Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II Finał Ligi Strzeleckiej

Katowice - Siemianowice Śl. 17.09.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Rybiński Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8070752257295167392

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tomala DamianMTarnobrzeg9595952858299181466
2Kubik Bartosz KamilMRadom90100852759097187462
3Górski HenrykMTarnobrzeg90958026593100193458
4Ciecierski Arkadiusz HubertMOlsztyn8595952758796183458
5Fiszer MarcinMPoznań9585852659696192457
6Montowski ZbyszkoMBydgoszcz9595802709193184454
7Wąsik DawidMBielsko Biała9575952659197188453
8Krakowski SzymonMKatowice9580902659296188453
9Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski9085952708696182452
10Góral MariuszMKatowice10090952857195166451
11Usowski PatrykMBydgoszcz10085802659195186451
12Gawdzik MichałMKatowice8585952658896184449
13Madej JakubMRadom9085852609594189449
14Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice751008526089100189449
15Mołdrzyk DawidMKatowice100851002856795162447
16Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała9085852609394187447
17Tomala SławomirMTarnobrzeg9095902758388171446
18Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg9080952658298180445
19Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski8570952509599194444
20Szymański TomaszMPoznań8085952608399182442
21Kazubski KacperMPoznań90858025585100185440
22Nowicki PawełMWarszawa7595902608792179439
23Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski9590752608195176436
24Paszenda RyszardMKatowice8095752508996185435
25Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9580852608688174434
26Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra8090902608688174434
27Kowalski Jan PiotrMOpole8590752508797184434
28Kubik IreneuszMRadom8075902459197188433
29Szober Krzysztof MichałMZielona Góra9570952607498172432
30Nowicki KarolMOlsztyn9085802557998177432
31Cybula RyszardMPiotrków Trybunalski8590802557997176431
32Boczkowski ArkadiuszMKatowice9080752459294186431
33Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8580752409299191431
34Huminiak TomaszMWarszawa10060802409298190430
35Grzybowski RafałMOlsztyn8070952458599184429
36Gołda MichałMBielsko Biała95751002705998157427
37Jankowski GrzegorzMOlsztyn85758524582100182427
38Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole9090902706195156426
39Samborski JakubMPiotrków Trybunalski8090752458398181426
40Jaślanek MichałMZielona Góra8560902359595190425
41Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski8595802607292164424
42Buda Sławomir WojciechMZielona Góra80701002508193174424
43Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski80658523090100190420
44Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski9570852507297169419
45Chrapka JerzyMKatowice9070902507594169419
46Modrzejewski JacekMBydgoszcz7580802358896184419
47Szczepański JarosławMKatowice9580802556499163418
48Kostrzewa DariuszMWarszawa8080852459281173418
49Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn9085652407999178418
50Rączka RomanMPoznań8075852407899177417
51Buda Marek CzesławMZielona Góra8060902309097187417
52Jurosz HubertMBielsko Biała9080902608966155415
53Isaryk SergijMBydgoszcz8085852507392165415
54Szczotka AdamMBielsko Biała6585852358199180415
55Dudek MichałMRadom9075802457594169414
56Stachowiak GrzegorzMGorzów Wielkopolski8570852408787174414
57Nowak LechMPoznań8590802556691157412
58Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg8070902407695171411
59Barwicki PawełMRadom7575802308496180410
60Długosz JacekMOpole8575802407691167407
61Górski Łukasz BłażejMRadom8070802308394177407
62Tarnowy MateuszMZielona Góra9070852457091161406
63Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8565852357398171406
64Ruta MirosławMBydgoszcz8075802357298170405
65Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8585852555593148403
66Siedlecki Jakub LechMBydgoszcz8565852357592167402
67Adamczyk BartoszMOpole9075602257998177402
68Ankiewicz TomaszMWarszawa8580752405999158398
69Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski7065852208197178398
70Dobrzykowski RafałMPoznań8560802257298170395
71Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8070752257295167392
72Górnik JerzyMKatowice8075802355897155390
73Olborski WojciechMWarszawa7580652207792169389
74Góral MichałMKatowice9080852553986125380
75Kukulski Krzysztof Hubert MOpole8575602206892160380
76Gawęda BogusławMKatowice7565802206791158378
77Łakomy WojciechMOlsztyn7080802302690116346
78Borysiuk BartłomiejMWarszawa00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg100851002857694170455
2Ćmiel TomaszPKatowice8585952657996175440
3Chlebowski Bartłomiej PiotrPBydgoszcz9580952707493167437
4Solecki MichałPKatowice8575852458497181426
5Krzyżagórski BartoszPPoznań7585802408997186426
6Dudek RafałPBielsko Biała7590902558087167422
7Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn8075902457697173418
8Piechocki HubertPPoznań7580752309296188418
9Stokłosa MarcinPKatowice8580902557091161416
10Nawrot Łukasz HubertPZielona Góra8585952658267149414
11Grzybowski DominikPRadom7565902308596181411
12Pasztaleniec DamianPTarnobrzeg90701002605396149409
13Janicki MichałPGorzów Wielkopolski7080752258093173398
14Skotnicki BartoszPOpole8575802407780157397
15Konupka DavidPOpole8075702257099169394
16Tomaszewski Dominik BogdanPZielona Góra8065802257689165390
17Połeć Kamil MichałPRadom7575752256996165390
18Gaj MichałPPiotrków Trybunalski8070852356490154389
19Łogin Grzegorz JanPWarszawa9050852257684160385
20Piątkowski MaciejPBydgoszcz7575852356980149384
21Łukieńczuk MaciejPGorzów Wielkopolski7580802355194145380
22Łakomy JakubPWarszawa8550702058680166371
23Mołdrzyk JanuszPKatowice8070752255782139364
24Zacny WojciechPBielsko Biała7055752006984153353
25Kiziewicz Piotr JarosławPOlsztyn7085652202796123343
26Nieznański ZbigniewPPiotrków Trybunalski7060551854171112297

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Paszenda RyszardMKatowice8095752508996185435
2Chrapka JerzyMKatowice9070902507594169419
3Buda Marek CzesławMZielona Góra8060902309097187417
4Isaryk SergijMBydgoszcz8085852507392165415
5Szczotka AdamMBielsko Biała6585852358199180415
6Ankiewicz TomaszMWarszawa8580752405999158398
7Górnik JerzyMKatowice8075802355897155390
8Gawęda BogusławMKatowice7565802206791158378
9Mołdrzyk JanuszPKatowice8070752255782139364

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022