Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

Komisje problemowe NRŁ

Komisja Prawna
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Krawczyk Jacek – Przewodniczący

Warszawa

2. Andrzejczak Tadeusz Radom
3. Domińczyk Tadeusz Opole
4. Jabłoński Zygmunt Ciechanów
5. Lendzioszek Marian Toruń
6. Łacic Andrzej Lublin
7. Opielewicz Michał Wałbrzych
8. Wildowicz Eugeniusz Białystok
9. Wójcik Bogumił Warszawa
Komisja Kultury Łowieckiej
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Gwiazdowicz Dariusz Poznań
2. Kozyra Bogdan Lublin
3. Mielnikiewicz Krzysztof Ostrołęka
4. Papież Antoni Nowy Sącz
5. Rogoziński Marek- Przewodniczący Rzeszów
6. Sontag Anrzej Łódź
7. Szewczyk Leszek Zielona Góra
8. Tatara Marian Tarnobrzeg
9. Towpik Edward Warszawa
Komisja Trofeów i Wystaw
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Dziedzic Roman Lublin
2. Hołodniak Ireneusz Krosno
3. Jackiewicz Andrzej Gdańsk
4. Jordan Michał Bielsko Biała
5. Kmiecik Janusz Katowice
6. Krasula Krzysztof Olsztyn
7. Lefanowicz Sławomir Zamość
8. Ptak Jan Kraków
9. Szymański Wojciech - Przewodniczący Radom
Komisja Kynologiczna
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Brabletz Andrzej – Przewodniczący Poznań
2. Baran Stanisław Przemyśl
3. Ćwik Adam Zamość
4. Grylewicz Stanisław Leszno
5. Hutka Dariusz Opole
6. Salomon Leszek Katowice
7. Siejkowski Leszek Bydgoszcz
8. Skrzek Zbigniew Piotrków Tryb.
9. Tarnowski Wojciech Tarnów
Komisja Promocji Łowiectwa
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Chabowski Wiktor Kielce
2. Feder Stefan Poznań
3. Gdula Paweł Warszawa
4. Matysek Marek Warszawa
5. Miller Roman Leszno
6. Mroczkowski Augustyn - Przewodniczący Warszawa
7. Plewa Marek Koszalin
8. Szpetkowski Krzysztof Kraków
9. Szulc Aleksandra - Przewodnicząca
Bydgoszcz
Komisja Strzelecka
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Zieliński Zbigniew – Przewodniczący Poznań
2. Gąsienica Stanisław Kraków
3. Grabałowski Zbigniew Piotrków Tryb.
4. Kraiński Wojciech Gdańsk
5. Marconi Wiktor Jelenia Góra
6. Pełczyński Piotr Rzeszów
7. Poraniuk Piotr Koszalin
8. Skalski Tomasz Warszawa
9. Ziomek Marek Częstochowa
Komisja Szkoleniowa
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Bryliński Ryszard Legnica
2. Czajkowski Feliks Olsztyn
3. Graj Roman Nowy Sącz
4. Hromiak Adam - Przewodniczący Koszalin
5. Łabudzki Lesław Poznań
6. Ordyłowski Marek Wrocław
7. Przybecki Jerzy Zielona Góra
8. Siewierski Zdzisław Rzeszów
9. Żagiell Jerzy Katowice
Komisja Hodowlana
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Dziedzic Roman – Przewodniczący Lublin
Zwierzyna gruba
LPImię i nazwiskoOkręg
2. Bocianowski Marek Opole
3. Ciepluch Zbigniew Olsztyn
4. Foik Grzegorz Bielsko Biała
5. Goździewski Jan Suwałki
6. Kmet Piotr Szczecin
7. Olech Wanda Warszawa
8. Pawliszak Jerzy Gorzów Wlkp.
9. Wilczewski Marian Słupsk
Zwierzyna drobna
LPImię i nazwiskoOkręg
1. Wiśniewski Grzegorz Włocławek
2. Brudnicki Witold Bydgoszcz
3. Mikołajczyk Jarosław Kielce
4. Misiorowska Magdalena Warszawa
5. Panek Marek Leszno
6. Sporek Kazimierz Opole
7. Wajdzik Marek Kraków
8. Wierzbowska Izabela Kraków
9. Włostowski Jerzy Łomża

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2018 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: