Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI

Bielsko Biała - Brzeszcze 22.05.2021

Sędzia Główny – Rybiński Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole7080852357796173408

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Włodarczyk RemigiuszMOpole959010028590100190475
2Cybula RyszardMPiotrków Trybunalski9590802658999188453
3Tomala SławomirMTarnobrzeg8090902609397190450
4Górski HenrykMTarnobrzeg9090752559499193448
5Szydełko Aleksander WiesławMWrocław9590752609097187447
6Bać StanisławMRzeszów8590852609592187447
7Wąsik DawidMBielsko Biała90908026086100186446
8Cybula SewerynMPiotrków Trybunalski8580852509698194444
9Gawdzik MichałMKatowice8590902658692178443
10Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski95807525093100193443
11Paszenda RyszardMKatowice9580802559295187442
12Tomala DamianMTarnobrzeg9085802559196187442
13Kubik Bartosz KamilMRadom8590802558897185440
14Kubik IreneuszMRadom9575802509492186436
15Gajewski Aleksander BernardMKalisz90857024590100190435
16Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8595902707093163433
17Kukulski Krzysztof Hubert MOpole9095752607895173433
18Wójcik Hubert BogusławMWrocław80100752558296178433
19Gołda MichałMBielsko Biała9580852608092172432
20Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole8575902508794181431
21Górski Łukasz BłażejMRadom7590852508892180430
22Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg90908026069100169429
23Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8585902608187168428
24Barszcz KrzysztofMRzeszów8580852507999178428
25Afanasjew KamilMWrocław8580752408998187427
26Samborski JakubMPiotrków Trybunalski9065902459090180425
27Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8570802359198189424
28Gawron JakubMRzeszów8075852408796183423
29Biereśniewicz WacławMWałbrzych9085802556998167422
30Faber PiotrMTarnów7090802408498182422
31Krakowski SzymonMKatowice8585652359096186421
32Górnik JerzyMKatowice8080752358898186421
33Olender RobertMRadom8590702457699175420
34Szczepański JarosławMKatowice9070852457896174419
35Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9060802309198189419
36Szczotka AdamMBielsko Biała8570802359093183418
37Miotła Grzegorz MariuszMLublin9085802556399162417
38Udrycki SławomirMLublin8590802556993162417
39Tyrka TomaszMTarnów8085902556894162417
40Dudek MichałMRadom8085902556497161416
41Góral MariuszMKatowice7090702308799186416
42Jurosz HubertMBielsko Biała8090902607283155415
43Trzaskowski MaciejMWrocław9085702457496170415
44Bąk Krzysztof JózefMWałbrzych9585752556294156411
45Malik Krzysztof PiotrMKalisz8585752457292164409
46Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole7080852357796173408
47Szaro WiesławMRzeszów7080852357395168403
48Nowak HenrykMBielsko Biała8565802308093173403
49Wiśniewski HubertMTarnów8570602159094184399
50Kurgan AdrianMWrocław7585702308979168398
51Nowak TadeuszMTarnów7585652257597172397
52Flis KazimierzMRzeszów7575852356297159394
53Wróblewski AndrzejMKalisz7585702306399162392
54Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała9065602157998177392
55Prędki PawełMKalisz9070602207794171391
56Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg8570652207595170390
57Nowacki MateuszMKalisz85557021080100180390
58Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole9075702356589154389
59Kuta TomaszMTarnów8580552207098168388
60Kęski AdamMTarnów7080752256993162387
61Długosz JacekMOpole7560752108394177387
62Ćwieluch Grzegorz HenrykMWałbrzych4090752058894182387
63Turczyn Paweł AndrzejMLublin7570652108491175385
64Pauś Maciej JanMKalisz7075652107398171381
65Barwicki PawełMRadom7065702058393176381
66Szaro JanuszMRzeszów8075752305692148378
67Tuźnik SylwesterMLublin7070551958295177372
68Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin9080552255096146371
69Stachera MichałMWałbrzych6055952106987156366
70Kwaśniewski Marcin MaciejMLublin5575852155397150365
71Dobrowolski Zbigniew WojciechMWrocław6560651908776163353

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg9085902657293165430
2Pasztaleniec DamianPTarnobrzeg9580802557985164419
3Dudek RafałPBielsko Biała7560952309593188418
4Bogacz DawidPRzeszów8070752259191182407
5Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław7075752209295187407
6Ćmiel TomaszPKatowice9075702357893171406
7Kuta FilipPTarnów8075652208895183403
8Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych7575802307597172402
9Ulanowski MaciejPLublin7590702356993162397
10Skotnicki BartoszPOpole7580702258191172397
11Grzybowski DominikPRadom7575652158894182397
12Gil KrzysztofPTarnów8565652158694180395
13Osek TomaszPLublin8075752307094164394
14Napierała Adam MarcinPKalisz8065702159187178393
15Zacny WojciechPBielsko Biała8560702158293175390
16Połeć Kamil MichałPRadom8075702257489163388
17Łucinkiewicz WaldemarPWrocław7060902207492166386
18Konupka DavidPOpole8075702256495159384
19Okoniewski Marcin MichałPKalisz7575802306089149379
20Stokłosa MarcinPKatowice7575552057695171376
21Rębisz MarekPPiotrków Trybunalski8575452057585160365
22Marcinkiewicz PawełPWałbrzych8580602255281133358
23Bakalarz JanPPiotrków Trybunalski7560702056192153358
24Wróblewski RafałPRzeszów8070502005777134334
25Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych8045601854872120305

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Paszenda RyszardMKatowice9580802559295187442
2Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8595902707093163433
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych9085802556998167422
4Górnik JerzyMKatowice8080752358898186421
5Szczotka AdamMBielsko Biała8570802359093183418
6Szaro WiesławMRzeszów7080852357395168403
7Nowak HenrykMBielsko Biała8565802308093173403
8Szaro JanuszMRzeszów8075752305692148378
9Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin9080552255096146371
10Bakalarz JanPPiotrków Trybunalski7560702056192153358