Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Polski Związek Łowiecki z nagrodą Fundament 2023

Polski Związek Łowiecki otrzymał nagrodę Fundament 2023 podczas X Kongresu Przedsiębiorczości organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. To nagroda dla prestiżowych, innowacyjnych i prężnie rozwijających się instytucji mających duży wpływa na polską gospodarkę. Cieszymy się, że Polski Związek Łowiecki należy do tego elitarnego grona.
Podczas jubileuszowego kongresu elitarną nagrodę Fundament 2023 w imieniu polskich myśliwych i Polskiego Związku Łowieckiego odebrał łowczy krajowy dr inż. Paweł Lisiak:
Nagroda promuje podmioty, które uzupełniają swoją działalność gospodarczą o akcje promujące społeczną odpowiedzialność biznesu oraz rozwój kultury. Poniżej wywiad Krzysztofa Ziemca z łowczym krajowym Pawłem Lisiakiem.
Zdjęcia: Polski Kongres Przedsiębiorczości
X Polski Kongres Przedsiębiorczości to dwudniowy cykl debat, przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń między światem nauki, biznesu i administracji. Tegoroczna, jubileuszowa edycja wydarzenia odbywa się w Krakowie w dniach 13-14 listopada. W ramach kongresu miało miejsce ponad 30 paneli dyskusyjnych, obejmujących najistotniejsze tematy z punktu widzenia polskiej gospodarki.
Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱