Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Do Krainy Wiecznych Łowów odszedł śp. Kol. Jerzy Adamczyk

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 5 marca 2021 r. w wieku 75 lat do Krainy Wiecznych Łowów odszedł śp. Kol. Jerzy Adamczyk, długoletni utytułowany zawodnik reprezentujący Opolską Organizację Łowiecką na szczeblu okręgowym i krajowym, doskonały sędzia i instruktor, propagator i ekspert strzelectwa myśliwskiego na szczeblu krajowym, członek Komisji Strzeleckiej przy NRŁ w Warszawie, długoletni przewodniczący i członek Komisji Strzeleckiej przy ORŁ w Opolu, długoletni członek ORŁ w Opolu, delegat KŁ na Okręgowy Zjazd Delegatów PZŁ, członek i długoletni Łowczy KŁ nr 9 „Brzezina” w OPOLU.

Serdeczny Kolega i niezapomniany towarzysz łowów, zasłużony działacz Opolskiej Organizacji Łowieckiej odznaczony Medalem Zasłużony dla Łowiectwa Opolszczyzny, Brązowym, Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej oraz „Złomem”.

Niech mu Knieja Wiecznie Szumi i Św. Hubert ma w swojej opiece.

Cześć Jego Pamięci !!!

 

Uroczystości pożegnalne i żałobne odbędą się w dniu 17 marca 2021 r. ( środa ) o godz. 11:00 w Starej Kaplicy Cmentarnej na Cmentarzu Komunalnym Opole – Półwieś przy ul. Cmentarnej wraz z odprowadzeniem zwłok na miejsce wiecznego spoczynku.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa