Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. IV

Opole - Grudzice 21.05.2022 r.

Sędzia główny – Bernacki Roman
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8070852358592177412
2Kołatek NinaMOpole9565752357393166401
3Zakręta AlinaMOpole6070702007485159359

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Włodarczyk RemigiuszMOpole958510028086100186466
2Wojtaszuk DariuszMLegnica90851002759096186461
3Surma TomaszMŁódź9590802659097187452
4Daukszys TadeuszMŁódź90758525092100192442
5Rafalski MikołajMŁódź8590902658095175440
6Malik Krzysztof PiotrMKalisz9580902658193174439
7Trzaskowski MaciejMWrocław8080902508995184434
8Obigło Michał Piotr MOpole8580902557796173428
9Kurgan AdrianMWrocław8090902607493167427
10Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole8585952655999158423
11Wójcik Hubert BogusławMWrocław7575902409091181421
12Biereśniewicz WacławMWałbrzych8580802458489173418
13Afanasjew KamilMWrocław7570902358597182417
14Ćwieluch Grzegorz HenrykMWałbrzych9075852507889167417
15Nowacki MateuszMKalisz7570902358299181416
16Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8070852358592177412
17Szczotka GrzegorzMKalisz7580802357798175410
18Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole8570752308392175405
19Długosz JacekMOpole8075902457485159404
20Kukulski Krzysztof Hubert MOpole8050952258396179404
21Kołatek NinaMOpole9565752357393166401
22Dobrowolski Zbigniew WojciechMWrocław8070752258786173398
23Bakacz AdamMKalisz8565752258786173398
24Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych7580702257793170395
25Sikora Rafał PiotrMKalisz7070802208191172392
26Prędki PawełMKalisz7575802307983162392
27Walczak KamilMŁódź7580702257097167392
28Wróblewski AndrzejMKalisz8555852256499163388
29Stachera MichałMWałbrzych6080902307978157387
30Mrówczyński Radosław WiktorMWrocław8575802406779146386
31Malerowicz WojciechMLegnica70657521073100173383
32Bąk Krzysztof JózefMWałbrzych8080702306685151381
33Wolanin Tomasz JanuszMWałbrzych5575752057296168373
34Marcinowski PatrykMLegnica8550551908388171361
35Zakręta AlinaMOpole6070702007485159359
36Bąk MichałMKalisz855075210415899309

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Napierała Adam MarcinPKalisz8075752307999178408
2Korościk MarcinPKalisz8570902457487161406
3Stodolski Rafał ŁukaszPKalisz7570852307993172402
4Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław7060852158395178393
5Ziąber TomaszPLegnica8055802157794171386
6Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych8065902356486150385
7Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych7065852207787164384
8Gąsior JakubPWałbrzych7585852454788135380
9Hruzd Jarosław HubertPWrocław7585702306668134364
10Kolbusz ZbigniewPWałbrzych7070802205687143363
11Pyra CEZARYPŁódź9570552206968137357
12Biernaciak FilipPŁódź8555752155684140355
13Grąbkowski PiotrPŁódź7070752154191132347
14Gronczyński PawełPWałbrzych5570701956584149344
15Cerazy JózefPLegnica6070601907380153343
16Sawkowicz PiotrPLegnica8560501956185146341
17Przybył DariuszPKalisz7030751756896164339
18Kolbusz HubertPWałbrzych5560651807184155335
19Łucinkiewicz WaldemarPWrocław6550651807283155335
20Skóra Michał PawełPWałbrzych6065802055571126331
21Mrulewicz WaldemarPŁódź5565651855094144329
22Lipa RadosławPLegnica5050701706879147317
23Pavlou AleksanderPLegnica5035551406895163303

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Daukszys TadeuszMŁódź90758525092100192442
2Biereśniewicz WacławMWałbrzych8580802458489173418
3Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych7580702257793170395
4Mrulewicz WaldemarPŁódź5565651855094144329