Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Szkolna wyprawka i ubezpieczenie NNW dla dzieci myśliwych

Wystartował nowy rok szkolny. Przed rodzicami sporo zadań związanych z przygotowaniem odpowiedniej wyprawki – podręczniki, przybory, plecaki, stroje gimnastyczne.

Jednym z istotnych punktów w „wyprawkowym” planie zadań jest ubezpieczenie szkolne. Precyzując, ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków uruchamiane na początku września, aby chronić przez kolejny rok szkolny oraz wakacje.

Dotychczas polisy NNW zawierane były głównie w formie papierowej. Najczęściej wybierane spośród lokalnych ofert, przedstawianych podczas zebrań rodziców. Specyfika ostatnich lat oraz technologiczny postęp przyniosły zupełnie nowe możliwości w tej kwestii.

Dzisiaj polisę dla dzieci wybiera się na własnych zasadach – przez telefon lub komputer, z dowolnego miejsca oraz w dowolnym czasie. Komfortowo, świadomie i błyskawicznie przelewając składkę od razu i bezpośrednio na konto towarzystwa ubezpieczeniowego.

Z tak nowoczesnych rozwiązań mogą skorzystać również myśliwi zrzeszeni w PZŁ. Do wyboru mają aż sześć wariantów, które różnią się zakresem ochrony oraz składką. Co ważne, istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o strzelectwo sportowe.

Ubezpieczenie działa w trybie 24/7, przez cały rok i jest dostępne dla dzieci w wieku od narodzin, do 18-tego roku życia w przypadku zakończenia edukacji, bądź do 25-tego roku życia przy kontynuowaniu nauki.

Dzięki formule internetowej polisę można wykupić za pomocą telefonu, tabletu bądź komputera. Cały proces nie powinien zająć więcej niż kilka minut, od wyboru wariantu do otrzymania certyfikatu ubezpieczenia.

Z możliwości ubezpieczeniowych mogą skorzystać również rodziny, znajomi oraz sympatycy myślistwa, którzy odwiedzą dedykowaną stronę internetową przygotowaną specjalnie dla PZŁ.

Komplet informacji na temat ubezpieczenia oraz możliwość zakupu polisy dostępne na stronie: www.ubezpieczonedzieci.com

Materiał marketingowy WDB S.A.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022