Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Kawa dla myśliwych pilnujących zasiewów

„Kawa dla myśliwych” to tytuł akcji, jaką zainicjował Polski Związek Łowiecki wraz z przypadającym nowym sezonem łowieckim. Od tego roku każdy myśliwy, który będzie pilnował zasiewów, dostanie przydział jednego kilograma kawy. Akcja ma na celu zachęcić myśliwych do zintensyfikowania działań ochrony pól w związku rosnącymi kosztami odszkodowań za szkody wyrządzane przez zwierzynę. Akcja ma też to pomóc uchronić koła łowieckie przed ewentualną niewypłacalnością w przypadku wysokich roszczeń środowiska rolnego.

Gdzie odebrać kawę?

Od dziś po przydział kawy należy zgłosić się do rodzimego zarządu okręgowego. Pełną listę kontaktową znajdziecie w poniższym linku.

ZARZĄDY OKRĘGOWE KONTAKTY

Przy odbiorze kawy należy podać hasło: „Kawa dla myśliwych” i numer legitymacji. Po zweryfikowaniu opłaconej składki na rok 2022 kawa zostanie wydana.

Akcja w social mediach

Zachęcamy myśliwych biorących udział w akcji do publikacji zdjęć w social mediach z hasztagiem #kawa dla myśliwych. Na Instagramie PZŁ ogłosimy dziś konkurs, w którym do wygrania będzie odstrzał na tryka muflona w OHZ PZŁ Gola. Aby wziąć udział w konkursie należy po jego ogłoszeniu przesłać nam na priv zdjęcia z kawą z pilnowania zasiewów. Pod koniec miesiąca opublikujemy je w postach. Autor zdjęcia z największą ilością polubień dostanie wspomniany odstrzał i zapas kawy na rok.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp