Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Powołanie Jacka Kucharskiego na stanowisko Łowczego Okręgowego w Skierniewicach

Pan Jacek Kucharski, doświadczony myśliwy i aktywny działacz Polskiego Związku Łowieckiego, został powołany na stanowisko łowczego okręgowego w Skierniewicach dnia 4 czerwca br. Uroczystej nominacji  dokonał Łowczy Krajowy Eugeniusz Grzeszczak w obecności Dyrektora Zarządzającego Biura Zarządu Głównego Macieja Szmita.

Kolega Kucharski, członek Polskiego Związku Łowieckiego od 2004 roku, obecnie pełni funkcję Prezesa Rolniczego Koła Łowieckiego nr 36 „Bażant” w Starowiskitkach oraz Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego przy ZO w Skierniewicach. Jako instruktor i sędzia strzelectwa od 2012 roku, a także strażnik łowiecki od 2016 roku, wnosi on do nowej roli nie tylko doświadczenie, ale także zdolności szkoleniowe i umiejętność egzekwowania przepisów łowieckich.

W 2017 roku Jan Kucharski ukończył szkolenie z zasad postępowania przy ograniczaniu liczebności populacji bobrów, co podkreśla jego zaangażowanie w ochronę środowiska i umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami związanymi z zarządzaniem populacjami zwierząt.

Powołanie Pana Jacka Kucharskiego na stanowisko łowczego okręgowego w Skierniewicach jest wyrazem uznania dla jego dotychczasowej działalności i zaangażowania w rozwój łowiectwa oraz ochronę przyrody. Jego doświadczenie, wiedza i umiejętności z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju i promocji łowiectwa w regionie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa