Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2016

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia główny
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 09.04.2016 J. Adamczyk
2. Puchar FAM Pionki Radom 23.04.2016 A. Madej
3. Puchar Podbeskidzia Bielsko Biała 30.04.2016 M. Ziomek
4. Puchar Prezydenta Miasta Piły Piła 01.05.2016 J. Plenkiewicz
5. Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 07.05.2016 T. Skalski
6. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna Leszno 08.05.2016 M. Maciejewski
7. Puchar MTP Poznań 14.05.2016 W. Kobierski
8. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Chełm 21-22.05.2016 S. Gąsienica
9. Puchar Blaser’a / Parcour Poznań 28.05.2016 W. Marconi
10. Puchar Blaser’a Poznań 29.05.2016 W. Marconi
11. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 04.06.2016 A. Madej
12.

Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
indywidualne
drużynowe

Toruń 11-12.06.2016 W. Kraiński
13. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 11.06.2016 P. Poraniuk
14. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Warszawa 11.06.2016 J. Plenkiewicz
15. Puchar Kujaw Włocławek 18.06.2016 M. Świerczek
16. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 19.06.2016 W. Szymański
17. Puchar Prezydenta Miasta Łomży Łomża 25.06.2016 J. Borkowski
18. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
indywidualne
druzynowe
Opole 02-03.07.2016 W. Marconi
19. Memoriał E. Woźnego Poznań/Wolsztyn 09.07.2016 W. Marconi
20. Nowosądecki Puchar Lata Nowy Sącz/Krynica 16.07.2016 S. Gąsienica
21. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 17.07.2016 B. Kaśnicki
22. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua Koszalin 23.07.2016 M. Maciejewski
23. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 30.07.2016 W. Kraiński
24. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 06.08.2016 P. Pełczyński
25. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 13.08.2016 J. Borkowski
26. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 20.08.2016 J. Plenkiewicz
27. Puchar Elbląga Elbląg 27.08.2016 W. Kraiński
28. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
indywidualna
drużynowa
Radom 03-04.09.2016 P. Pełczyński
29. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 10.09.2016 J. Adamczyk
30. XXII Turniej Chmielakowy Chełm 10.09.2016 W. Szymański
31. Puchar Podlasia Białystok 10.09.2016 M.Flis
32. Puchar Opolszczyzny Opole 17.09.2016 M. Flis
33. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 17.09.2016 W. Kobierski
34. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 24.09.2016 T. Skalski
35. Puchar Jesieni Lublin 24.09.2016 M. Ziomek
36. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 01.10.2016 B. Kaśnicki
37. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 08.10.2016 S. Gąsiennica

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: