Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Gdzie kupić dziczyznę? Od myśliwych lub w „pudełku”

Gdzie kupić dziczyznę? Na to pytanie większość myśliwych zna odpowiedź, a Polski Związek Łowiecki wychodzi z konkretnym rozwiązaniem. W Zarządzie Głównym przy współpracy z zarządami okręgowymi stworzyliśmy mapę punktów sprzedaży bezpośredniej w całej Polsce, prowadzonej przez nasze koła łowieckie i OHZ-ty. Znajdziecie ją w nowej zakładce na naszej stronie internetowej –   Dziczyzna.

Mapa będzie stale aktualizowana o nowe punkty. Będzie też rozszerzona o dodatkowe aspekty:

  • sklepy ze sprzedażą detaliczną dziczyzny
  • restauracje dziczyznę serwujące.

Dodatkowo zespół interdyscyplinarny ds. promocji dziczyzny opracowuje instrukcję uruchamiania punktów sprzedaży bezpośredniej, która pomoże uporać się z niezbędną do wykonania pracą papierkową. Mamy nadzieję, że takich punktów będzie coraz więcej, bo (jak dowiedzieliśmy się z ankiet wysłanych do kół prowadzących taką sprzedaż) działalność ta jest po prostu opłacalna, mimo konieczności poniesienia kosztów na etapie początkowym.

Pierwsza w Polsce dieta pudełkowa z dziczyzną

Dodatkowo dzięki współpracy, a właściwie dzięki ogromowi pracy wykonanej przez Restaurację Lizawka oraz Ogólnopolską Ambasadę Dziczyzny powstała pierwsza w Polsce dieta pudełkowa z dziczyzną – WildBox.  Jej ambasadorem jest Michał Pietrzak, Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym oraz multimedalista najważniejszych imprez glappreskich. Zawodnik klubu Czerwony Smok. Już 20 marca zobaczycie jego starcie w ringu w telewizji Polsat.

Wildbox to 5 posiłków dziennie ułożonych przez dietetyka i  wykonanych z najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku od lokalnych dostawców: burgery z dziczyzny, sałatki z polędwicy z jelenia, smoothie malinowe, ryby słodkowodne –  to wszystko znajdziecie w ofercie dostępnej na: http://wildbox.pl

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022