Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Krzysztof Kowalewski nowym członkiem Zarządu Głównego PZŁ

Dnia 22 lutego Ministerstwo Klimatu i Środowiska powołało nowego członka Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Został nim Kolega Krzysztof Kowalewski. 

Urodzony w 1994r., członek PZŁ od roku 2013. Członek Komitetu wykonawczego CIC (Międzynarodowej Rady Łowiectwa i Ochrony Przyrody) oraz Prezes Sekcji Młodych CIC. Wielokrotnie reprezentował polskich myśliwych na wydarzeniach i konferencjach międzynarodowych.

Od roku 2018 członek Komisji Hodowlanej ds. Zwierzyny Drobnej NRŁ, od roku 2019 sekretarz Komisji Współpracy Międzynarodowej NRŁ, w latach 2019-2023 Sekretarz Okręgowej Kapituły Odznaczeń Łowieckich okręgu poznańskiego, delegat na Krajowy Zjazd Delegatów z okręgu poznańskiego.

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku „Rolnictwo” oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku „Ichtiologia i akwakultura”. Zawodowo prowadzi rodzinne gospodarstwo rolno-rybackie. Jest członkiem WKŁ 83 „Szarak” Poznań oraz KŁ „Sęp” Przemków. Łowiectwo jest jego pasją od dziecka i tradycją rodzinną od pokoleń.

Zdjęcia: MKiŚ

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱