I Finał Ligi Strzeleckiej

Tarnobrzeg 26.09.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Stanisław Gąsienica
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz9090952757493167442

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Huminiak TomaszMWarszawa95951002909497191481
2Jamróz Kamil HubertMKielce95951002909394187477
3Montowski ZbyszkoMBydgoszcz909510028591100191476
4Kubik Bartosz KamilMRadom10095952909194185475
5Kraiński PiotrMGdańsk100100852859396189474
6Mękal KrzysztofMTarnobrzeg10095902859097187472
7Madej JakubMRadom95901002859096186471
8Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski85951002809297189469
9Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra90951002858499183468
10Czarnecki Michał JacekMToruń9095952809098188468
11Tomala SławomirMTarnobrzeg95959528582100182467
12Fiszer MarcinMPoznań95100952908096176466
13Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8595952759299191466
14Nowak LechMPoznań95959028085100185465
15Usowski PatrykMBydgoszcz90901002809392185465
16Cybula RyszardMPiotrków Trybunalski95951002907698174464
17Gawron JakubMRzeszów100851002858592177462
18Markiewicz MaciejMPoznań95951002907794171461
19Sot Tomasz JanuszMRadom851001002858294176461
20Rączka RomanMPoznań95851002808893181461
21Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała90851002758798185460
22Bać StanisławMRzeszów8590952709397190460
23Tarnowy MateuszMZielona Góra9090902709297189459
24Cybula SewerynMPiotrków Trybunalski85909527089100189459
25Szober Krzysztof MichałMZielona Góra9090952759192183458
26Jackowski RafałMPiotrków Trybunalski9090902709098188458
27Samborski JakubMPiotrków Trybunalski80100952759191182457
28Stokłosa AndrzejMBielsko Biała9090902709097187457
29Maciejewski MariuszMPoznań9595902808096176456
30Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała9090952759388181456
31Łożyński PawełMGdańsk90100802708799186456
32Górski HenrykMTarnobrzeg80959026591100191456
33Kubik IreneuszMRadom90901002808392175455
34Isaryk SergijMBydgoszcz9585952758892180455
35Oleksik Marcin PawełMRadom80100952758496180455
36Wysocki Michał AndrzejMKielce9575952659594189454
37Szczotka AdamMBielsko Biała959010028568100168453
38Tomala DamianMTarnobrzeg100701002709192183453
39Nowicki PawełMWarszawa9090902708796183453
40Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg9585952757899177452
41Karpik MichałMToruń908010027082100182452
42Marcinkowski BartoszMToruń9080952659393186451
43Borowicz Paweł HenrykMBydgoszcz8585902609497191451
44Szymański TomaszMPoznań7590952609794191451
45Wiśniewski MarekMToruń9085952708496180450
46Zieliński MarcinMRadom9085952708099179449
47Hoppa SebastianMGdańsk8585852559698194449
48Plata Łukasz JanMGdańsk95751002708494178448
49Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9575952659093183448
50Łassa Paweł MichałMToruń95851002807691167447
51Gołda MichałMBielsko Biała9585902707896174444
52Szul MarekMWarszawa10080852658098178443
53Jaślanek MichałMZielona Góra10080802609093183443
54Modrzejewski JacekMBydgoszcz9575902608796183443
55Szaro JanuszMRzeszów90901002807092162442
56Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz9090952757493167442
57Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce9585852658691177442
58Miszycki Piotr TomaszMKielce9085902658393176441
59Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg9090952756798165440
60Karpiński KrzysztofMToruń8585952657995174439
61Jurosz PawełMBielsko Biała8590902657894172437
62Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8590802558795182437
63Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski9085902657595170435
64Demps KrzysztofMGdańsk8590852607798175435
65Kazubski KacperMPoznań9085802558395178433
66Barszcz KrzysztofMRzeszów75751002509092182432
67Ruta MirosławMBydgoszcz8585952657292164429
68Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra9575852558786173428
69Olender RobertMRadom8575952557994173428
70Sokół PiotrMZielona Góra80807523593100193428
71Szyłejko RafałMGdańsk10085952805195146426
72Kiedrowski Maciej MarekMGdańsk85758024086100186426
73Dobrzykowski RafałMPoznań9095852706093153423
74Nadborski HubertMZielona Góra9090902706884152422
75Olborski WojciechMWarszawa9075952606893161421
76Markiewicz Paweł MichałMKielce10075752507794171421
77Lewandowski MarekMToruń8090952655794151416
78Ankiewicz TomaszMWarszawa8590802556792159414
79Jędral RobertMTarnobrzeg9085852605993152412
80Stęplewski Robert WojciechMKielce8575902507187158408
81Szarzec RomanMBielsko Biała7585852456795162407
82Kostrzewa DariuszMWarszawa6085702158996185400
83Flis KazimierzMRzeszów8080752357083153388
84Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski8060952356785152387

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Siedlecki Jakub LechPBydgoszcz95951002908698184474
2Boho SylwesterPRzeszów9090852659498192457
3Dudek MichałPRadom9095902758097177452
4Sobolewski Dariusz SebastianPToruń9085902659096186451
5Hart MarcinPRzeszów9580952708785172442
6Banaś RobertPBielsko Biała9075902558485169424
7Mazur Dawid GabrielPKielce9075852508093173423
8Siwik KacperPWarszawa9080702408993182422
9Olborski MaciejPWarszawa8565752258394177402
10Bogacz DawidPRzeszów8590852606171132392
11Michałowski MarcinPGdańsk7570802257091161386
12Makuch Mariusz TomaszPKielce8060852256490154379

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Isaryk SergijMBydgoszcz9585952758892180455
2Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce9585852658691177442
3Ankiewicz TomaszMWarszawa8590802556792159414