Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

Terminarz Zawodów Centralnych

TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2019
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia głównyUwagi
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 13.04.2019 S. Gąsienica  
2. Puchar Czeskiej Zbrojówki Chodzież 27.04.2019 W. Kraiński  OW
3. Memoriał G.Wardyńskiego Radom 27.04.2019 J. Borkowski  
4. Puchar Antonio Zoli & Nobel Piotrków Trybunalski 04.05.2019 T. Skalski  
5. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna Leszno 11.05.2019 M. Maciejewski  OW
6. Puchar FAM Pionki Tarnobrzeg 11.05.2019 B. Kaśnicki  
7. Parcour Poznań 18.05.2019 M. Maciejewski  
8. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 25.05.2019 St. Białek  
9. Puchar MTP Poznań 25.05.2019 M. Świerczek  OW
10. Puchar PZŁ (mix) Katowice 01-02.06.2019 W. Marconi  OW
11. Ogólnopolskie Zawody Seniorów i Kapelanów Kalisz 08.06.2019 W. Kobierski  
12. Puchar Normy Tarnów 08.06.2019 M. Flis  
13. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 08.06.2019 W. Marconi  OW
14. Parcour Bielsko-Biała Brzeszcze 15.06.2019 W. Marconi  
15. Puchar Kujaw Włocławek 15.06.2019 P. Pełczyński  
16. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 16.06.2019 T. Skalski  
17. Puchar Młynów Jelonki Łomża 22.06.2019 St. Białek  
18. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich Nowy Sącz 29-30.06.2019 S. Gąsienica  OW
19. Puchar Klasy C Warszawa 29.06.2019 T. Skalski  
20. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 06.07.2019 M. Maciejewski  OW
21. Puchar Podlasia Białystok 06.07.2019 J. Borkowski  
22. Nowosądecki Puchar Lata Nowy Sącz/Krynica 06.07.2019 W. Szymanski  OW
23. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Wałbrzych 07.07.2019 P. Hetmańczyk  OW
24. Puchar „Delta Optical” Włocławek 13.07.2019 M. Świerczek OW
25. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Jelenia Góra 20-21.07.2019 T. Skalski  
26. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 13.07.2019 J. Adamczyk  OW
27. Parcour Opole 27.07.2019 B. Kaśnicki  
28. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 27.07.2019 M. Flis  OW
29. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 03.08.2019 M. Ziomek  OW
30. Puchar Prezydenta m. Olsztyn Olsztyn 10.08.2019 W. Kraiński  
31. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 17.08.2019 P. Poraniuk  OW
32. Parcour okręgów górskich Dłużyca Dolna 17.08.2019 T. Rybiński  
33. Warszawski Puchar Benelli Warszawa 24.08.2019 S. Gąsienica  
34. Puchar Opolszczyzny Opole 24.08.2019 P. Hetmańczyk  
35. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Opole 31.08-01.09.2019 W. Kraiński  OW
36. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 08.09.2019 M. Ziomek  
37. XXV Turniej Chmielakowy Chełm 07.09.2019 S. Gąsienica  OW
38. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Tarnobrzeg 14-15.09.2019 P. Pełczyński  OW
39. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 21.09.2019 P. Poraniuk  OW
40. Puchar Jesieni Lublin 21.09.2019 B. Kaśnicki  
41. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 28.09.2019 M. Maciejewicz  OW
42. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 28.09.2019 T. Rybiński  OW
43. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 05.10.2019 S. Gąsienica  

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: