Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. I

Poznań - Antoninek 21.05.2022 r.

Sędzia główny – Maciejewski Mariusz
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gębala Beata MariaPPiła3065701657690166331

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9090902709494188458
2Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski8090952659496190455
3Bekasiak SzymonMSzczecin8590952709088178448
4Furmańczak TomaszMLeszno9080852559496190445
5Czerwień Marek HenrykMPiła8085852509299191441
6Szober Krzysztof MichałMZielona Góra8090852559194185440
7Nowak LechMPoznań9570952608191172432
8Prokop RomualdMGorzów Wielkopolski8570902459094184429
9Fiszer MarcinMPoznań9575802508296178428
10Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski9065852408998187427
11Buda Marek CzesławMZielona Góra8075902458299181426
12Rączka RomanMPoznań8070952458199180425
13Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła8580802458097177422
14Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra7585852457998177422
15Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin8560902358897185420
16Tomaszewski Maciej MarcinMPiła8570802359095185420
17Szymański TomaszMPoznań8075752309099189419
18Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8575902507491165415
19Oborski PrzemysławMPiła7080752259397190415
20Panasewicz PrzemysławMLeszno7575752258897185410
21Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski8555852258991180405
22Kubiak PawełMKoszalin80757022578100178403
23Buda Sławomir WojciechMZielona Góra9565902506092152402
24Węgrzyn JarosławMPoznań8560852308089169399
25Śmiałek DamianMSzczecin7060902208593178398
26Narowski TomaszMPoznań75701002456980149394
27Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski7560752108599184394
28Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski8560902356395158393
29Olejarz LeszekMZielona Góra9070752356987156391
30Tarnowy MateuszMZielona Góra7055752009596191391
31Pilch TomaszMLeszno7570902356194155390
32Motwicki JanuszMLeszno8065852306096156386
33Franczak BartłomiejMLeszno7575752257091161386
34Kozłowski Kamil KrzysztofMKoszalin8065702157792169384
35Kubiaczyk MikołajMPoznań5550901958997186381
36Zieleniewski Adam StanisławMPiła8565602107198169379
37Lewandowski RyszardMKoszalin7070602008197178378
38Komarnicki Marek PiotrMPiła6575802205994153373
39Perzyński MartinMLeszno7065652007795172372
40Przybyłowicz RemigiuszMPoznań6070702007399172372
41Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski5585702106497161371
42Stachowiak GrzegorzMGorzów Wielkopolski7065601957897175370
43Markiewicz MaciejMPoznań7040751858995184369
44Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra6060701908097177367
45Nadborski HubertMZielona Góra6575802207866144364
46Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra5585652056098158363
47Wawrzyniak LeszekMGorzów Wielkopolski7065702058669155360
48Dobrzykowski RafałMPoznań7555551857497171356
49Marko Henryk StefanMZielona Góra5055751807997176356
50Łazik KrzysztofMLeszno8555752154494138353
51Woropaj ZbigniewMKoszalin6535851857295167352
52Sokół PiotrMZielona Góra6555701907089159349
53Perskiewicz TadeuszMKoszalin5050701707697173343
54Fiebig Marian WiesławMZielona Góra6035751708091171341
55Radniecki WiesławMKonin6055651806694160340
56Bekasiak Paweł CezaryMSzczecin5550801856389152337
57Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła5530801657893171336
58Breska NorbertMLeszno5055851905886144334

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Sot Łukasz SebastianPPiła8060802208997186406
2Janicki MichałPGorzów Wielkopolski7075802259283175400
3Pietraszewski FilipPLeszno9575752457181152397
4Rusewicz Paweł JanPZielona Góra7575602109097187397
5Konowalski MaciejPPoznań8055852206998167387
6Czerniak Jakub HubertPPoznań7060852157794171386
7Toboła MarekPKoszalin7565702107596171381
8Ratajczak TomaszPLeszno7060802108388171381
9Broniecki JacekPPiła6550852007696172372
10Sapilak Daniel JanPKoszalin7580652205592147367
11Chodakowski DorianPKoszalin9555602106687153363
12Gąsiorek BolesławPPoznań8555602006298160360
13Ciszewski PawełPKonin7060601908585170360
14Fedosz MaciejPPoznań7555702007971150350
15Narowski JacekPPoznań4555901906892160350
16Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin5545701707591166336
17Gębala Beata MariaPPiła3065701657690166331
18Kukanów Maciej DanielPZielona Góra5035601458185166311

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Buda Marek CzesławMZielona Góra8075902458299181426
2Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin8560902358897185420
3Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski8560902356395158393
4Olejarz LeszekMZielona Góra9070752356987156391
5Lewandowski RyszardMKoszalin7070602008197178378
6Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski5585702106497161371
7Wawrzyniak LeszekMGorzów Wielkopolski7065702058669155360
8Marko Henryk StefanMZielona Góra5055751807997176356
9Łazik KrzysztofMLeszno8555752154494138353
10Woropaj ZbigniewMKoszalin6535851857295167352
11Perskiewicz TadeuszMKoszalin5050701707697173343
12Fiebig Marian WiesławMZielona Góra6035751708091171341
13Radniecki WiesławMKonin6055651806694160340
14Bekasiak Paweł CezaryMSzczecin5550801856389152337
15Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin5545701707591166336
16Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła5530801657893171336