Nowi łowczowie okręgowi w Częstochowie i Wałbrzychu

1 grudnia łowczy krajowy powołał nowych łowczych okręgowych. W Częstochowie stanowisko objął Piotr Czapla, a w Wałbrzychu Hubert Drzewiecki.
Częstochowa
Piotr Czapla to absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2001 roku jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego, a od 2004 roku posiada uprawnienia selekcjonerskie. Przynależy do Koła Łowieckiego „Ponowa” we Wrocławiu. Wcześniej pełnił funkcję kierownika biura w ZO Częstochowa. Życzymy koledze owocnej pracy w szeregach naszego Zrzeszenia. Jednocześnie dziękujemy koledze Piotrowi Kalusowi za dotychczasowe pełnienie funkcji łowczego okręgowego ZO Częstochowa, i wykonywanie równolegle tych samych obowiązków w okręgu sieradzkim.
Wałbrzych

Hubert Roman Drzewiecki to absolwent Wydziału Europeistyki w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie oraz absolwent studiów podyplomowych „Gospodarka Łowiecka i Ochrona Zwierzyny” Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 2010 roku. Aktywnie działa w Kole Łowieckim „Knieja” w Goleniowe przy Zarządzie Okręgowym w Szczecinie. Życzymy koledze owocnej pracy w szeregach naszego Zrzeszenia. Jednocześnie dziękujemy koledze Wiktorowi Marconiemu za dotychczasowe pełnienie funkcji łowczego okręgowego ZO Wałbrzych, i wykonywanie równolegle tych samych obowiązków w okręgu jeleniogórskim.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp