Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Działania na Nowym Świecie – poniedziałek 24.02.

W poniedziałek, 24 lutego, w siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego, zebrał się Zarząd Główny w składzie: Paweł Lisiak, przewodniczący, Jarosław Kuczaj, Ziemowit Ławczyński, prof. Leszek Markuszewski. Podjęto szereg uchwał, które wkrótce będą dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Przepisy prawne/Uchwały Zarządu Głównego.

Na zebraniu Zarządu pojawił się też kapelan krajowy, ks. Sylwester Dziedzic, który przedstawił plan współpracy kapelanów okręgowych w krzewieniu kultury św. Huberta.

Odbyło się też ciekawe spotkanie z przedstawicielami Akademii Świadomego Myśliwego. Łowczemu Krajowemu spodobała się oddolna inicjatywa myśliwych, którzy widząc potrzeby i błędy systemowe, potrafią zaproponować ciekawe rozwiązania. Szczególne zainteresowanie wzbudził pomysł szkoleń z zakresu podnoszenia świadomości, kreowania wizerunku myśliwego w mediach, blokowania polowań, ratownictwa medycznego oraz promocji łowiectwa dziczyzną.

Polski Związek Łowiecki chciałby podkreślić, że jest otwarty na wszelkie pomysły i niezależne działania, który mogłyby usprawnić funkcjonowanie naszego Zrzeszenia i każdego pojedynczego myśliwego na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Będzie wspierać ciekawe projekty, a te, które dodatkowo okażą się efektywne spróbuje włączyć do ogólnosystemowych przedsięwzięć. Wkrótce przedstawimy więcej informacji na ten temat.

 

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Przekaż 1,5% podatku!

Przekaż 1,5 % podatku
dla zwierzyny drobnej