System KŁ i PZŁ EKEP za darmo tylko do końca roku

Koleżanki i Koledzy,

Informujemy, że do końca roku możecie bezpłatnie korzystać z systemu KŁ i PZŁ EKEP. To doskonały czas na wypróbowanie elektronicznej książki, do czego zachęcamy indywidualnych myśliwych jak i koła łowieckie. Działanie systemu wyjaśniliśmy w filmach instruktażowych, dostępnych pod poniższymi linkami:

Film instruktażowy cz.1.

Film instruktażowy cz.2.

Od nowego roku dostęp do systemu będzie płatny, jednak zapewniamy, że cena będzie zdecydowanie konkurencyjna w stosunku do innych oferowanych na rynku. Z dotychczasowego zainteresowania elektroniczną książką (95 proc. kół w systemie KŁ EKEP) stwierdzamy, że produkt wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom, z czego ogromnie się cieszymy. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie. Nie zamierzamy poprzestać na produkcie w jego dotychczasowej formie. Chcemy go w dalszym ciągu doskonalić się  i rozwijać dla wygody Waszego użytkowania.

Korzyści z EKEP

Przypominamy, że korzystanie z elektronicznej książki polowań to szereg korzyści zarówno dla pojedynczego myśliwego, jak i koła łowieckiego. Jej wykorzystywanie to oszczędność czasu (nawet o 80 proc. w przypadku raportowania), pieniędzy (odpadają koszty związane z dojazdem do tradycyjnej – papierowej książki polowań) i zdrowia (nie ma konieczności kontaktu bezpośredniego, co w ramach aktualnej sytuacji epidemiologicznej jest bezcenne). Życzymy owocnego użytkowania.

Darz Bór!

Polski Związek Łowiecki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp