"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak

MISTRZOSTWA EUROPY W WABIENIU JELENI

XVIII Mistrzostwa Europy w Wabieniu Jeleni odbyły się w węgierskim Keszthely nad Balatonem. Zobacz wyniki.

Czytaj dalej

PUCHAR KATARZYNKI - WYNIKI

W dniu 19 czerwca br. na strzelnicy w Toruniu odbyły się kolejne zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Piotr Aniołkowski uzyskując 477/500pkt.

Czytaj dalej

PUCHAR KUJAW - WYNIKI

W dniu 18 czerwca br. na strzelnicy we Włocławku odbyły się kolejne zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Krzysztof Szczęch uzyskując 487/500pkt.

Czytaj dalej

PUCHAR GRYFA SZCZECIŃSKIEGO - WYNIKI

W dniu 11 czerwca br. na strzelnicy w Pucicach okręgu szczecińskiego odbyły się kolejne zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Jacek Kołodziński uzyskując 475/500pkt.

Czytaj dalej

III MISTRZOSTWA PZŁ DIAN w STRZELANIACH...

W dniach 11-12 czerwca br na strzelnicy Toruń-Glinki, odbyły się Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich. W zawodach brały udział 104 diany, reprezentujące 40 okręgów. Mistrzynią PZŁ Dian w...

Czytaj dalej

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SENIORÓW - WYNIKI

W dniu 11 czerwca br. na strzelnicy w Suchodole odbyły się kolejne zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał w kategorii oldboy: Kol. Andrzej Gliński uzyskując 223/250 pkt,...

Czytaj dalej

TARNOBRZESKI PUCHAR WIOSNY - WYNIKI

W dniu 4 czerwca br. na strzelnicy w Tarnobrzegu odbyły się kolejne zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Rafał Radwański uzyskując 479/500pkt.

Czytaj dalej

KOLEJNA EDYCJA KONKURSU NA POPRAWĘ WARUNKÓW...

Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego ogłasza konkurs na "Program poprawy warunków bytowania oraz reintrodukcji kuropatwy".

Czytaj dalej

UWAGA

Zawody strzeleckie o „Czarny Diament Ziemi Śląskiej” przeniesione z dnia 23 na 17 lipca 2016 r.

Czytaj dalej

PUCHAR BLASER’A

W dniu 29 maja br. na strzelnicy w Poznaniu odbyły się kolejne zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Stanisław Bać uzyskując 483/500pkt.

Czytaj dalej

PUCHAR BLASER’A / PARCOUR

W dniu 28 maja br. na strzelnicy w Poznaniu odbyły się kolejne zawody (Parcour myśliwski) z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Zbyszko Montowski z wynikiem 97/100 pkt.

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA POLSKI W WABIENIU JELENI

W dniu 21 maja odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni, w którym zwyciężył Jan Skrzetuski (59 pkt.), tytuł wicemistrza zdobył Adam Czarny (49 pkt.), a III miejsce zajął Maciej Krzysztofiki....

Czytaj dalej