WYNIKI ZAWODÓW STRZELECKICH 2017

2017

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny
1.

Puchar Browninga i Winchestera

Katowice

08.04.2017

S.Gąsienica

2. Puchar Czeskiej Zbrojówki Chodzież 22.04.2017 M.Maciejewski
3.

Puchar FAM Pionki

Radom

29.04.2017

P.Pełczyński

4.

Puchar Podbeskidzia

Bielsko Biała

30.04.2017

J. Adamczyk

5. Puchar Prezydenta Miasta Piły

Piła

01.05.2017

W.Kobierski

6.

Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik

Piotrków Trybunalski

06.05.2017

W.Marconi

7. Puchar Prezesa Gobarto SA

Leszno

13.05.2017

J. Plenkiewicz
8. Puchar MTP

Poznań

20.05.2017

W. Kobierski

9. Parcour Katowice 27.05.2017 W. Marconi
10. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 03.06.2017 M.Świerczek
11. Tarnobrzeski Puchar Wiosny

Tarnobrzeg

03.06.2017

S.Gąsienica

12. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich

Katowice

10-11.06.2017

P.Pełczyński

13.

Puchar Gryfa Szczecińskiego

Szczecin

10.06.2017

M. Maciejewski

14.

Ogólnopolskie Zawody Seniorów

Bydgoszcz

10.06.2017

P.Poraniuk

15. Puchar Normy Tarnów 10.06.2017 S.Gąsienica
16.

Puchar Kujaw

Włocławek

17.06.2017

P. Pełczyński

17.

Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń

18.06.2017

J. Plenkiewicz

18. Puchar Prezesa ORŁ w Łomży

Łomża

24.06.2017

T.Skalski

19. Parcour Poznań 24.06.2017 M.Świerczek
20.

Memoriał E. Woźnego

Poznań/Wolsztyn

01.07.2017

M.Ziomek
21. Puchar Podlasia Białystok 08.07.2017 J.Borkowski
22. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Wałbrzych 09.07.2017 J.Adamczyk

23.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Częstochowa 15-16.07.2017 S.Gąsienica
24. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice

22.07.2017

W.Marconi

25. Parcour

Opole

29.07.2017

B.Kaśnicki

26.

Puchar Jezior Mazurskich

Giżycko

29.07.2017

W. Kraiński

27.

Memoriał Adama Kraińskiego - ODWOŁANE

Gdańsk

05.08.2017

P. Poraniuk

28.

Nowosądecki Puchar Lata

Nowy Sącz/Krynica

06.08.2017

M.Flis

29.

Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna

Olsztyn

12.08.2017

T. Skalski
30.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz

19.08.2017

M.Ziomek

31. Puchar Elbląga

Elbląg

26.08.2017

J. Plenkiewicz

32. Puchar Opolszczyzny Opole 26.08.2017 P. Hetmańczyk
33. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej

Białystok

02-03.09.2017

W.Kraiński

34. Puchar Winobrania

Zielona Góra/Wolsztyn

09.09.2017

B.Kaśnicki

35.

XXII Turniej Chmielakowy

Chełm

09.09.2017

M.Flis

36.

Puchar Jesieni

Lublin

16.09.2017

J.Borkowski

37.

Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz

17.09.2017

W.Kraiński

38.

KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka

Poznań

23-24.09.2017

W. Szymański

39. Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów

30.09.2017

M.Świerczek

40.

Puchar „Jury Częstochowskiej”

Częstochowa

30.09.2017

T.Rybiński

41.

Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce

07.10.2017

T.Skalski