Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Członek Zarządu Głównego dołączył do zespołu FACE

Kolega Jarosław Kuczaj – wiceprzewodniczący FACE, członek ZG PZŁ, a także główny specjalista SL ds. łowiectwa w RDLP w Toruniu z dniem 5 października na okres 6 miesięcy dołączył do zespołu FACE, na stanowisko policy advisor.

Koleżanki i Koledzy cieszę się bardzo, że członek zarządu głównego PZŁ, zaangażowany mocno w dotychczasową współpracę między PZŁ – FACE, przez najbliższe 6 miesięcy będzie mieć możliwość zebrania kolejnych ważnych międzynarodowych doświadczeń.  Jestem przekonany, że zaowocuje to przede wszystkim tym, że trudne, ale niezmiernie ważne sprawy dla Polskiego Związku Łowieckiego będą mogły ostatecznie zostać pomyślnie rozwiązane. Gratuluję Koledze i życzę powodzenia w imieniu myśliwych.

mówił łowczy krajowy, Paweł Lisiak.

Mówiąc o nowej funkcji Jarosława Kuczaja, dr David Scallan, Sekretarz Generalny FACE stwierdził:

FACE jest zachwycona. Jarosław  wniesie znaczną wiedzę do zespołu w Brukseli i wzmocni naszą współpracę z Polskim Związkiem Łowieckim  Polska jest jednym z największych europejskich krajów, z silną obecnością posłów do Parlamentu Europejskiego. Jesteśmy przekonani, że przez najbliższe 6 miesięcy Jarosław będzie odgrywał ważną rolę w kształtowaniu polityki łowiectwa i ochrony przyrody w Brukseli i Polsce.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp