Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Liga Strzelecka – Eliminacje reg. I

Koszalin - Manowo 18.05.2024 r.

Sędzia Główny - Marek Świerczek

Menu

Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki indywidualne

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazemRazem - DrużynaLokata
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
Gorzów Wielkopolski
1Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski10070100270909718745734711
2Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski90701002609198189449
3Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9095802658197178443
4Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski9575902608296178438
5Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski8585902608196177437
6Burdzy KrzysztofPGorzów Wielkopolski85701002557491165420
7Łukieńczuk MaciejPGorzów Wielkopolski8570852408694180420
8Wawrzyniak LeszekMGorzów Wielkopolski8565852357597172407
Poznań
1Szymański TomaszMPoznań8590852608510018544534602
2Dobrzykowski RafałMPoznań7595952657794171436
3Czerniak Jakub HubertPPoznań8590902657791168433
4Fiszer MarcinMPoznań10070852558295177432
5Narowski TomaszMPoznań9070902508496180430
6Woźniak AdamMPoznań8575902508792179429
7Rączka RomanMPoznań8575902508395178428
8Konowalski MaciejPPoznań9575952657092162427
Szczecin
1Bekasiak SzymonMSzczecin959090275809717745233853
2Ziółkowski WojciechMSzczecin9085902657891169434
3Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin8580852508596181431
4Rachwał MarcinMSzczecin9585802607593168428
5Biereśniewicz DamianPSzczecin559010024575100175420
6Chlebowski Jacek ZdzisławPSzczecin8090902606194155415
7Kmieć TomaszMSzczecin9570902556292154409
8Biereśniewicz JacekPSzczecin7565752158299181396
Piła
1Zieleniewski Adam StanisławMPiła958085260909918944931564
2Oborski PrzemysławMPiła9575952658484168433
3Komarnicki Marek PiotrMPiła9070802408298180420
4Tomaszewski Maciej MarcinMPiła80100652457097167412
5Broniecki JacekPPiła7080852358094174409
6Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła6585602105888146356
7Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła8570702255769126351
8Mrówka JakubPPiła6550801954388131326

Uproszczona klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1740645745213062676013863516
2Gorzów Wielkopolski715600730204566076614263471
3Poznań700640720206064575514003460
4695585730201064674913953405
5Szczecin670655700202559876213603385
6Piła645610620187556471712813156

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa