Darz bór

Twój miesięcznik

Prenumerata

Sklep internetowy

O wydaniu

Historia

Redakcja

Konkurs fotograficzny im. Włodzimierza Puchalskiego

O miesięczniku

Łowiec Polski

„Łowiec Polski” – miesięcznik o tematyce przyrodniczo-łowieckiej, poruszający tematy z dziedziny nauk przyrodniczych, ekologii, historii, etyki łowieckiej, prawa, broni i amunicji, kynologii łowieckiej, sokolnictwa, łucznictwa myśliwskiego, a także działalności Polskiego Związku Łowieckiego – wydawany od 1899 roku jest jednym z najstarszych tego typu tytułów w Polsce i w Europie. Prowadzi stronę internetową oraz internetowy serwis informacyjny.

121 lat tradycji

121 lat tradycji

Wydawcą miesięcznika jest Polski Związek Łowiecki- Zarząd Główny. „Łowiec Polski” dostępny jest w sprzedaży bezpośredniej, realizowanej we współpracy z najważniejszymi sieciami prasowymi, oraz w prenumeracie, w tym także zagranicznej – największym odbiorcą są Stany Zjednoczone.

Dostępność

Dostępność

Od 2006 roku „Łowiec Polski” liczy sobie 116 stron, a od 2014 roku wydawany jest również w wersji elektronicznej, dostępnej na najpopularniejszych platformach: Apple (za pośrednictwem AppStore) oraz Android (za pośrednictwem Google Play).

O NAJNOWSZYM NUMERZE

Wydanie czerwcowe

Czerwcowy #ŁowiecPolski już w drodze do naszych prenumeratorów i salonów prasowych. 

Znaczną część tego numeru zajmują tematy dotyczące dzieci. Powód oczywisty – Dzień Dziecka. Katarzyna Lewańska-Tukaj opisuje w artykule „Święto Małego Łowcy” jak wygląda w innych krajach udział dzieci w polowaniach. Publikujemy komiks ośmioletniego Janka, który zwyciężył w konkursie literackim „Moje pierwsze polowanie.” Mamy też przepisy na dania, które przypadną najmłodszych do gustu W tym… Hurra! Pizza! Oczywiście ze składnikami z lasu

  • Temat miesiąca to zagraniczne pomysły na promocję łowiectwa. Paweł Norbert Graczyński opisuje w artykule „Wypromować pasję” jak robią to federacje łowieckie i dlaczego akurat w tej dziedzinie warto naśladować Francuzów czy Niemców.
  • Trofea to niekoniecznie muszą być oręże, poroża czy czaszki. Swoje podejście do trofeów prezentują nasi łowieccy influencerzy: Aleksandra Leżuch (@lesny.baranek) i Maciej Leżuch (@maciej_le) 
  • Czy pies może stać się ambasadorem? Jasne, a już na pewno ambasadorem łowiectwa! Psy myśliwskie nie dość, że są piękne i pomagają nam w polowaniu, to jeszcze mogą skutecznie promować naszą pasję. Pisze o tym w swoim tekście Marcin Kunikowski.  
  • Witamy na pokładzie „Łowca Polskiego” Tomasza Jakubiaka. Charyzmatyczny kucharz, dziennikarz i restaurator, znany z telewizyjnych programów kulinarnych jak „Sztuka mięsa” czy „Jakubiak rozgryza Polskę”, będzie prezentować potrawy z dziczyzny w nowej odsłonie.

Już od 12,5 zł miesięcznie

W prenumeracie zbiorowej najtaniej!

Dlaczego warto wykupić prenumeratę

Wybierając prenumeratę, mamy pewność, że w czasie, na jaki ją zamówiliśmy za gazetę zapłacimy stałą niezmienną cenę.

Niższa cena

Niższa cena

Cena prenumeraty jest niższa niż w sprzedaży detalicznej

Terminowa dostawa

Terminowa dostawa

Dostawa bezpośrednio do domu lub firmy

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Informacje z kraju i ze świata, porady praktyczne oraz historie ciekawych polowań

Dane kontaktowe

Redakcja czasopisma „Łowiec Polski”
Wydział Medialno-Wydawniczy, Polski Związek Łowiecki – Zarząd Główny

Redakcja:

Kontakt: redakcja@pzlow.pl

Bartosz Marzec - redaktor naczelny - b.marzec@pzlow.pl

Wacław Matysek – sekretarz redakcji - w.matysek@pzlow.pl

Biuro reklamy, ogłoszeń i nekrologów

Wacław Matysek - ogloszenia@pzlow.plreklamy@pzlow.pl

Biuro obsługi prenumeraty:

Kontakt: prenumerata@pzlow.pl, tel. 22 336 75 52, (pon.-pt., godz. 8.00-18.00)

Numer konta Bank PEKAO S.A. 35 1240 6016 1111 0011 0191 2928

© 2020 Polski Związek Łowiecki. All rights reserved