Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Spotkanie Juniorów PZŁ z przedstawicielami PZŁ i PZSS oraz mistrzami świata w strzelectwie

2 czerwca o godz. 15 w siedzibie Zarządu Głównego Polskie Związku Łowieckiego w Warszawie z okazji Dnia Dziecka oraz Światowego Dnia Ochrony Środowiska obędzie się spotkanie Zarządu Głównego PZŁ i prezesa PZSS Tomasza Kwietnia z Juniorami PZŁ.

Łowczy krajowy dr inż. Paweł Lisiak zaprosił na to spotkanie również wybitnych sportowców, zdobywców Pucharu Świata w skicie i trapie Kacpra Baksalarego oraz Sandrę Bernal, by mogli  podzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem, a także stać się motywacją dla Juniorów w ich przyszłym rozwoju w strzelectwie.

Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów, na których będziemy na bieżąco relacjonować obchody Dnia Dziecka i Światowego Dnia Ochrony Środowiska z naszych wszystkich okręgów.

Przypominamy, że posiadaczem legitymacji JUNIORA PZŁ może zostać dziecko miedzy 13 a 18 rokiem. Legitymacja ta umożliwia uczestniczenie we współzawodnictwie w dyscyplinach wchodzących w skład prawideł strzelań myśliwskich oraz w zawodach sportowych według regulaminu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Podczas niespełna roku funkcjonowania programu JUNIOR PZŁ Zarząd Główny PZŁ wydał ponad 50 tego typu legitymacji. Jednym z warunków otrzymania legitymacji jest posiadanie przez Juniora obowiązującej polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie to jest niezwykle ważne, dlatego też Zarząd Główny podjął decyzję pokrywaniu kosztów ubezpieczeń Juniorów w całości.

Serdecznie zapraszamy do zapisów do programu Junior kolejnych chętnych.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp