KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

W dniu 18 lutego 2018 roku Kapituła Odznaczeń Łowieckich nadała odznaczenia następującym osobom i kołom łowieckim:

ZŁOM

Okręg bydgoski: Marian Gniadek, KŁ Cis w Świeciu, Jerzy Kowalski,
Okręg częstochowski: Tomasz Proszewski,
Okręg elbląski: KŁ Daniel w Kwidzynie,
Okręg gdański: Jerzy Liszniański,
Okręg katowicki:  Grzegorz Czardybon,
Okręg krakowski:  Krzysztof Szpetkowski, Adolf Jędrzejczyk, Marek Brzeżański,
Okręg krośnieński: KŁ Gwardia w Jaśle,
Okręg nowosądecki: Bogusław Pawłowski, Tadeusz Ranosz,
Okręg piotrowski: Jerzy Mazerant,
Okręg poznański: Zbigniew Karalus, Jerzy Zieliński,
Okręg przemyski: KŁ Ryś w Przemyślu, Jerzy Lic,
Okręg suwalski: Stanisław Jarocki,
Okręg tarnowski:  Bogdan Chrobak,
Okręg warszawski:  Tadeusz Wardakowski, Tadeusz Siedlecki,
Okręg wrocławski: Daniel Kurczowy,
Zarząd Główny PZŁ: Piotr Jenoch, Jacek Krawczyk.

MEDAL ŚWIĘTEGO HUBERTA

Okręg częstochowski: Marek Organa, Wiesław Walisko, KŁ Rogacz w Kleśniskach,
Okręg jeleniogórski: Henryk Szczybura,
Okręg krakowski: Tadeusz Siemczonek, Maciej Rudziński,
Okręg poznański: Dariusz Gwiazdowicz,
Okręg radomski: Wiesław Wlazło,
Okręg sieradzki: Edward Lechowicz,
Okręg warszawski: Radosław Żołnierzak,
Zarząd Główny PZŁ: Michał Kiełb, Tomasz Grzesiak, Bogusław Rataj, Ryszard Kowalski, Józef Ulfik, Jerzy Szołtys, Henryk Sojka, Kazimierz Małyk, Andrzej Kozakiewicz, Zdzisław Zimny, Marek Zdeb, Marian Dąb, Bogdan Domagała.

ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bielskopodlaski: Andrzej Daniluk,  Tomasz Szozda, Zbigniew Panasiuk, Andrzej Trochonowicz,
Okręg bydgoski: Gwidon Grubczak, KŁ Kos w Bydgoszczy,
Okręg chełmski: Kazimierz Borowik, Andrzej Maciąg,
Okręg częstochowski: Tadeusz Odoj,
Okręg elbląski: Marian Przybyła,
Okręg gdański: Andrzej Burzec Burzyński,
Okręg gorzowski: Roman Dębina,
Okręg jeleniogórski: Ryszard Girtler,
Okręg krośnieński: Jerzy Gomułka, Andrzej Gunia, Ludwik Oczoś, Ignacy Olejarski,
Okręg nowosądecki:  Władysław Samek, Wiesław Szafrański,
Okręg olsztyński: Jan Słupianek, Bogdan Kotas,
Okręg płocki: Krzysztof Karolski, Andrzej Łapiński,
Okręg poznański: Krzysztof Bober, Roman Markowski,
Okręg przemyski: Krzysztof Fabian,
Okręg radomski: KŁ Jenot w Grójcu,
Okręg słupski: Eugeniusz Wiatrowski,
Okręg suwalski:  Jerzy Warsiewicz, Jadwiga Sakowicz,
Okręg tarnowski: Józef Mikrut, Kazimierz Ryba, Czesław Święs, KŁ Hejnał w Tarnowie, Paweł Krakowski,
Okręg toruński: Roman Buler, Lech Różalski,
Okręg wałbrzyski:  Zenon Makowczyński, Mirosław Dobrowolski,
Okręg warszawski: Krzysztof Tekliński, Edward Niemierka, Wojciech Kalinowski, Jacek Kaim, Jacek Bilicki, Bogdan Pieńkowski, Ryszard Sawarzyński, Roman Końpa, Janusz Gocaliński, Bogusław Domżałowski, Sławomir Bujnowski, Zenon Bereda, Kazimierz Banaszek.

SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bielskopodlaski: Zbigniew Szczepaniuk, Władysław Iwaniuk, Zbigniew Butrym, Andrzej Zadubiec, Janusz Filipowicz, Jacek Pawlikowski, Jan Juszczuk, Jacek Marcinkiewicz,
Okręg białostocki: Jarosław Wilczewski,
Okręg bydgoski: Witold Szulc, Józef Staszewski, Leszek Grzeliński, Andrzej Kierski, Andrzej Mrozik, Jerzy Lis, Ireneusz Grąźlewski, Jerzy Niestrata, Stanisław Kaczalski, Marek Tyrała, Tadeusz Wróblewski, Przemysław Jurek, Jarosław Dąbrowski, Hieronim Jabłoński, Stanisław Maciuszonek, Andrzej Pakuza, Henryk Moryc, Piotr Zgubiński, Stanisław Banach, Ryszard Rezmer,
Okręg ciechanowski: Kazimierz Durzyński, Jan Wierzbicki,
Okręg częstochowski: Krzysztof Kowalczyk,
Okręg elbląski: Roman Barański, Adam Borowiecki, Wiesław Ferenc, Jacek Grzebisz, Ryszard Hołowiński, Piotr Kubera, Arkadiusz Popielarczyk, Marcin Sarnowski, Andrzej Silicki, Sławomir Smoliński, Adam Stosik, Zdzisław Zalewski,
Okręg gdański: Józef Kitowski,
Okręg gorzowski: Stanisław Myszkowski, Henryk Sikora, Henryk Piekarski,
Okręg jeleniogórski: Jan Buczak,
Okręg katowicki: Andrzej Otrębski, Ryszard Szajter, Rafał Szostak,
Okręg krakowski:  Leszek Bławut, Roman Dziób, Marek Szwarczyński, Stanisław Urbanik, Adam Pałasz, Leszek Wierzba,
Okręg krośnieński: KŁ Żbik w Uhercach, KŁ Ryś w Krempnej, Jarosław Jaróg, Jan Seńczak, Józef Maciejczyk, Zbigniew Cichoń, Wiesław Korczykowski, Józef Zoła, Marian Skałba, Wiesław Nawrot, Stanisław Ciekielski, Jan Chomik, Waldemar Płaza, Józef Borsuk,
Okręg legnicki: Krzysztof Bartoszewicz, Janusz Chmielowiec, Wiesław Czyż,
Okręg nowosądecki: Eugeniusz Gąsior, Mariusz Kotlarski, Stanisław Kurzeja, Władysław Matyjewicz, Stanisław Michalik, Stanisław Ormanty, Piotr Pasek, Ludwik Pawlikowski, Dariusz Pazgan, Piotr Słota, Stanisław Sołtys, Zbigniew Szarek,
Okręg olsztyński: Zdzisław Łuński, Kazimierz Łuszczaniec, Rafał Słupianek, Wiesław Targowski, Mirosław Fortulański, Andrzej Marcinkiewicz,
Okręg ostrołęcki:  Witold Moreń,
Okręg pilski: Bogdan Lach,
Okręg płocki: Piotr Urbański, Romuald Kamiński, Rafał Polańczyk, Stefan Kacprzak, Jerzy Rosiak, Marek Łaziuk,
Okręg przemyski: Marek Jaremczuk, Witold Kunysz, Andrzej Mazurkiewicz, Marek Mikołajek, Witold Połaniec, Zygmunt Żurawski,
Okręg radomski: KŁ Proch w Pionkach, Krzysztof Jasiński, Stanisław Mazurek, Edward Skóra,
Okręg siedlecki: Ryszard Konieczny, Wiesław Pawlak,
Okręg sieradzki: Marek Dominiak, Wojciech Poterała, Stanisław Szydłowski, Jan Jaros,
Okręg słupski: Jan Wadas, Zbigniew Wentowski, Franciszek Głuszek, Jerzy ukowski, Jacek Turczyn, Jan Dominiecki, Andrzej Krauze,
Okręg suwalski: Jacek Szmyga, Janusz Organisty, Sławomir Niedbalski, Jan Minksztyn, Jan Czara, KŁ Ponowa w Ełku, Piotr Milewski, Wacław Kuklewicz, Piotr Prawdzik,
Okręg tarnowski: Stanisław Grzybek, Jan Rząsa,
Okręg toruński: Wojciech Cegielski, Janusz Zieliński,
Okręg wałbrzyski: Andrzej Banaszczyk,
Okręg warszawski: Waldemar Zientek, Kazimierz Zduniak, Jerzy Sieklucki, Piotr Siejka, Zbigniew Rasiński, Jan Ojrzyński, Roman Miros, Jacek Kochański, Zygmunt Florczak, Tadeusz Chodakowski, Piotr Wójcik, Marek Pietras, Jacek Kur, Mirosław Doroszkiewicz,
Okręg wrocławski: Robert Olichwer.

BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bielskopodlaski: Emilia Kunaszyk, Tomasz Polak, Dariusz Syta, Witold Koczkodaj, Filip Kowalski, Krzysztof Samosiuk, Dariusz Truba, Henryk Koprianiuk, Jerzy Szyc, Janusz Chomziuk,
Okręg białostocki: Sławomir Brzeziński, Marian Roszkowski,
Okręg bydgoski: Andrzej Janaszkiewicz, Maciej Imański, Waldemar Skrobacki, Krzysztof Pierzchalski, Wiesław Nitka, Robert Knop, Andrzej Majcher, Jan Witwicki, Andrzej Kosiński, Paweł Skowron, Wojciech Kępski, Stanisław Michalski, Jerzy Czajkowski, Józef Bedus, Jerzy Archacki, Zbigniew Matuszewski, Kazimierz Pietrzak, Lech Górnowicz, Wiesław Nowacki,
Okręg chełmski: Tadeusz Rzeźnik,
Okręg ciechanowski: Piotr Kwiatkowski,
Okręg częstochowski:  Piotr Gorol, Lech Kasperkiewicz, Andrzej Koralewski, Olga Oleksiak, Dariusz Palut, Czesław Pawlik, Grzegorz Sośniak, Antoni Żyłka,
Okręg elbląski: Przemysław Biernacki, Sławomir Czapla, Krzysztof Jakiel, Dominik Kunc, Kazimierz Kubiak, Jerzy Kozłowski, Leszek Kołakowski, Władysław Kluk, Ryszard Wiąckiewicz, Tomasz Sielicki, Robert Stosik, Wiesław Sawicki, Mirosław Marach, Władysław Naspiński, Rafał Kapuściński, Grzegorz Mielczarek,
Okręg gdański: Grzegorz Wica, Jan Głogowski, Katarzyna Mruk, Maciej Kiedrowski,
Okręg gorzowski: Jerzy Idziak, Jacek Cieśliński, Leszek Janiów, Arkadiusz Michalski, Henryk Pacholczyk, Jan Rega, Zenon Witkowiak,
Okręg kaliski: Jarosław Ratajczyk, Wojciech Hybiak,
Okręg katowicki: Ireneusz Engler, Zenon Janosz, Aleksander Masny, Mariusz Mazepa,
Okręg kielecki: Marek Mularski,
Okręg krakowski: Jan Bobula, Krzysztof Lenarczyk, Wiktor Lenarczyk, Maciej Lesiak,
Okręg krośnieński: Marcin Płocki, Bogdan Czekański, Wiesława Kosiba, Zbigniew Musiał, Robert Zborowski, Krzysztof Gałuszka, Ryszard Dudek, Waldemar Wójcik, Kazimierz Zańko,
Okręg legnicki: Tomasz Augustyniak, Henryk Król, Waldemar Siniak, Roman Smyk,
Okręg nowosądecki: Piotr Dawiec, Janusz Opyd, Andrzej Ormanty, Bartłomiej Sołtys,
Okręg olsztyński: Adam Kwiatkowski, Dariusz Bonius, Roman Ruciński, Zenon Rudnicki, Piotr Kadziewicz, Adam Luty, Leszek Zyśk, Zbigniew Pietrzykowski, Michał Niedźwiecki, Mirosław Makowski, Andrzej Sroczyński, Maciej Furman,
Okręg ostrołęcki: Grzegorz Tarkowski, Lech Szołoch, Marcin Budny,
Okręg pilski: Andrzej Wicher, Kenneth Jorgensen, Jacek Księżopolski, Tadeusz Perliński,
Okręg piotrowski:  Bożena Bury, Szymon Fronk, Wiesław Hernoga, Zdzisław Parchimowicz, Jan Pełka, Tomasz Sąciński, Marcin Skrzek, Jacek Smyk,
Okręg płocki: Piotr Rybus, Robert Czajka, Władysław Kaźmierczak, Radosław Karlikowski, Dariusz Wysocki, Łukasz Redełkiewicz, Lech Moderacki, Józef Kupniewski, Eryk Książkiewicz, Janusz Radzki,
Okręg poznański: Andrzej Kwiecień, Tadeusz Machajewski, Zenon Wlekliński,
Okręg przemyski: Leonard Dańczak, Jerzy Hryniszak, Marian Kasieczko, Stanisław Pluta, Marian Prokopski, Dariusz Wyspiański,
Okręg radomski: Wojciech Górski, Mirosław Krajewski, Marek Kustra, Marek Lech, Jarosław Rusinowski, Ryszard Szymanek, Grzegorz Wachnicki, Paweł Wąsiewicz,
Okręg siedlecki: Grzegorz Żaczek, Anna Jacórzyńska, Tomasz Markowski,
Okręg sieradzki: Piotr Wojtczyk, Józef Musilak, Robert Rusiecki, Andrzej Kowalski, Zbigniew Pychyński, Jerzy Sagan,
Okręg słupski: Zbigniew Janduła, Hubert Stanisławski, Henryk Mrozek Gliszczyński,
Okręg suwalski: Kamil Zabawski, Adam Wójcik, Grzegorz Wiszenko, Wojciech Wądołowski, Mieczysław Sztejter, Ryszard Surwiłło, Adam Stankiewicz, Bogdan Sołtys, Waldemar Surawski, Wiesław Skoczyński, Emil Skrzypkowski, Stanisław Rudziewicz, Mieczysław Necel, Karol Naruszewicz, Jerzy Mackiewicz, Stanisław Kruszyński, Jerzy Krajewski, Cezary Klejps, Waldemar Jankowski, Stanisław Jabłoński,
Okręg tarnowski: Jan Wrona,
Okręg toruński: Krzysztof Arendt, Zdzisław Bałamącek, Janusz Bering, Jerzy Bieńkowski, Bogdan Chlebowski, Zdzisław Fiszer, Zygmunt Jędrzejewski, Adam Napiórkowski, Mieczysław Owieśny, Adam Zychowicz,
Okręg wałbrzyski: Ryszard Szima, Marian Sawko, Dominik Kril, Janusz Karkos, Jerzy Borowski,
Okręg warszawski: Bogdan Szewczyk, Jarosław Pytlarczyk, Wojciech Obłuski, Józef Łabędzki, Jacek Falkowski, Paweł Giżyński, Tadeusz Dobczyński, Gabriel Banasiak, Robert Śmiejan, Janusz Rusiniuk, Krzysztof Romanowski, Andrzej Pozdniakow, Michał Ploch, Paweł Gereluk,
Okręg wrocławski: Krzysztof Korybski, Henryk Kopek, Marzena Błońska,
Okręg zamojski: Kazimierz Wójtowicz, Stanisław Sławiński.

ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA


Okręg bydgoski: Aneta Dobersztyn, Halina Raźna, Stanisława Kuffel,
Okręg krośnieński: Stanisław Kaczor, Maria Seńczak,
Okręg nowosądecki: Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa,
Okręg siedlecki: Ewa Bancerz, Marzena Markowska, Joanna Zabagło,
Okręg wałbrzyski: Dworek Galosa w Stroniu Śląskim, Monika Galos.

 (-) Kapituła Odznaczeń Łowieckich