Rewelacyjne lokaty Polaków w Pucharze Świata w strzelectwie w New Delhi

Od początku tygodnia w stolicy Indii – Nowym Delhi – trwają zawody Pucharu Świata w strzelectwie sportowym. Polska może pochwalić się rewelacyjnym wynikiem.

25 marca drużyna kobiet w składzie: Aneta Stankiewicz, Aleksandra Szutko i Natalia Kochańska zdobyła złoty medal w karabinie na 50 metrów z trzech postaw, pokonując reprezentantki Indii i Indonezji.

Myślę, że impreza drużynowa to bardzo dobra decyzja. Mamy kolejną szansę na dobre strzelanie, finał i zdobycie doświadczenia. Miło jest dzielić się emocjami z członkami zespołu i razem świętować. W konkurencji drużynowej odpowiadasz nie tylko za siebie, ale za cały zespół, a to uczy nas budowania zespołowego ducha.

– mówiła Kochańska po zawodach.

Tego samego dnia srebrny medal w pistolecie na 25 metrów zdobyła drużyna w składzie Joanna Iwona Wawrzonowska, Julita Borek oraz Agnieszka Korejewo, które w drodze po złoto wyprzedziły reprezentantki Indii.

Natomiast 26 marca srebrny medal w trapie wywalczyła Sandra Bernal. Pierwsze miejsce przypadło Słowaczce, a trzecie Włoszce.

Dziękujemy za pozytywne emocje i gratulujemy wspaniałego wyniku. Cieszymy się, że niektóre polskie reprezentantki to także diany.

 

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp