Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II Zawody Wawrzynowe

Łomża - Czerwony Bór 10.07.2022 r.

Sędzia Główny – Pełczyński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk757545502458296178423
2Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz706550502356993162397
3Pająk MartaMOlsztyn607550302157895173388
4Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów657030452107394167377
5Zakręta AlinaMOpole755550352156074134349
6Kulas NataliaPOlsztyn704545402005291143343
7Jańczak Anna MariaPChełm507020451855295147332
8Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki80552001555493147302
9Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz553010351306689155285

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Pieściński AdamMToruń1007550502759199190465
2Kubik Bartosz KamilMRadom958050502758899187462
3Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski858550502709597192462
4Surma TomaszMŁódź808550502659198189454
5Święcki KrzysztofMŁomża1009050452857592167452
6Fiszer MarcinMPoznań907050502609497191451
7Gałązka MaciejMOlsztyn809040502609497191451
8Piętak Paweł TomaszMChełm809050502707999178448
9Karpik MichałMToruń958045402609098188448
10Borysiuk BartłomiejMWarszawa857550452559499193448
11Wadas MichałMSiedlce809535502609295187447
12Sawicki DariuszMBiałystok908550502757794171446
13Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów758550502608996185445
14Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok708550502559298190445
15Wiśniewski MarekMToruń908545502707993172442
16Turczyn Paweł AndrzejMLublin708545502509096186436
17Zalewski ArturMOlsztyn659550502607598173433
18Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska857550452559483177432
19Molski Krzysztof LechMBiałystok857050502557898176431
20Roszko MarcinMSuwałki809550502757183154429
21Karpiński KrzysztofMToruń806050502408699185425
22Pieńkowski RadosławMOlsztyn807550452507995174424
23Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn758045452457999178423
24Socha DominikaMSłupsk757545502458296178423
25Udrycki SławomirMLublin857050502556997166421
26Onopiak RyszardMElbląg807050502507893171421
27Kubik IreneuszMRadom757035502309397190420
28Sanczenko PiotrMSuwałki807050502507099169419
29Goerick MarekMElbląg807050452459183174419
30Kozłowski PiotrMOlsztyn708050502507890168418
31Mańko Mariusz AndrzejMŁomża856050502457894172417
32Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn756550502408294176416
33Krajewski Marek KrzysztofMBiałystok805050502309293185415
34Gąssowski WojciechMOstrołęka8060454523084100184414
35Chodowiec AndrzejMSiedlce806045502358195176411
36Gajewski Aleksander BernardMKalisz905535452258898186411
37Dudek MichałMRadom857545452506693159409
38Ankiewicz TomaszMWarszawa756550402307998177407
39Krakowski SzymonMKatowice709040202209295187407
40Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok656045502208897185405
41Deniziak Ryszard AntoniMŁomża907045452505994153403
42Chmielewski WaldemarMOstrołęka908005022082100182402
43Wróblewski AndrzejMKalisz7065454522576100176401
44Kwaśnik JarosławMGdańsk806050452357390163398
45Żmiejko PawełMBiałystok557545352108999188398
46Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz706550502356993162397
47Łąpieś SławomirMToruń706545502307691167397
48Białobrzeski ArturMOstrołęka905045502356496160395
49Kędzierski ZbigniewMToruń557045502207795172392
50Pająk MartaMOlsztyn607550302157895173388
51Kulikowski PatrykMBiałystok655540452058499183388
52Kulikowski MarekMBiałystok606050402107798175385
53Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów657030452107394167377
54Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin705050502205096146366
55Zakręta AlinaMOpole755550352156074134349
56Karp JacekMOstrołęka605040351856494158343
57Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki80552001555493147302

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn857050502558392175430
2Pietraszewski FilipPLeszno859050352607490164424
3Grzybowski DominikPRadom856050502458196177422
4Krzyżagórski BartoszPPoznań757050502457794171416
5Forczmański BartoszPWłocławek755545502259298190415
6Domanowski KrzysztofPOstrołęka757550402408487171411
7Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock7565504523576100176411
8Ulanowski MaciejPLublin657050452308594179409
9Truszkowski HubertPŁomża757045502407987166406
10Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn807540402356594159394
11Bobel AdamPBiałystok606050402108698184394
12Abramowicz KrzysztofPSuwałki755050352108794181391
13Połeć Kamil MichałPRadom609050402405094144384
14Sachmaciński MariuszPŁomża856040402256990159384
15Bulak MarianPOlsztyn608050502404895143383
16Gujski MaciejPSiedlce804545452157194165380
17Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska607045402156794161376
18Michałowski WojciechPBiałystok405550401858099179364
19Nowosad JanuszPGdańsk556035502008873161361
20Rybiński WojciechPBiałystok456045401907494168358
21Tokarski MaciejPBiałystok655530351857495169354
22Goławski GrzegorzPLublin705030451956890158353
23Kulas NataliaPOlsztyn704545402005291143343
24Jańczak Anna MariaPChełm507020451855295147332
25Wyszyński ZbigniewPOstrołęka456035451855085135320
26Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz553010351306689155285
27Pieciak ZbigniewPŁomża050504514581081226

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska857550452559483177432
2Molski Krzysztof LechMBiałystok857050502557898176431
3Onopiak RyszardMElbląg807050502507893171421
4Gąssowski WojciechMOstrołęka8060454523084100184414
5Ankiewicz TomaszMWarszawa756550402307998177407
6Kwaśnik JarosławMGdańsk806050452357390163398
7Łąpieś SławomirMToruń706545502307691167397
8Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin705050502205096146366