Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Działania na Nowym Świecie – poniedziałek 24.02.

W poniedziałek, 24 lutego, w siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego, zebrał się Zarząd Główny w składzie: Paweł Lisiak, przewodniczący, Jarosław Kuczaj, Ziemowit Ławczyński, prof. Leszek Markuszewski. Podjęto szereg uchwał, które wkrótce będą dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Przepisy prawne/Uchwały Zarządu Głównego.

Na zebraniu Zarządu pojawił się też kapelan krajowy, ks. Sylwester Dziedzic, który przedstawił plan współpracy kapelanów okręgowych w krzewieniu kultury św. Huberta.

Odbyło się też ciekawe spotkanie z przedstawicielami Akademii Świadomego Myśliwego. Łowczemu Krajowemu spodobała się oddolna inicjatywa myśliwych, którzy widząc potrzeby i błędy systemowe, potrafią zaproponować ciekawe rozwiązania. Szczególne zainteresowanie wzbudził pomysł szkoleń z zakresu podnoszenia świadomości, kreowania wizerunku myśliwego w mediach, blokowania polowań, ratownictwa medycznego oraz promocji łowiectwa dziczyzną.

Polski Związek Łowiecki chciałby podkreślić, że jest otwarty na wszelkie pomysły i niezależne działania, który mogłyby usprawnić funkcjonowanie naszego Zrzeszenia i każdego pojedynczego myśliwego na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Będzie wspierać ciekawe projekty, a te, które dodatkowo okażą się efektywne spróbuje włączyć do ogólnosystemowych przedsięwzięć. Wkrótce przedstawimy więcej informacji na ten temat.

 

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱