Aktualności

Aktualności

Archiwum

MAMY KRÓLOWĄ POLSKICH SYGNALISTEK!

W Spychowie odbył się I Ogólnopolski Konkurs Sygnalistek. W szranki stanęło 14 Koleżanek z całego kraju! Mistrzynią została Magdalena Czerwonka kierownik zespołu sygnalistów Stowarzyszenia Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie, II miejsce zajęła Agnieszka Bujnicka z Nadleśnictwa Miłomłyn, III Gabriela Ulewicz z Nadleśnictwa Spychowo. Wszystkim Koleżankom serdecznie gratulujemy. Dziewczyny oby tak dalej!

Czytaj dalej

XI Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego

W minioną sobotę tj. 23 sierpnia Mazury przepełnione były dźwiękami rogów myśliwskich, ponieważ właśnie w Spychowie odbywał się XI Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego pod patronatem Urszuli Pasławskiej Poseł na Sejm RP oraz Katarzyny Kępki Wiceminister Środowiska. Wszystkim lauretom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj dalej

MYŚLIWSKIE SMAKI W PISZU 21 sierpnia 2015

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką lasu, łowiectwa oraz myślistwa na siódmą już edycję „Myśliwskich Smaków”, które w tym roku odbędzie się 21 sierpnia na placu Daszyńskiego w Piszu. W roku bieżącym, tak jak w minionych latach w programie zagoszczą liczne atrakcje ,występy, pokazy oraz konkursy.

Czytaj dalej