W Polskim Związku Łowieckim zatrudniamy osoby pełne pasji i zapału do pracy, potrafiące kreatywnie myśleć i gotowe na nowe wyzwania. Tym, co czyni z naszej firmy wyjątkowe miejsce pracy, jest nasza kultura organizacyjna, przyjazna atmosfera pracy, możliwość rozwoju swoich zainteresowań i pasji.
Etap 1 Analiza dokumentów aplikacyjnych – wszystkie zgłoszenia do procesu rekrutacji analizowane są przez Wydział Kadr pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji. Po selekcji nadesłanych CV, kontaktujemy się telefonicznie lub mailem z wybranymi kandydatami.
Etap 2 Po pozytywnym przejściu pierwszego etapu kandydaci zapraszani są na spotkanie z Komisją Rekrutacyjną. Podczas rozmowy chcemy Cię bliżej poznać i zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku. Sprawdzamy zarówno wiedzę merytoryczną jak i kompetencje miękkie, które są kluczowe dla naszej organizacji. Proces rekrutacyjny może być wsparty testami kompetencyjnymi, badającymi konkretne umiejętności specjalistyczne bądź predyspozycje osobowościowe do pracy na danym stanowisku.
Etap 3 Jeśli obie strony wyrażą chęć współpracy, złożymy Ci ofertę dotyczącą zatrudnienia w naszej firmie. Każdy nowy pracownik zostaje wdrożony na swoje stanowisko pracy przez kierownika danego wydziału czy jednostki organizacyjnej, który wspierać go będzie w pierwszych tygodniach pracy.
PAMIĘTAJ!
——————————————————————————————
Kontakt z HR
e-mail: rekrutacja@pzlow.pl
tel.: +48 22 5565 570 lub 538
——————————————————————————————————————————-
Prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną:
Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego realizuje strategię personalną poprzez pozyskiwanie, rozwój i utrzymanie wysoko wykwalifikowanego kapitału ludzkiego.
ZG PZŁ zapewnia swoim pracownikom stabilne warunki umowy o pracę oraz przyjazną atmosferę. Swoim pracownikom oferujemy szeroki pakiet socjalny i dodatkowe świadczenia, między innymi dostęp do opieki medycznej.
Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez zgody właściciela i administratora strony. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.