Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Klub Posokowca PZŁ – ważne informacje!

Zarząd Klubu Posokowców Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 10 kwietnia 2022 r. na godz. 11.00 Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Klubu, które odbędzie się w „Zamku Bożejów” w Bożejowie k/Kluczborka.

http://klubposokowca.org.pl/?p=1929

Warsztaty

Zarząd Klubu Posokowców PZŁ zaprasza również na Warsztaty dla Przewodników Posokowców i Tropowców, które organizuje w dniach 7 – 9  kwietnia 2022 roku wspólnie z Komisją Kynologiczną ZO PZŁ w Opolu oraz Nadleśnictwem Kluczbork. Zajęcia poprowadzą doświadczeni przewodnicy, praktycy w pracy z posokowcami. Do udziału w warsztatach zapraszamy szczególnie kandydatów i członków PZŁ będących właścicielami młodych posokowców i innych psów ras myśliwskich przeznaczonych do pracy na naturalnym tropie. Również mile widziane będą osoby noszące się z zamiarem nabycia psa pracującego na tropach postrzałka.

http://klubposokowca.org.pl/?p=1932

Klub Posokowców PZŁ zaprasza także do uczestnictwa w bonitacji posokowców bawarskich i hanowerskich, która zostanie przeprowadzona w dniu 9 kwietnia 2022 roku, od godziny 15.00 na terenie „Zamku Bożejów”. Bonitację przeprowadzi Konrad Kreitmair – sędzia międzynarodowy, członek Zarządu Internationale Schweißhundverband – ISHV, wieloletni sędzia pracy i eksterieru w
niemieckim Klubie Posokowców Bawarskich „KBGS ev.1912”.

http://klubposokowca.org.pl/?p=1938

Udostępnij
Twitter
WhatsApp