Działania na Nowym Świecie 6-12 września

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. zwalczania i zapobiegania chorobom zakaźnym zwierząt

Przedstawiciele Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego, Paweł Lisiak łowczy krajowy oraz Marek Pudełko kierownik Wydziału Hodowli, wzięli udział w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. zwalczania i zapobiegania chorobom zakaźnym zwierząt. Posiedzenie dotyczyło problemu afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Na posiedzeniu Przewodniczący Zarządu Głównego zaproponował szereg rozwiązań mających rozwiązać problem ASF w kontekście działań myśliwych

LINK DO PODIEDZENIA ZESPOŁU W SPRAWIE ASF

Posiedzenie Zarządu Głównego PZŁ

Na zeszłotygodniowym posiedzeniu Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego pochylił się nad sprawami związanymi z organizacją stoiska PZŁ i udziału Zrzeszenia w Międzynarodowych Targach Łowieckich w Budapeszcie oraz przygotowaniami do Ogólnopolskiego Hubertusa 2021. Tegoroczny Hubertus – organizowany wspólnie przez myśliwych, leśników i po raz pierwszy w historii tej ogólnopolskiej imprezy – przez rolników, odbędzie 2 października się w Tarcach (gmina Jarocin).

Członkowie Zarządu Głównego  pochylili się również nad szeregiem spraw bieżących, w rezultacie czego podjęto sześć uchwał i trzy zarządzenia.

Strzelectwo myśliwskie na oficjalnym profilu PZŁ

W zeszłym tygodniu uruchomiliśmy nową zakładkę STRZELECTWO, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających naszą stronę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom strzelców myśliwskich od tego tygodnia wszelkie nowości i aktualności z zakresu strzelectwa będą ukazywały się również na profilu Facebook Zarządu Głównego.

LINK DO PROFILU

Działania bieżące

Trwają przygotowania do Wystawy Światowej „One With Nature” na Węgrzech oraz Hubertusa Ogólnopolskiego w Tarcach. Szczegóły w zakładce specjalnej: HUBERTUS 2021

 

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp