Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Nowa nominacja w Toruniu

21 kwietnia łowczy krajowy Paweł Lisiak powołał na stanowisko łowczego okręgowego w Toruniu Piotra Pawlikowskiego. Kolega Piotr jest jest absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, aktualnie studiuje Master of Business Administration w Kolegium Jagiellońskim w Toruniu.

Pawlikowski jest myśliwym od 2004 r. Posiada uprawnienia sędziego i instruktora strzelectwa. Od kilkunastu lat przynależy do Koła Łowieckiego „Szarak” w Łążynie, w którym od 2015 r. do dziś pełni funkcję prezesa oraz funkcję przewodniczącego komisji ds. szacowania szkód łowieckich. Jest delegatem na Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego, Sędzią Okręgowego Sądu Łowieckiego i Sędzią Strzelectwa Myśliwskiego w Toruniu. Został odznaczony Brązowym Medalem Zasługi Łowieckiej i Medalem Zasłużony dla Toruńskiej Organizacji Łowieckiej. Życzymy Koledze owocnej pracy na rzecz toruńskiej braci myśliwskiej.

Jednocześnie dziękujemy Koledze Karolowi Zarembskiemu za dotychczasową pracę na stanowisku łowczego okręgowego w Toruniu. Kolega Karol pozostaje w toruńskiej organizacji na stanowisku instruktora, gdzie będzie służył kolegom bogatą wiedzą i doświadczeniem.

 

 

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp