Podkarpacki Puchar Jesieni

Rzeszów - Bór 18.09.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Tomasz Skalski
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Myszka OliwiaPTarnobrzeg75757522571100171396
2Zakręta AlinaMOpole7555702008192173373
3Krawiec-Grabczak MartaPRzeszów7545701905993152342
4Flis KatarzynaPRzeszów6555651856293155340
5Margas NataliaPKrosno7035501554496140295
6Gruza PatrycjaPKrosno30105090137689179
7Lenkiewicz-Bardzińska AgataPKrosno10353580334679159

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg90851002759199190465
2Guzik Rafał AndrzejMNowy Sącz9580952708798185455
3Małecki ArturMKrosno8595952758097177452
4Tomala SławomirMTarnobrzeg9585852658998187452
5Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok10090902807594169449
6Górski HenrykMTarnobrzeg9080852559695191446
7Zawiślan Marcin KamilMNowy Sącz90100902806797164444
8Wójs ArturMNowy Sącz8580952608697183443
9Szwiec RyszardMTarnów9080902608496180440
10Kubik Bartosz KamilMRadom8585902609287179439
11Szarzec RomanMBielsko Biała9085902657598173438
12Szaro JanuszMRzeszów8590902658093173438
13Jóźwik OlafMKrosno8085952608095175435
14Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg80751002558199180435
15Górnik JerzyMKatowice10085852706498162432
16Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8590852607498172432
17Malinkiewicz TomaszMBielsko Biała9085802557997176431
18Bojkiw PawełMKrosno90808025078100178428
19Szczotka AdamMBielsko Biała8080902507598173423
20Gawron JakubMRzeszów8580952606396159419
21Kuta TomaszMTarnów7085952507395168418
22Bać StanisławMRzeszów8075802359093183418
23Krakowski SzymonMKatowice7580852407899177417
24Iskrzycki LeszekMRzeszów9585752556695161416
25Hadam DominikMRzeszów7080952457497171416
26Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg7580902457097167412
27Jurosz PawełMBielsko Biała7570902358295177412
28Kęski AdamMTarnów7580852407693169409
29Bobola GrzegorzMRzeszów7080952457686162407
30Barszcz KrzysztofMRzeszów65951002607070140400
31Puchyr JerzyMKrosno7575752258485169394
32Flis KazimierzMRzeszów8570802355993152387
33Jurosz MarekMBielsko Biała7580452007897175375
34Zakręta AlinaMOpole7555702008192173373
35Krupa KazimierzMTarnobrzeg7545802006899167367
36Hadel WojciechMPrzemyśl7075652103583118328
37Barszcz Jerzy MaciejMKielce00000000
38Okrojek StanisławMPrzemyśl00000000
39Kądzielawa Jarosław AndrzejMKielce00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Udrycki SławomirPLublin9580902658397180445
2Boho SylwesterPRzeszów9080852558899187442
3Faber PiotrPTarnów90857525088100188438
4Jurosz HubertPBielsko Biała9095952806487151431
5Banaszek WojciechPRadom9580802557792169424
6Powroźnik PiotrPPrzemyśl9595902805390143423
7Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg9560802359593188423
8Powroźnik BogdanPPrzemyśl8575902507494168418
9Ulanowski MaciejPLublin9070852458489173418
10Kuta FilipPTarnów8095802557092162417
11Szaro WiesławPRzeszów8085902556297159414
12Bocian GrzegorzPPrzemyśl6575902308993182412
13Barwicki PawełPRadom8070852357498172407
14Dudek RafałPBielsko Biała8070902407294166406
15Dąbrowski PiotrPPrzemyśl9060852356993162397
16Myszka OliwiaPTarnobrzeg75757522571100171396
17Hart MarcinPRzeszów7570952406985154394
18Klimek Jacek FranciszekPNowy Sącz8065852306994163393
19Konarski JarosławPBiała Podlaska6585802307189160390
20Niebieszczański HubertPPrzemyśl60651002257192163388
21Barszcz PiotrPPrzemyśl6580802257481155380
22Bieszczad BronisławPKrosno6560701958397180375
23Żuryło JerzyPPrzemyśl9550852306776143373
24Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz6575852255395148373
25Kmak Grzegorz MarianPNowy Sącz8060702106696162372
26Rajchert MarekPRzeszów4565902007192163363
27Górnicki Kacper PiotrPNowy Sącz5060851958087167362
28Połeć Kamil MichałPRadom8050852155979138353
29Szydełko JarosławPRzeszów7065752104795142352
30Wróblewski RafałPRzeszów5555851957183154349
31Ćmiel Patryk RyszardPRadom7555702005294146346
32Wrzesień RyszardPWarszawa8070752255167118343
33Krawiec-Grabczak MartaPRzeszów7545701905993152342
34Flis KatarzynaPRzeszów6555651856293155340
35Widomski Piotr AntoniPNowy Sącz8555702104979128338
36Stąpor GrzegorzPRzeszów6550801955588143338
37Skałoń MaciejPTarnów6560651905590145335
38Gudyka ŁukaszPRzeszów5045651607489163323
39Kluska HubertPKrosno6065752003785122322
40Szydełko DariuszPRzeszów4565751854780127312
41Malinowski Marcin WładysławPNowy Sącz4045651505690146296
42Margas NataliaPKrosno7035501554496140295
43Skrabalak MaciejPRzeszów555580190376097287
44Szczecina WiesławPTarnów4545451353892130265
45Smyk MieczysławPPrzemyśl5025751502687113263
46Lesiak GrzegorzPRzeszów3030801404072112252
47Gruza PatrycjaPKrosno30105090137689179
48Lenkiewicz-Bardzińska AgataPKrosno10353580334679159
49Kołtun GrzegorzPRadom00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górnik JerzyMKatowice10085852706498162432
2Bojkiw PawełMKrosno90808025078100178428
3Powroźnik BogdanPPrzemyśl8575902507494168418
4Szaro WiesławPRzeszów8085902556297159414
5Puchyr JerzyMKrosno7575752258485169394
6Krupa KazimierzMTarnobrzeg7545802006899167367
7Wrzesień RyszardPWarszawa8070752255167118343
8Krawiec-Grabczak MartaPRzeszów7545701905993152342
9Barszcz Jerzy MaciejMKielce00000000
10Okrojek StanisławMPrzemyśl00000000
11Kądzielawa Jarosław AndrzejMKielce00000000