Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Przekaż 1,5% podatku na fundację PZŁ

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że do końca miesiąca możecie przekazać 1,5% podatku na Fundację Hodowli i Reintrodukcji Zwierząt Dziko Żyjących (KRS: 0000319773) Polskiego Związku Łowieckiego.

Od 2008 roku nasza fundacja wspiera działania Polskiego Związku Łowieckiego w zakresie hodowli i reintrodukcji zwierząt dziko żyjących. Nasze starania koncentrują się na gatunkach, których populacja wykazuje tendencję spadkową, oraz tych, które były tradycyjnie łowne, a obecnie są objęte ochroną gatunkową.

Działając z myślą o dobru społeczności i zachowaniu bioróżnorodności, nasza fundacja angażuje się w racjonalną gospodarkę łowiecką i ochronę środowiska naturalnego. Naszym nadrzędnym celem jest zachowanie gatunków dzikich zwierząt dla przyszłych pokoleń oraz kontynuacja wielowiekowej tradycji ojczystego łowiectwa.

Dzięki Państwa wsparciu możemy kontynuować naszą misję i przyczynić się do ochrony dzikiej przyrody. Prosimy o wsparcie naszych działań poprzez przekazanie 1,5% podatku na Fundację Hodowli i Reintrodukcji Zwierząt Dziko Żyjących.  Każdy gest ma znaczenie!

Dziękujemy za Państwa życzliwość i wsparcie.

Prezes Zarządu Fundacji

Rafał Romański

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa