Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Katowice mają nowego łowczego okręgowego

8 maja Łowczy Krajowy Eugeniusz Grzeszczak powołał na funkcję łowczego okręgowego w Katowicach Mariusza MiśkęWręczenie aktu powołania odbyło się w obecności Pana Macieja Szmita – nowego Dyrektora Zarządzającego Biura Zarządu Głównego PZŁ.

Kolega Miśka jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 1997 roku. Posiada bogate doświadczenie i liczne uprawnienia w dziedzinie łowiectwa. Jest selekcjonerem od momentu wstąpienia do Związku, instruktorem kynologii od 2007 roku, a także instruktorem i sędzią strzelectwa od 2015 roku.

Przez wiele lat aktywnie uczestniczył w działalności komisji problemowych przy Okręgowej Radzie Łowieckiej PZŁ w Katowicach, pełniąc różnorodne funkcje, takie jak członek komisji Szkoleniowej, Kynologicznej, Tradycji i Kultury Łowieckiej oraz Oceny i Wyceny Trofeów. Dodatkowo reprezentował koło jako delegat na Okręgowy Zjazd Delegatów. W latach 2017–2020 sprawował funkcję Przewodniczącego Zarządu Okręgowego PZŁ w Katowicach. Obecnie jest członkiem Koła Łowieckiego „Daniel” Tychy 29, gdzie od 2005 roku jest jego prezesem.

Za swoje zasługi dla łowiectwa został odznaczony Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej, Medalem Świętego Huberta oraz Złotym Medalem „Zasłużony dla Łowiectwa Śląskiego”. Życzymy Koledze Mariuszowi dalszych sukcesów i owocnej pracy na rzecz polskiego łowiectwa.

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa