Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Nowy Łowczy Okręgowy w ZO PZŁ Rzeszów

Z radością informujemy, że nowym Łowczym Okręgowym w Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie został Pan Tomasz Kulesza. Uroczystego powołania na funkcję dokonał 28 maja br. Łowczy Krajowy Eugeniusz Grzeszczak w obecności Dyrektora Zarządzającego Biura Zarządu Głównego Macieja Szmita.

Kolega Tomasz Kulesza jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 1993 roku, a od 1996 roku posiada uprawnienia selekcjonerskie. W latach 2015-2018 pełnił funkcję Przewodniczącego Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Przemyślu. Obecnie jest Prezesem Koła Łowieckiego „SOKÓŁ” w Jarosławiu. Za swoje zasługi na rzecz łowiectwa Kolega Tomasz został odznaczony Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej oraz Medalem Świętego Huberta.

Tomasz Kulesza jest również nauczycielem akademickim w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej. Jego zaangażowanie obejmuje również organizację licznych akcji charytatywnych, w tym na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci i Domu Dziecka w Radymnie. Posiada wykształcenie wyższe.

Gratulujemy nowego stanowiska i życzymy dalszych sukcesów w działalności łowieckiej i społecznej.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa