Ankieta FACE. Liczymy na Was!

W związku z przyjętym rozporządzeniem, a także z uwagi na przewidywane przyszłe działania Komisji Europejskiej zmierzające do całkowitego wycofania wykorzystywania ołowiu z amunicji (nie tylko śrutowej) zwracamy się z prośbą do każdego z Was, Koleżanki i Koledzy o wzięcie udziału w krótkiej ankiecie dostępnej na stronie www.face.eu/survey.

Ankieta ma na celu zebranie informacji od wszystkich myśliwych, strzelców sportowych o skutkach społeczno-ekonomicznych zakazu stosowania ołowiu w amunicji. Wiedza o tym, w jakim stopniu przyjęte ograniczenie, a następnie spodziewane kroki KE do całkowitego zakazu używania ołowiu w amunicji wpłynie na każdego z nas, będzie ważnym aspektem w merytorycznych dyskusjach w przyszłości.

Jeżeli więc polujesz lub strzelasz sportowo, ta ankieta dotyczy właśnie Ciebie!

Na zlecenie FACE, analizę w oparciu o uzupełnione ankiety przygotuje firma konsultingowej REACHLaw. Co ważne, w tej ankiecie nie będą zbierane żadne dane osobowe, a Wasze odpowiedzi są całkowicie anonimowe.  Z góry dziękuję za poświęcony na nią czas – Jarosław Kuczaj, członek ZG PZŁ.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp