Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III

Bydgoszcz - Łącko 30.07.2022 r.

Sędzia Główny – Poraniuk Piotr
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz9095652509194185435

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok9595952859099189474
2Huminiak TomaszMWarszawa10090902809094184464
3Kazubski KacperMPoznań95951002908588173463
4Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9595852758997186461
5Neugebauer Jerzy JanMOlsztyn9590952808692178458
6Wadas MichałMSiedlce10080902709395188458
7Szul MarekMWarszawa9590852709295187457
8Aniołkowski PiotrMToruń95100852808096176456
9Chodowiec AndrzejMSiedlce100858527086100186456
10Fiszer MarcinMPoznań9090902709293185455
11Szymański TomaszMPoznań8590902659199190455
12Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9085902658998187452
13Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski9585902709288180450
14Sanczenko PiotrMSuwałki95100752708297179449
15Goerick MarekMElbląg8090902609097187447
16Borysiuk BartłomiejMWarszawa9585802608698184444
17Karpik MichałMToruń9080902608599184444
18Isaryk SergijMBydgoszcz9590952808281163443
19Usowski PatrykMBydgoszcz8095852608696182442
20Nowicki KarolMOlsztyn9580802558799186441
21Modrzejewski JacekMBydgoszcz10090802708089169439
22Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra9590702558498182437
23Montowski ZbyszkoMBydgoszcz85100652508998187437
24Nowicki PawełMWarszawa8575902508799186436
25Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz9095652509194185435
26Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn9085902657198169434
27Kulikowski MarekMBiałystok8085802459197188433
28Tarnowy MateuszMZielona Góra8595702508597182432
29Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski8580802459196187432
30Szober Krzysztof MichałMZielona Góra8590752508497181431
31Wiśniewski MarekMToruń8080902508695181431
32Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok9080752459195186431
33Molski Krzysztof LechMBiałystok9090852657293165430
34Sokół PiotrMZielona Góra9090852657094164429
35Rączka RomanMPoznań90858526068100168428
36Ruta MirosławMBydgoszcz10090802706394157427
37Komarewski TomaszMBiałystok75809024582100182427
38Dobrzykowski RafałMPoznań90908026066100166426
39Smoliński PiotrMElbląg9590852705897155425
40Sasorski Janusz MariaMWarszawa8080852458298180425
41Czarnecki Michał JacekMToruń8590752507598173423
42Kozłowski PiotrMOlsztyn8075852408399182422
43Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski70908024082100182422
44Onopiak RyszardMElbląg8595802606792159419
45Uździło WitoldMSuwałki8585752457795172417
46Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra7590802457795172417
47Warsiewicz RobertMSuwałki8575752358991180415
48Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8590602358098178413
49Nowak LechMPoznań8085802457790167412
50Sobolewski Dariusz SebastianMToruń8075852407596171411
51Czerwień Marek HenrykMPiła8580702357997176411
52Tomaszewski Maciej MarcinMPiła8085602258699185410
53Dorniak RobertMElbląg9580752506098158408
54Jankowski GrzegorzMOlsztyn9565852456994163408
55Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki9585702506196157407
56Zieleniewski Adam StanisławMPiła7580752308196177407
57Roszko MarcinMSuwałki9570852505997156406
58Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski8580752406997166406
59Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła9575652357793170405
60Marcinkowski BartoszMToruń7590752406797164404
61Cąkała CezaryMSiedlce8075702257792169394
62Hanusz JakubMSiedlce8080652257693169394
63Sawicki DariuszMBiałystok6575802207796173393
64Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn6570752108395178388
65Hanusz BartłomiejMSiedlce8580702355986145380
66Pietrusza Wojciech WacławMPiła8060752156598163378
67Komarnicki Marek PiotrMPiła8560652106897165375
68Olborski WojciechMWarszawa7070702106595160370
69Kleszczewski ZbigniewMSuwałki7060351657795172337

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Krzyżagórski BartoszPPoznań8090852558994183438
2Piechocki HubertPPoznań8080852459198189434
3Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9095852707584159429
4Michałowski WojciechPBiałystok85957525572100172427
5Broniecki JacekPPiła8595752556896164419
6Romanik SylwesterPSiedlce7085852408196177417
7Chlebowski Bartłomiej PiotrPBydgoszcz9060952457989168413
8Stolpman Rafał TomaszPElbląg8580802458481165410
9Piątkowski MaciejPBydgoszcz7075952408090170410
10Trzaska WojciechPElbląg8060802209096186406
11Rusewicz Paweł JanPZielona Góra8075752307496170400
12Wiszowaty Cezary RafałPOlsztyn7585802406990159399
13Urbański TomaszPElbląg8080802406098158398
14Janicki MichałPGorzów Wielkopolski6090652158694180395
15Wierzbicki PawełPSiedlce8575802406192153393
16Łukieńczuk MaciejPGorzów Wielkopolski7570852306994163393
17Nawrot Łukasz HubertPZielona Góra9075702356889157392
18Łogin Grzegorz JanPWarszawa8585652356195156391
19Sot Łukasz SebastianPPiła7580752307383156386
20Zamojski MarcinPSuwałki6565902207591166386
21Łakomy JakubPWarszawa8590552306293155385
22Nisterenko ŁukaszPToruń6575752156088148363
23Rumiński JarosławPToruń7580752304584129359
24Włoczewski RobertPElbląg7075652105687143353
25Gujski MaciejPSiedlce5560651808287169349
26Kaczmarczyk Przemysław ZbigniewPSuwałki6575652055379132337
27Rybiński WojciechPBiałystok6555551756094154329

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Isaryk SergijMBydgoszcz9590952808281163443
2Molski Krzysztof LechMBiałystok9090852657293165430
3Onopiak RyszardMElbląg8595802606792159419
4Uździło WitoldMSuwałki8585752457795172417