Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Odwołane imprezy łowieckie w Goraju i w Pszczynie

Szanowni Państwo,

w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19, chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 oraz ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że :

  • uchwałą nr 29/2020  z dnia 13 marca br Zarząd Okręgowy w Pile odwołał Mistrzostwa Europy w Wabieniu Jeleni zaplanowane na dzień 15 – 17 maja 2020 r. oraz Festiwal Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej zaplanowany na dzień 16  maja 2020 r. wraz z towarzyszącymi imprezami,
  • Zarząd Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ odwołał III Mistrzostwa Europy Trębaczy Myśliwskich oraz XXV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej Pszczyna 2020 zaplanowane na 12-13 czerwca 2020 roku w Pszczynie.Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ dołoży wszelkich starań, aby wszyscy spotkali się na festiwalu gdy tylko będzie to możliwe.

Pamiętać należy, iż Organizatorzy, podejmując taką decyzję, kierują się odpowiedzialnością oraz rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego.

 

 

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱