz7580702256993162387
53Nowak HenrykMBielsko Biała6575702108196177387
54Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7575752257883161386
55Kurgan AdrianMWrocław8060802208185166386
56Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski7065852207491165385
57Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8585702404693139379
58Sokół PiotrMZielona Góra9055852305297149379
59Jakóbczyk JarosławMGorzów Wielkopolski7085702255889147372
60Fiebig Marian WiesławMZielona Góra8555752156588153368
61Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski6555751958984173368
62Kasprzyk AdamMCzęstochowa8545902203892130350
63Radniecki WiesławMKonin7055701957175146341
64Marko Henryk StefanMZielona Góra7535751856686152337
65Prędki PawełMKalisz956095250000250
66Stokłosa AndrzejMBielsko Biała00000000
67Kołatek NinaMOpole00000000
68Zieliński MarcinMRadom00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Forczmański BartoszPWłocławek8090852558294176431
2Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław9085902657685161426
3Krzyżagórski BartoszPPoznań9075852507795172422
4Ulanowski MaciejPLublin8570952507398171421
5Piechocki HubertPPoznań7580902458491175420
6Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock9565852457396169414
7Barszcz MateuszPRadom9580952706872140410
8Wiosna Adrian DariuszPRadom7570852308297179409
9Okoniewski Marcin MichałPKalisz9070902506888156406
10Ciszewski PawełPKonin6065952208298180400
11Przybył DariuszPKalisz7070852258781168393
12Błotna DorotaPLegnica7560752107896174384
13Gałczyński Dariusz AdrianPKalisz80501002307677153383
14Hruzd Jarosław HubertPWrocław6570752108389172382
15Grzyb Marek WaldemarPRadom7555852157392165380
16Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin7070852255891149374
17Skóra Michał PawełPWałbrzych6575752157483157372
18Łucinkiewicz WaldemarPWrocław65757021060100160370
19Gronczyński PawełPWałbrzych7580752304792139369
20Narowski JacekPPoznań8060852255688144369
21Buziewski SebastianPWłocławek8575752353593128363
22Dylewski JanPPiotrków Trybunalski6575602006297159359
23Fedosz MaciejPPoznań7570702153891129344
24Wróciński Zbigniew RomanPWałbrzych5560751906083143333
25Dawidczyk KazimierzPKonin8085602255849107332
26Krupa Krzysztof StanisławPKalisz6060751956770137332
27Drozdowski PiotrPGorzów Wielkopolski5060902003494128328
28Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych5055701757077147322
29Matysiak Karina AnnaPKalisz8060752154064104319
30Przybyła WiesławPPoznań7055551805484138318
31Pałka WiesławPWrocław8055652005754111311
32Kamiński MichałPKonin6565551854381124309
33Gałczyński Hubert AntoniPKalisz3550601455590145290
34Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz6020551355598153288
35Kot DanielPWałbrzych5560401555377130285
36Zagdański PawełPWałbrzych351545954791138233
37Korzeniewski DariuszPPoznań303015755073123198
38Jędras PrzemysławPKalisz20403595343569164
39Wittke WojciechPZielona Góra00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Daukszys TadeuszMŁódź9085702457899177422
2Ankiewicz TomaszMWarszawa8585902606496160420
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych9590802655993152417
4Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8590802557084154409
5Olejarz LeszekMZielona Góra7090802408089169409
6Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski9570752407094164404
7Nowak HenrykMBielsko Biała6575702108196177387
8Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski7065852207491165385
9Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin7070852255891149374
10Fiebig Marian WiesławMZielona Góra8555752156588153368
11Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski6555751958984173368
12Radniecki WiesławMKonin7055701957175146341
13Marko Henryk StefanMZielona Góra7535751856686152337
14Dawidczyk KazimierzPKonin8085602255849107332
15Przybyła WiesławPPoznań7055551805484138318
16Pałka WiesławPWrocław8055652005754111311
17Stokłosa AndrzejMBielsko Biała00000000
18Wittke WojciechPZielona Góra00000000

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022