KANAŁY TELEWIZYJNE

Wybierz interesujący Cię kanał telewizji VOD.

DARZ BÓR

DOSTĘPNE VOD

Wybierz dostępny film z listy poniżej lub z listy seriali VOD. Jeżeli nie udało się połączyć z nadajnikiem za pierwszym razem, to odśwież stronę.

 • Darz Bór - zapraszamy!

  Zapraszamy do nowego programu Darz Bór, zostanie w nim zaprezentowana tematyka szeroko rozumianego tematu myślistwa. W pierwszym odcinku odpowiemy na pytanie

  Darz Bór, 2013, 15 min.

 • Polowanie na Koziołka cz. 2

  Tydzień temu zaczęliśmy polowanie na kozła. Do lasu ruszyliśmy wraz z doświadczonym wabiarzem, Sławkiem Pawlikowskim, który przekazał nam kilka praktycznych rad dotyczących wabienia koziołków, ale nie tylko. Dzisiaj ciąg dalszy naszych zmagań na wiosennym polowaniu, na którym wcale nie jest tak łatwo wychodzić sobie zwierzynę. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2014, 27 min.

 • Nowoczesna optyka dla myśliwego cz. 1

  Były dwa odcinki magazynu tylko o nowoczesnej i tradycyjnej broni dla myśliwego, więc nie może zabraknąć odcinków specjalnych poświęconych optyce. Zapraszamy na pierwszą część naszego przeglądu sprzętu, który przybliża nam szansę na udane polowanie.

  Darz Bór, 2012, 25 min.

 • Nowoczesna optyka dla myśliwego cz. 2

  Witamy w kolejnym odcinku dotyczącym najnowszych rozwiązań w dziedzinie optyki myśliwskiej. Dzisiaj poznamy nowości ze stajni takich potentatów jak czeska Meopta, francuska Leica, niemiecki Steiner czy amerykański Burris oraz Sightron. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Ganiamy gęsi Gęgawy na Kiszkowskich stawach cz. 1

  Dobra gąska nie jest zła. Ale zanim na nią zapolujemy, wybraliśmy się razem z kolegami myśliwymi i ornitologami na Kiszkowskie stawy, aby złapać ich jak najwięcej w... sieci. Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu Darz Bór, w którym redakcja przyłoży się do znakowania tych wspaniałych ptaków.

  Darz Bór, 2012, 25 min.

 • Ganiamy gęsi Gęgawy po Kiszkowskich stawach cz. 2

  Dzisiaj dokończymy nasze bezkrwawe łowy na gęgawę na Kiszkowskich stawach i podsumujemy całą akcję.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Dziewczyny na strzelnicy.

  O tym, że polskie diany polować potrafią mięliście okazję już się w naszym programie przekonać. Ale jakoś w łowisku ciężko było nam nagrać diany podczas strzelania. Tym razem, nie było z tym najmniejszego problemu. Zapraszamy na relację z turnieju strzeleckiego, na który wstęp miała tylko płeć piękna.

  Darz Bór, 2012, 25 min.

 • Festyny myśliwskie i rozwiązanie konkursu.

  Darz Bór to program o myśliwych dla myśliwych, choć czasami okazuje się, że oglądają nas nie tylko myśliwi. A skoro myśliwych ,można spotkać służbowo nie tylko w lesie, to i nas czasem z tego lasu wywiewa. Najczęściej na fajne imprezy

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • DarPodsumowanie mijającego sezonu z magazynem Darz Bór.

  Czas biegnie nieubłaganie i w końcu przyszła pora na wakacje i... krótką przerwę w emisji magazynu Darz Bór. Dlatego w ostatnim odcinku mijającego sezonu pozwoliliśmy sobie na małe podsumowanie tego, co już za nami. A co przed nami? Ciężka praca i zbieranie materiałów do kolejnych odcinków programu, które od września ponownie na antenie telewizji TVR!

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Co w nowym sezonie?

  Zapraszamy na... zaprosiny

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Z wabikiem na kozły.

  No to zaczynamy. Pierwszy odcinek nowego sezonu właśnie wylądował w sieci. Po małym zamieszaniu i wejściu na dodatkowy kanał Adventure HD, możemy zająć się pracą w terenie. A tam, na początek, seria odcinków o wabikach i wabieniu, choć zaczniemy od rogacza, na którego polowaliśmy jeszcze w czasie rui, podczas pięknego, sierpniowego weekendu...

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Las nocą

  Darz Bór zaprasza tym razem do lasu nocą, będzie więc to okazja do zapoznania się ze sprzętem noktowizyjnym. Poszukamy też polskich przedsiębiorców na targach w Norymberdze.

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • Wszystko co powinieneś wiedzieć o wabikach.

  Sławek Pawlikowski tłumaczy Panu redaktorowi zawiłości stosowania wabików. Przedstawi także najważniejsze rodzaje tych instrumentów, z którymi polowanie to prawdziwa przygoda. Nie zabraknie w związku z tym odgłosów paszczą...

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Polowanie na kozła z wabikiem cz. 1

  W tym odcinku kontynuujemy podróż po miechowskich wzgórzach w poszukiwaniu koziołka, poznając przy okazji tajniki wabienia tych zwierząt w czasie rui. Właśnie zaczyna się przedostatnie wyjście do lasu, więc czasu coraz mniej i presja rośnie... Ale polowanie to nie wszystko co dzisiaj dla Was mamy. Zapraszamy także do Skierniewic. Miał tam miejsce pewien festyn, do którego sprytnie podłączyli się miejscowi myśliwi. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Polowanie na kozła z wabikiem cz. 2

  Pan redaktor po krótkim przygotowaniu postanawia sam spróbować swoich sił w wabieniu. Czy mu się uda nawiązać kontakt z dziką przyrodą? Czy może zostanie bezlitośnie wygwizdany, jako żółtodziób? Najlepiej będzie, jak zobaczycie sami.

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Polowanie na kozła z wabikiem cz.3

  Zapraszamy na ostatnią już część zmagań pana redaktora z kozłami, wabikami i wiecznymi górkami. Mocno zmęczony ale nie zamierza się poddać. Zobaczcie, czy udało mu się w końcu przechytrzyć naturę...

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Strzelectwo, Puchar Stocka i 5ciu Wspaniałych.

  Tym razem zawitaliśmy z kamerą na dwa wyróżniające się turnieje strzeleckie. To perfekcyjnie zorganizowany, cieszący się wielką popularnością Puchar Stocka, oraz wyjątkowe zawody Pięciu Wspaniałych, w których organizatorzy, namieszali nieco w poszczególnych konkurencjach.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Polujemy z myśliwymi z Norwegii.

  Tak zwane polowania dewizowe cieszą się wciąż nie słabnącą popularnością, zarówno wśród naszych kół łowieckich, jak i zagranicznych myśliwych. Jak oceniają polskie łowiska i naszą legendarną gościnność? Zapraszamy na wspólne polowanie z potomkami samych wikingów.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Budujemy ambonę.

  Dzisiaj pan redaktor zakasał rękawy i zamienił mikrofon na młotek

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Hubertus Spalski 2014 cz.1

  Jeśli gdzieś odbywa się największy w Polsce Hubertus, to oczywiście nie może tam zabraknąć naszego programu. A że co roku największe i najbardziej uroczyste obchody święta myśliwych odbywają się w Spale, po raz czwarty z rzędu spakowaliśmy manatki i wpadliśmy z kamerą sprawdzić, jak wspólnie bawią się pasjonaci łowiectwa podczas dwóch dni wypełnionych po brzegi atrakcjami.

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Hubertus Spalski 2014 cz.2

  Hubertus Spalski to na tyle duża impreza, że nie zmieściła się w jednym odcinku magazynu Darz Bór. Dlatego zapraszamy Was na drugą część relacji z tego największego święta myśliwych i pasjonatów łowiectwa.

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Polowanie na daniela cz.1

  Tym razem czekają na Was nie lada emocje. Pan redaktor pierwszy raz w życiu miał okazję zapolować na byka daniela. Pod okiem doświadczonego kolegi poznawał zwyczaje i naturę tych pięknych zwierząt. Czy udało mu się przechytrzyć choć jednego z nich...?

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Wiosna

  Wiosna przed nami. W tym odcinku zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w broni myśliwskiej. Porozmawiamy o bezpiecznym i odpowiedzialnym zachowaniu się w lesie. Zajrzymy również do prasy o tematyce myśliwskiej.

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • Polowanie na daniela cz.2

  Dalszy ciąg przygód pana redaktora podczas pierwszego w życiu polowania na byka daniela.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • III Wielkie Łowy Borów Dolnośląskich cz.1

  Tak, tak. Już po raz trzeci myśliwi z dolnego śląska spotkali się na wspólnym polowaniu z cyklu Wielkich Łowów Borów Dolnośląskich. I już po raz trzeci nasza ekipa miała możliwość podglądać ich w akcji, a także poznać kulisy organizacyjne tej imprezy. A wraz z nami, oczywiście Wy, czyli nasi drodzy Widzowie. Zapraszamy na pierwszą część relacji.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Wielkie Łowy Borów Dolnośląskich 2014 cz.2

  Jeśli nie macie dość Kolegów polujących na III edycji Wielkich Łowów Borów Dolnośląskich, to zapraszamy na drugą część relacji, w której dokończymy polowanie, zawitamy na uroczysty pokot i porozmawiamy o aspektach organizacyjnych takiej imprezy. Zapraszamy do oglądania.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Przygotowania do nocnego polowania na dziki.

  W końcu zdecydowaliśmy się na niełatwe zadanie nagrania programu z polowania nocą na dziki. Jednak taki łowy powinny być poprzedzone za każdym razem dziennym rekonesansem miejsca, w którym chcemy polować. W odcinku wspomnimy także o sprzęcie, jaki zabraliśmy na wyprawę. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Nocne polowanie na dzika

  Był rekonesans, teraz pora na prawdziwe polowanie. Żeby filmować w nocy, zabraliśmy ze sobą specjalne emitery podczerwieni, które pomogły naszym kamerom widzieć w ciemnościach. Zobaczcie, jak pan redaktor poradził sobie z ulubionym zwierzem myśliwych, czyli dzikiem.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Testujemy kolejne auto

  Kolejny odcinek magazynu Darz Bór to porcja informacji prosto z ważnego spotkania myśliwych i rolników z politykami, oraz test nowego samochodu terenowego, którego producent pomyślał między innymi o myśliwych. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Dziewczyny na polowaniu cz.1

  Dziewczyny nie tylko potrafią przyrządzać w kuchni pyszności z tego, co mężczyzna przytaszczy z lasu. Kiedy trzeba, same potrafią pofatygować się do kniei i upolować jakiegoś dziczka na obiadek. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie sami

  Darz Bór, 2014, 0 min.

 • Dziewczyny na polowaniu cz. 2

  Jeśli mało Wam emocji na polowaniu z dianami to zapraszamy na dalszą część łowów oraz na kameralny pokot, na którym Przemek wręczy pewnej Pani bardzo oryginalny medal...

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Polowanie metodą Skandynawską cz. 1

  Jeśli jesteście ciekawi jak polują zbiorowo w Szwecji czy Danii, to obejrzyjcie kolejny odcinek magazynu Darz Bór. Pokażemy w nim od początku do końca, jak wyglądają takie łowy, i... czy metoda skandynawska jest skuteczna. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Polowanie systemem skandynawskim cz. 2

  Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu Darz Bór. Zostajemy jeszcze w Człuchowie aby dowiedzieć się nieco więcej na temat polowania sposobem skandynawskim. Porozmawiamy na ten temat z prowadzącym polowanie oraz z głównym pomysłodawcą i promotorem tej metody polowań zbiorowych. Zapowiemy także wizytę, na największych targach dla myśliwych Iwa Outdoor & Classic w Norymberdze.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Expo Hunting

  Wiosna trwa dalej, więc pora na przejrzenie ekwipunku. Zapraszamy na targi Expo Hunting w Sosnowcu. Poznamy też nowinki odzieżowe oraz dowiemy się skąd bierze się drzewo z którego produkowane są elementy broni myśliwskiej.

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • Polowanie na lisa cz.1

  Zima w tym roku obeszła się z nami bezlitośnie. Nie z powodu nieludzkich mrozów i ton śniegu do odgarnięcia. Wręcz przeciwnie. Bardzo chcieliśmy w tym roku zapolować na lisa, ale na śnieg musieliśmy poczekać niemal do wiosny

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Polowanie na lisa cz.2

  Tydzień temu Przemek zabrał śrutówkę, kilka wabików i kombinezon malarski i ruszył na łąki i pola w poszukiwaniu lisa. Dzisiaj przyjdzie mu sprawdzić się w niełatwych warunkach w roli wabiarza. Zobaczymy, czy oryginalny kamuflaż i lekcje ze Sławkiem Pawlikowskim przyniosą upragniony efekt...

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Dolnośląskie Mistrzostwa w wabieniu drapieżników cz 1

  Tak się złożyło, że sypnęło polowaniami na lisy. Tym razem, gościliśmy z kamerą na ciekawych zawodach, wśród najlepszych wabiarzy w Polsce. Zapraszamy na pierwszą część zmagań człowieka z nieokiełznaną przyrodą.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Dolnośląskie Mistrzostwa w wabieniu drapieżników cz.2

  Dalszy ciąg zmagań jednych z najlepszych w Polsce wabiarzy zwierzyny drapieżnej. Tym razem sprawdzimy w boju kolejnego myśliwego oraz zawitamy na pokot, aby podsumować dwa dni walki z przeciwnościami losu i przebiegłą naturą.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • I Warsztaty Dian cz.1

  W dzisiejszym odcinku panie skończą gotować, by chwilę później chochlę zamienić na strzelbę ruszyć na strzelnicę. Będą też gościły na swoich warsztatach menera z pieskami i sokolnika, oczywiście także ze swoimi podopiecznymi. Wszystko jak zwykle z humorem i lekkim przymrużeniem oka

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • I Warsztaty Dian cz.2

  W dzisiejszym odcinku panie skończą gotować, by chwilę później chochlę zamienić na strzelbę ruszyć na strzelnicę. Będą też gościły na swoich warsztatach menera z pieskami i sokolnika, oczywiście także ze swoimi podopiecznymi. Wszystko jak zwykle z humorem i lekkim przymrużeniem oka

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Shooting Day czyli testujemy nowego Zeissa i Sauera!

  Witamy i zapraszamy tym razem do Norymbergi, na Shooting Day, bardzo fajną imprezę dla branżowych mediów, na której z bliska i na własne oczy mogliśmy się przekonać, jak sprawuje się najnowszy sprzęt takich tuzów jak Zeiss, Sauer, Blaser, Mauser czy RUAG, producent amunicji RWS. W pierwszej części naszej relacji zajmiemy się nową lunetą Zeissa i jeszcze ciepłym Sauerem 404. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • Shooting Day cz. 2

  Ponieważ na pokazanie całej imprezy Shooting Day zabrakło odcinka, dzisiaj zapraszamy na drugą część relacji, w trakcie której będziecie mogli tym razem zobaczyć jak kopią nowy Blaser oraz Mauser, w potężnym kalibrze. Pokażemy też na przykładzie specjalnego mydła balistycznego, jak penetrują tuszę pociski najnowszej generacji. Do tego szybki przegląd tego, co już niedługo będziecie mogli zobaczyć w mega-relacji z targów IWA 2015! Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • Psy w dziczej zagrodzie.

  Mnóstwo wspaniałych psów postanowiło spotkać się ze sobą w dziczej zagrodzie i urządzić sobie zawody. A, że pieski zabrały ze sobą właścicieli, działo się na prawdę sporo. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • Nocne wyprawy

  Trochę o kuchni myśliwskiej. Poznamy również nowe na rynku wydawnictwo o interesującej tematyce. Zbadamy także temat oświetlenia podczas nocnych wypraw.

  Darz Bór, 2013, 15 min.

 • Targi Hubertus Expo 2015.

  Pora zwiedzić z magazynem Darz Bór warszawskie targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo! Kto nie był niech żałuje, a my spieszymy z pomocą w ukojeniu tegoż uczucia, i zapraszamy na specjalny odcinek, prosto z hali Marsa w Warszawie.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Ciekawostki w świecie myśliwskich ubrań.

  Myśliwy na polowanie musi się w coś ubrać. Czasy skór z niedźwiedzia się skończyły. Ba, do lamusa odchodzą nawet pożądane jeszcze niedawno przez polujących tak zwane panterki. My postanowiliśmy w tym odcinku pokazać jak bardzo rozwinęła się technologia produkcji specjalistycznych ubrań, a okazją do tego była nasza wizyta na targach IWA w Norymberdze. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • DarLong Shot 2015 i przystrzelanie broni.

  Już po raz czwarty magazyn Darz Bór gościł na międzynarodowych zawodach strzeleckich Long Shot. Wśród zawodników strzelających na odległość do półtora kilometra, znalazło się jak zwykle spore grono myśliwych, którzy bez kompleksów mierzą się z prawdziwymi zawodowcami. Zawitamy również na strzelnicę, aby przystrzelać naszą optykę, przed polowaniem na koziołka. Zapraszamy

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • Podwodne łowy.

  W kolejnym odcinku magazynu Darz Bór daliśmy nura i pokazaliśmy jak można zapolować... pod wodą. Oglądając odcinek dowiecie się wszystkiego o co moglibyście spytać, gdybyście chcieli spróbować tego równie pasjonującego polowania.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Broń myśliwska przegląd nowości 2015 cz. 1

  Jeżeli nowości, to tylko na targach IWA w Norymberdze. W tym odcinku można zobaczyć relację z tego znanego w całej Europie, a także na świecie wydarzenia. Prowadzący w niezwykle intersujący sposób prezentuje perełki na rynku broni, podkreślając ich zalety i wytykając wady. Zobacz odcinek i znajdź broń dla siebie!

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Broń myśliwska przegląd nowości 2015 cz. 2

  Jeśli w poprzednim odcinku nie znaleźliście dla siebie odpowiedniej broni, to zapraszamy na drugą część, w której zagoszczą między innymi takie marki jak Beretta, Browning, Winchester czy Miroku.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Nocne łowy z dziką niespodzianką.

  Polowanie nocą jest bardzo ekscytujące i potrafi przynieść myśliwemu wiele wrażeń. W tym odcinku dowiesz się na jakie gatunki można polować nocą, jakich zasady bezpieczeństwa należy przestrzegać, a także jakiego sprzętu można użyć. Zapraszamy na nocne łowy z Magazynem Łowieckim Darz Bór!

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • Złajowisko 2015

  Kolejne emocje z magazynem Darz Bór przed Wami. Tym razem dziki wystąpią w roli statystów. Ale bardzo ważnych statystów. Główna rola zarezerwowana jest tym razem dla szpiców myśliwskich, karelskich psów na niedźwiedzie i łajek. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Wyprawa na koziołka cz. 1

  W tym odcinku Magazynu Łowieckiego Darz Bór spotkamy się w łowisku. Prowadzący spróbuje podejść rogacza, jednocześnie wprowadzając widza w tajniki biologii i ekologii tego znanego w naszym kraju gatunku. Zapraszamy!

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Wyprawa na koziołka cz. 2

  Tydzień temu podchodziliśmy naszego wypatrzonego koziołka, ale duży ruch w łowisku skutecznie nam to zadanie utrudniał. Po przeczekaniu krótkiej nocy, ruszyliśmy jego tropem o świcie, mając nadzieję, że polowanie skończy się sukcesem. Zapraszamy na kolejną przygodę z magazynem Darz Bór.

  Darz Bór, 2015, 23 min.

 • Mobilna ambona

  Dziś sprawdzimy trochę sprzętu myśliwskiego. Czemu, by nie ... telewizja w ambonie. Oczywiście również nowości w dziedzinie broni myśliwskiej na targach w Norymberdze.

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • Myśliwi dmuchają w Goraju czyli wielkie granie na rogach.

  Byli sygnaliści, byli wabiarze i łucznicy, były psy myśliwskie i ptaki drapieżne…. konkursy, rywalizacja i doskonała koleżeńska atmosfera. To wszystko można było zobaczyć podczas XXI Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej w Goraju. Zapraszamy do obejrzenia wydarzenia w kolejnym odcinku Magazynu Łowieckiego Darz Bór!

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • To już maj

  W tym odcinku przyjrzymy się dokładniej rynkowi przyrządów celowniczych. Zobaczymy symulację pożaru lasu przeprowadzaoną w trakcie ćwiczeń jednostek straży pożarnej.

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • 800 metrów do celu

  Dziś reporterzy odwiedzą Turniej Strzelectwa Długodystransowego Long Shot. Zapraszamy też do nowego cyklu w którym przedstawimy tajniki sprawnego i bezpiecznego posługiwania się bronią.

  Darz Bór, 2013, 15 min.

 • Celne oko

  Właśnie rozpoczął się sezon polowań na koziołki, więc zawczasu warto zadbać o celne oko. Zapraszamy na targi Hubertus Expo 2012.

  Darz Bór, 2012, 14 min.

 • Wszystkiego najlepszego Drogie Mamy!

  W tym odcinku zapraszamy ponownie na targi Hubertus Expo 2012, gdzie zapoznamy się z niezwykłym pojazdem i poznamy historię pewnej broni. Zapraszamy również na dalszy ciąg ćwiczeń na strzelnicy.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Zimowe polowania

  Dziś przekonamy się jak koła łowieckie radzą sobie z pozyskiwaniem funduszy. Czy polowania dewizowe to dobry interes? A, że właśnie teraz zima, to zapoznamy się z tematem bielizny termicznej. Poznamy również smali myśliwskie w kuchni w Spale.

  Darz Bór, 2013, 15 min.

 • Komary, strzelnica, łuk

  W tym odcinku zobaczymy świat przez kamerę termowizyjną. Czy polowanie z łukiem to też łowiectwo? Po raz kolejny spotykamy się na strzelnicy, tym razem z nową bronią.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Bowhunter

  Dziś znów zaglądamy na strzelnicę. Sprawdzimy również z jakim sprzętem do lasu wybierają się bowhunterzy.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Pancerny zając

  W tym odcinku zaprezentowane zostaną aktywne ochronniki słuchu, dowiemy się jak wygląda afrykańskie safari oraz spróbujemy upolować pancernego zająca.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Co na prezent?

  Co na prezent dla prezydenta? Zmierzymy się z kolejną konkurencją z myśliwskiego wieloboju.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Festyn łowiecki

  W tym odcinku gościmy na festynie łowieckim. Nie zapominamy o tym, że trening strzelecki pozytywnie wpływa na umiejętności myśliwego.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Dzikarze

  W tym odcinku przekonamy się, że rzutki to nie taka prosta sprawa. Zapoznamy się również z dzikarzami.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Zwierzyna na polach

  Prezentowany odcinek porusza problem zwierzyny pojawiającej się na polach, łąkach. Zajmiemy się więc problematyką zapobiegania powstawaniom szkód. Opowiemy również o kolejnej konkurencji w sześcioboju myśliwskim.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Rykowisko

  Przed nami rykowisko. W tym odcinku zagradzamy dzikiej zwierzynie wstęp na pola, odwiedzamy Mistrostwa Polski w sześcioboju myśliwskim oraz zabieramy Państwa na sympatyczną imprezę do Węgorzewa.

  Darz Bór, 2012, 16 min.

 • Off-road

  Dziś zasmakujemy się w delikatnej dziczyźnie, budujemy zwyżkę oraz przeżyjemy dziką jazdę off-road.

  Darz Bór, 2012, 22 min.

 • Październik

  Październikowa noc to idealna pora na polowania na dziki. Gościmy również na bardzo pysznym konkursie. Przetestujemy kilka lornetek, a także porozmawiamy o naszych czworonożnych przyjacielach.

  Darz Bór, 2013, 22 min.

 • Jak zostać sokolnikiem?

  Dziś sprawdzimy czym możemy postrzelać na strzelnicy. Przetestujemy kosmiczne kalosze oraz ciepłe ubranie dla myśliwych. Zadamy też pytanie

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • Połczyn Zdrój

  Dziś bawimy na myśliwskiej imprezie w Połczynie Zdroju, gdzie o promocji myślistwa rozmawiamy z v-ce ministrem środowiska. Zapraszamy na nietypowy turniej strzelecki.

  Darz Bór, 2013, 22 min.

 • Fotografia

  Odwiedzamy w tym odcinku konkurs fotograficzny. Będziemy w Spale z kucharzami oswajać dziczyznę.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Hubertus Spalski 2012

  Witamy w specjalnym wydaniu odcinka Darz Bór, gościmy bowiem na Hubertusie Spalskim 2012. Program Darz Bór odbiera bardzo prestiżową nagrodę oraz dowiemy się jak powinien wyglądać tradycyjny pokot.

  Darz Bór, 2012, 22 min.

 • Hubertus Spalski 2012 cz.2

  Witamy ponownie na Hubertusie Spalskim 2012. Dziś porozmawiamy o psach myśliwskich oraz podniebnych łowcach oraz zajrzymy do pysznie pachnących garów.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Spała cd

  Po raz ostatni gościmy w Spale. Poznamy plany budowy ciekawego muzeum oraz poznamy jaka jest dobra recepta na świetną myśliwską nalewkę.

  Darz Bór, 2012, 25 min.

 • 3 listopad

  3 listopad to wielkie święto wszystkich myśliwych, z tej okazji zostaliśmy zaproszenie na wielkie łowy do Borów Dolnośląskich. W programie przybliżymy też postać św. Huberta.

  Darz Bór, 2012, 23 min.

 • Polowanie

  Darz Bór dobry na każdą pogodę. W tym odcinku przybliżymy reguły polowań z naganką. Sprawdzimy, jak skutecznie ograniczyć szkody w uprawach rolnych oraz wyczyścimy broń po intensywnym sezonie letnim.

  Darz Bór, 2012, 27 min.

 • Zima za pasem

  Skończyła się jesień, zaczęła zima. Odwiedzimy dzieci, które zbierały przysmaki dla zwierząt oraz rozpoczynamy przygotowania do Świąt z dziczyzną. Spotkamy też św. Mikołaja, który szuka prezentów dla myśliwego.

  Darz Bór, 2012, 28 min.

 • Polędwiczka z rydzami

  Kolimatory, a także pyszna polędwiczka z rydzami. A z naszym św. Mikołajem dalej szukamy prezentu dla myśliwego.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Świąteczna kuchnia

  Z tego odcinka dowiemy się jak koła myśliwskie pozyskują środki z Unii Europejskiej. Zajrzymy po raz kolejny do świątecznej, myśliwskiej kuchni oraz do Lasu, gdzie św. Mikołaj dalej szuka prezentów.

  Darz Bór, 2012, 25 min.

 • Jak połączyć ekologię z ekonomią?

  Dziś sprawdzimy jak pewne koło myśliwskie w Świnoujściu łączy ekologię z ekonomią. Powiemy, czy warto mieć w domu psa myśliwskiego oraz zajrzymy na bardzo apetyczny konkurs.

  Darz Bór, 2013, 14 min.

 • Święta, święta

  Zapraszamy na specjalny, świąteczny odcinek programu. Odwracamy tradycję, zamiast przynosić choinkę z lasu do domu, przynosimy bombki świąteczne do lasu. Aaa, nie zapomnijmy o tym, że nasz magazyn obchodzi mały jubileusz.

  Darz Bór, 2012, 23 min.

 • Co do lasu?

  Co warto mieć z sobą w lesie na polowaniu? W dalszej części magazyny porozmawiamy o balistyce z naszym ekspertem dr Zbigniewem Masłowskim.

  Darz Bór, 2012, 25 min.

 • Targi, targi

  W tym odcinku zaprezentujemy przegląd najważniejszych imprez targowych w Polsce i za zagranicą. Zapraszamy na wykład dr Zbigniewa Masłowskiego o najczęstszych błędach myśliwych podczas polowań i o tym jak sobie z nimi radzić.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Egzotyczne łowy

  Dziś zabieramy Was na bardzo egzotyczne ławy we wszystkie zakątki świata, a wszystko to dzięki bardzo realistycznych symulatorów polowań. Ponownie rozmawiamy z dr Zbigniewem Masłowskim o niespodziankach czekających na strzelców.

  Darz Bór, 2012, 22 min.

 • Gadżety

  Z czym do lasu ... Porozmawiamy o gadżetach i sprzęcie dla myśliwego ułatwiającym pobyt w łowisku. Znów rozmawiamy z dr Zbigniewem Masłowskim, tym razem o amunicji.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Noktowizja

  Poznamy najnowsze rozwiązania z noktowizji oraz zastanowimy się nad legalnością tego sprzętu w kontekście polskiego prawa myśliwskiego. Po raz kolejny przeprowadzimy ciekawą rozmowę z dr Zbigniewem Masłowskim.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Miasto

  Darz Bór w mieście. Zapoznamy się z pomysłami Zielonych oraz kolejna bardzo ciekawa rozmowa z dr Masłowskim.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Leśna stołówka

  Dziś ogłaszamy wyniki konkursu kulinarnego. Gratulujemy zwycięzcom! Jak zimą wygląda stołówka dzikiej zwierzyny? W kolejnej rozmowie z dr Masłowskim będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie w łowisku w kontekście szkolenia przyszłych myśliwych.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Dzień Kobiet

  Wszystkiego najlepszego Drogie Panie! Porozmawiamy dziś, jak sprawnie i bezpiecznie zapolować na lisa. W rozmowie z dr Masłowskim kończymy cykl rozmów o szkoleniu adeptów myślistwa.

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Na lisy

  W tym odcinku jeździmy po lesie w poszukiwaniu rudej kity. Przetestujemy różne rodzaje wabików. Zapraszamy!

  Darz Bór, 2012, 24 min.

 • Kosmetyczka myśliwego

  Dziś sprawdzimy, jak popularność łowiectwa przekłada się na branżę rozrywkową. Sprawdzimy również, czym kosmetyczka myśliwego różni się od tradycyjnego zestawu. Zapraszamy na imprezę z udziałem koni.

  Darz Bór, 2012, 14 min.

 • Z wizytą w Czempiniu

  Razem z lisiarzami zapolujemy za ukrywające się w stosu lisy. Polowanie to sprowokuje nas do rozmowy o redukcji populacji lisa. Porozmawiamy też o współpracy samorządu z myśliwymi.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Norymberga 2013

  Gościmy na norymberskich targach 2013. Zajrzymy też na coroczną wycenę trofeów myśliwskich.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Wnyki

  Zapraszamy na coroczną akcję poszukiwania wnyków pozostawionych przez kłusowników. Przybliżymy również rozpoczynający się sezon strzelecki.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Expo Hunting Sosnowiec 2013

  Robimy małe, telewizyjne zamieszanie na Targach Expo Hunting 2013. Zaglądamy w każdy kąt ...

  Darz Bór, 2013, 23 min.

 • Expo Hunting Sosnowiec 2013 cd

  W dalszym ciągu gościmy na targach, tym razem przedstawiamy bardzo ciekawy pokaz ptaków drapieżnych. Porozmawiamy też o historii targów, posilimy się dziczyzną i jak to na targach zobaczymy kilka ciekawostek dla myśliwych.

  Darz Bór, 2013, 23 min.

 • Broń dla myśliwego

  Dziś prezentujemy nowości w tematyce broni myśliwskiej.

  Darz Bór, 2013, 22 min.

 • Tropowce i posokowce

  Z kamerą zajrzymy na konkurs tropowców i posokowców. Z właścicielami psów porozmawiam, jak wyhodować dobrego psa myśliwskiego. Przyjrzymy się też nowościom na rynku optyki.

  Darz Bór, 2013, 23 min.

 • Hubertus Expo 2013

  Zapraszamy na Targi Hubertus Expo 2013, które rozpoczniemy wprost od kulis. Zapraszamy serdecznie!

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Co o nas myślą?

  Rozmawiamy ze znanymi osobami o tym, jak Polacy oceniają myśliwych. Wabienia jeleni, elektroniczna strzelnica, sokolnicy, .... atrakcji w programie nie zabraknie.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Strzelectwo długodystansowe

  Budujemy ogrodzenie ochronne pól. Odwiedzamy po raz drugi turniej strzelectwa długodystansowego.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Dziki w zagrodzie

  Co słychać u dzików w dzikiej zagrodzie? Przeanalizujemy, jak na przestrzeni lat zmienił się strój myśliwego oraz odwiedzimy paśniki.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Pomorski Wielobój Kulowy

  Dziś zapraszamy na jedną na najciekawszych imprez zawodniczych III Pomorski Wielobój Kulowy.

  Darz Bór, 2013, 23 min.

 • Sezon na koziołka

  W tym programie porozmawiamy o poprawnej selekcji rogaczy i konsekwencji złego gospodarowania w łowisku.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Po zachodzie Słońca

  Postaramy sie dziś przybliżyć działanie i praktyczne wykorzystanie noktowizorów analogowych i cyfrowych. Powrócimy też na strzelnicę aby kontynuować rozmowę o selekcji kozłów.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Odłowy

  W tym odcinku przybliżymy temat odławiania nadmiernej ilości drapieżników przy pomocy profesjonalnych pułapek oraz porozmawiamy o sprzęcie elektronicznym, który pomoże nam kontrolować zawartość takiej pułapki.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • XI Gala Łowiecka w Przemyślu

  Zapraszamy na piękną mszę myśliwską oraz Galę w Przemyślu. Sprawdzimy również co udało się nam złapać w zastawione wcześniej pułapki.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Nowy sezon magazynu Darz Bór

  Dziękujemy Państwu za wszelkie wyrazy sympatii oraz częsty kontakt poprzez skrzynkę pocztową. Dziś w programie przetestujemy sprzęt optyczny. Zapraszamy również do sprawdzenia co nas czeka w nowej serii magazynu Darz Bór.

  Darz Bór, 2013, 15 min.

 • XIII Euroregionalne Spotkania Łowieckie w Połczynie Zdroju

  Gościnę na Spotkaniach Łowieckich w Połczynie rozpoczniemy od Turnieju o Połczyńską Flintę.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Mistrzostwa PZŁ

  Zapraszamy na relację z Mistrzostw PZŁ w Klasie Powszechnej. Pojawimy się także na III Kongresie Kultury Łowieckiej. Zawitamy też do lasu, aby wypatrzeć jakiegoś zwierza.

  Darz Bór, 2013, 26 min.

 • Rykowisko

  Serdecznie zapraszamy na łowy z obiektywem i kamerą.

  Darz Bór, 2013, 26 min.

 • Kaczki

  Dziś polujemy z psami na kaczki. Oczywiście rozpoczynamy od spóźnienia ...

  Darz Bór, 2013, 26 min.

 • Targi IWA 2012

  Gościmy dziś na Targach IWA 2012. Porozmawiamy o nowoczesnych przyrządach celowniczych oraz zajrzymy do polskich lasów, aby sprawdzić, jak się w nich miewa dzikiej zwierzynie.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • Hubertus Spalski 2013

  Zapraszamy na Hubertusa Spalskiego oraz tradycyjne zbiorowe polowania.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Hubertus Spalski 2013 cz.2

  W dalszym ciągu gościmy na Hubertusie Spalskim, w którym zapraszamy między innymi na polowanie na pióro.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Listopadowy Hubertus 2013 cz. 3

  W dalszym ciągu gościmy na uroczystościach Spalskiego Hubertusa, gdzie w coraz większym stopniu zagłębiamy się w tematykę łowiectwa. Zobaczymy, jak wygląda uroczysty pokot, poznamy króla polowania oraz zajrzymy do garów i brytfanek. Poznamy również miłośników pięknych koni.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Testy, testy

  Dziś przeprowadzimy w programie test samochodu, nie tylko dla myśliwych, a także przetestujemy kilka ciekawych elementów wyposażenia dla myśliwego.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Darz Bór w Człuchowie

  Dziś gościmy na polowaniu Dian w KŁ Darz Bór w Człuchowie. Zapraszamy!

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Diany na polowaniu

  W dzisiejszym odcinku magazynu gościmy na polowaniu Dian w Człuchowie. W programie porozmawiamy między innymi o panujących stereotypach o polowaniu Pań, jak i o samym polowaniu.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Sokolnicy

  Tym razem trafiliśmy pod Kielce, gdzie miejsce mają XXXX Ogólnopolskie Łowy z Sokołami. Ależ piękny jest widok polującego drapieżnego ptaka!

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Witamy w szkole !

  W dzisiejszym odcinku zobaczymy jak środowisko myśliwych współpracuje ze szkołą. Odwiedzimy również pewnego pasjonata, który ze swe hobby uczynił pracą.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Wielkie Łowy Borów Dolnośląskich

  Zapraszamy relację z kolejnej edycji Wielkich Łowów Borów Dolnośląskich.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Wielkie Łowy Borów Dolnośląskich cz.2

  W dzisiejszym odcinku kończymy wizytę na łowach w Borach Dolnośląskich. Porozmawiamy o organizacji takiej imprezy. Będziemy uczestniczyć w przyjmowaniu nowych Kolegów w krąg myśliwych.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • OHZ

  W dzisiejszym odcinku zapytamy, jak funkcjonują Ośrodki Hodowli Zwierząt oraz w jaki jeszcze sposób myśliwi wspomagają łowiectwo? Z dr Masłowskim porozmawiamy o zjawisku paralaksy w lunetach. Będziemy również liczyć z naukowcami dzikie zwierzęta.

  Darz Bór, 2012, 14 min.

 • Kulinaria

  Ostatnie odcinki magazynu Darz Bór w dużej mierze spędziliśmy w lesie, więc co myśliwy może wynieść z lasu, prócz niezapomnianych wrażeń, to pyszna dziczyzna. Dlatego też z przyjemnością i apatytem sięgamy po tematy kulinarne.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • KŁ Orlik

  W okolicach Szczecina polujemy na jelenie.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Polowania na jelenia ciąg dalszy

  Ponownie zapraszamy na kontynuację długich podchodów za jeleniem.

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • Koncert Muzyki Myśliwskiej

  Zapraszamy na Koncert Muzyki Myśliwskiej zorganizowany z okazji 90. lat Polskiego Związku Myśliwskiego.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Z wizytą w PZŁ

  Dziś w siedzibie PZŁ porozmawiamy o umiejętnym kreowaniu obrazu myślistwa i myśliwego przez samych zainteresowanych. Bo przecież to my również mamy wpływ na spostrzeganie naszej działalności.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Diany w Puszczy Niepołomickiej

  Już po raz drugi spotykamy się z polującymi Paniami. Porozmawiamy z Dianami o ich pasji i sposobami radzenia sobie z określeniem, iż jest to raczej typowo męskie zajęcie.

  Darz Bór, 2013, 25 min.

 • Diany w Puszczy Niepołomickiej cz. 2

  Dziś zapytamy co Panie porabiają w stowarzyszeniu Polskie Diany. Będziemy również na dwóch pędzeniach. Będzie się działo!

  Darz Bór, 2013, 24 min.

 • W Dortmundzie

  Zapraszamy serdecznie na Targi Jagd & Hund 2014 w Dortmundzie.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Zabawy w sianie

  W tym magazynie poruszamy temat redukcji populacji lisa.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Pokot w Uniejowie

  Dzisiejszy magazyn zaczynamy na pokocie w Uniejowie po polowaniu na lisa, później przenosimy się do Norymbergii na Targi IWA Outdoor Classics 2014.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Oceniamy trofea

  Darz Bór zagląda dziś z kamerą na obrady Komisji oceny i wyceny trofeów myśliwskich. Z dr Masłowskim porozmawiamy o polowaniu na pustyni Gobi, a na końcu programu sprawdzimy co w prasie piszczy.

  Darz Bór, 2012, 15 min.

 • IWA 2014

  Zapraszamy na relację z Targów IWA 2014 w Norymberdze.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Lis

  W dzisiejszym magazynie kontynuujemy temat spotkania na polowaniu na rudego lisa. Porozmawiamy też o pięknej rasie psa - terier niemiecki.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Terier niemiecki

  Dziś kontynuujemy polowanie na lisa, jednak prawdziwym bohaterem magazynu jest pies rasy terier niemiecki.

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Dianą być!

  Testujemy nowy samochód na kartuskich drogach, dróżkach i bezdrożach. Zapraszamy też na bardzo sympatyczne spotkanie polujących Pań.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • IWA 2014

  W dzisiejszym odcinku magazynu przyjrzymy się nowościom z rynku broni myśliwskiej, a w szczególności mniej znanym jej producentom.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • IWA 2014 cz. 2

  Kontynuujemy wycieczkę po targach w poszukiwaniu nowości i ciekawostek ze świata broni i wyposażenia myśliwego.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Promujemy łowiectwo

  Dziś zajmiemy się promocją łowiectwa przez samych zainteresowanych. Tym odcinkiem magazynu rozpoczniemy sezon strzelecki odwiedzając zawody o Puchar Browninga w Katowicach.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • XI Targi Hubertus Expo

  Zapraszamy na odwiedzenie XI Targów Hubertus Expo, po też by prócz samej części wystawowej zapoznać się z imprezami im towarzyszącym.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Hubertus Expo 2014 cz. 2

  Druga część naszej relacji z tegorocznych targów Hubertus Expo w Warszawie. Tym razem mieliśmy okazję poszukać ciekawych rozwiązań dla myśliwych, poznać zwyczaje hodowcy drapieżnych ptaków, podsłuchać prywatną rozmowę Pana redaktora z jednym z polityków i zajrzeć do kieliszka. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2014, 24 min.

 • Polowanie na Koziołka cz. 1

  Na zaproszenie Koła Łowieckiego Knieja w Lubinie mieliśmy okazję uczestniczyć w bardzo sympatycznym rozpoczęciu sezonu polowań na rogacza. Po małej ceremonii, wręczaniu upominków, przemowach i podziękowaniach, przyszedł czas wyruszyć do lasu. Na polowaniu towarzyszył nam świetny wabiarz Sławek Pawlikowski, ale jak potoczyły się nasze wspólne łowy, zobaczycie oglądając 99. już odcinek magazynu łowieckiego Darz Bór.

  Darz Bór, 2014, 25 min.

 • Targi w Norymberdze

  Darz Bór gości na targach dla myśliwych i leśników w Niemczech. Zapraszamy również na rozmowę z dr Masłowskim na temat doboru odpowiedniej optyki celowniczej. Dowiemy się także jakie kary grożą za złą selekcję zwierzyny.

  Darz Bór, 2013, 15 min.

 • Nasz przyjaciel pies

  W dzisiejszym odcinku poznamy bliżej jedną z ras psów myśliwskich, którą przybliży nam jej hodowca.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Broń myśliwska 2015 - przegląd nowości

  W dzisiejszym odcinku zapraszamy na wycieczkę po Targach IWA w poszukiwaniu broni dla polujących Pań i Panów.

  Darz Bór, 2015, 23 min.

 • Polowanie z fotografem

  Dziś zapraszamy na towarzyszenie pasjonatowi polowań z aparatem fotograficznym. Nie zabraknie też zabawy z fotopułapkami, które dają bardzo ciekawe zdjęcia. Zapraszamy!

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Zmagania sygnalistów o Róg Wojskiego

  Zapraszamy na największy w Polsce XX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich O Róg Wojskiego.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Myśliwi na festynach

  Zapraszamy serdecznie na dwie świetne imprezy myśliwskie na dwóch krańcach kraju, w Piszu i Połczynie Zdroju. Zapraszamy!

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Rekonesans w łowisku

  Zapraszamy na sierpniowy rekonesans po łowisku Pana Redaktora oraz poszukamy kilku imprez na których będzie możliwość świętowania dnia św. Huberta.

  Darz Bór, 2015, 24 min.

 • Wabienie Jeleni z mistrzem świata Tomkiem Malińskim.

  Przepiękne łąki zachęcają do spaceru z mistrzem świata w wabieniu jeleni Tomkiem Malińskim. Zapraszamy!

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Lecimy do Namibii

  Zapraszamy na pierwszy odcinek ze specjalnego cyklu Darz Busz, a w nim prosto do podróży do Namibii. Jeśli myślicie, że zaczynamy od polowania, to lekki błąd, ponieważ zaczynamy od mydła balistycznego.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Pierwsze afrykańskie polowanie

  Po błyskawicznej aklimatyzacji, już drugiego dnia pobytu przyszło nam zmierzyć się z Namibijskim klimatem i... najlepiej, zobaczcie sami. Zapraszamy na drugi odcinek z serii Darz Busz - tym razem, na polowaniu.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Polowanie i wycieczka po farmie Blasera

  Z przeprosinami za przerwę zapraszamy na kolejny odcinek zmagań Pana redaktora na safari w Namibii.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Poznajmy nowych myśliwych

  Kochani Widzowie. Rozumiemy Waszą frustrację nieregularnym emitowaniem naszych odcinków w Internecie, ale musicie pamiętać, że Darz Bór to program przede wszystkim telewizyjny. I tamtych terminów musimy przestrzegać przede wszystkim. Dlatego czasem bywa tak, że nie zdążymy z wrzuceniem odcinka w zakładanym przez nas terminie. Niemniej pracujemy ciężko nad tym, aby w Internecie nasz program miał również stałą godzinę premiery. Mamy nadzieję, że do świąt zdążymy z takim prezentem

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • W pogoni za oryksem

  Tym razem się udało i zdążyliśmy z nowym odcinkiem

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Hubertus Spalski 2015

  A więc stało się. Po kilku odcinkach z gorącej Namibii musimy wracać do zimnej Polski. Na szczęście słonecznej i... pełnej zwierzyny. Zapraszamy na polowanie na pióro i relację ze Spalskiego Hubertusa - czyli jednej z największych i najstarszych imprez myśliwskich w Polsce.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Hubertus Węgrowski 2015

  Jak już wiecie, musieliśmy się ostatnio rozdzielić na dwie ekipy. Jak spisał się team spalski już wiecie, tym razem pora sprawdzić jak Przemek poradził sobie w Węgrowie, gdzie po raz pierwszy mieliśmy okazję gościć z naszą kamerą. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Z czym na safari?

  Wracamy na ostatnie trzy odcinki do Namibii, aby dokończyć naszą relację z tej dalekiej i niesamowicie ekscytującej wyprawy. Dzisiaj, porozmawiamy trochę o broni i kalibrach, których używamy na afrykańskim safari. Poszukamy też jak zwykle okazji do upolowania oryksa, ale czy w końcu uda się panu redaktorowi powiększyć listę trofeów o tą piękną antylopę? Zobaczcie...

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Tropimy rannego oryksa

  Tym razem dołączyliśmy do ekipy, która ruszyła na poszukiwania rannego oryksa. Poznaliśmy dzięki temu metody tropienia afrykańskich myśliwych, oraz pracę psów, w gęstym namibijskim buszu. Zapolujemy też na gnu, których spore stado odkryliśmy na samym początku wyprawy. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Polowanie na gnu

  Polowanie w Namibii na długo pozostanie w naszej pamięci. Tydzień pobytu minął na prawdę szybko. Ale w tym czasie udało nam się odkryć sporo tajemnic afrykańskiego safari. Zapraszamy na przedostatni odcinek z cyklu Darz Busz, tym razem, polujemy na gnu...

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Pożegnanie z Afryką

  Wreszcie koniec - rzekną niektórzy z Was

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Polowanie na pióro

  Po powrocie z Namibii z ochotą wyruszyliśmy razem ze znanym już Wam z wcześniejszych odcinków Jarkiem na polowanie. Jeszcze nie do lasu, tylko na stawy, na których gromadzą się setki kaczek. Fajna przygoda w gronie fajnych kolegów. Zapraszamy do oglądania.

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Polowanie zbiorowe w kole Pana redaktora

  Po polowaniu na pióro czas zapolować na grubszego zwierza. Tym razem, mamy niepowtarzalną okazję wyruszyć na łowy z Kolegami Przemka z jego rodzimego Koła Łowieckiego Orlik w Szczecinie. Przy tej okazji nie może oczywiście zabraknąć naszego nowego redaktora Jarka. Jeśli chcecie zobaczyć z kim na co dzień poluje Pan redaktor, oglądajcie kolejny odcinek magazynu Darz Bór.

  Darz Bór, 2015, 26 min.

 • Polowanie na byka daniela cz.1

  Coraz częściej w polskich lasach można spotkać daniele. A w niektórych miejscach, jest ich szczególnie dużo. I właśnie w takie miejsce udaliśmy się na ekscytujące polowanie. Czy będzie równie udane, jak to sprzed dwóch lat? Przekonajcie się sami... Przy realizacji odcinka pomógł nam sprzęt który otrzymaliśmy od firmy Sklep Szóstak - http

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Polowanie na byka daniela cz.2

  Jeśli mało Wam polowania na daniele, to nie ma sprawy! Dzisiaj kończymy naszą przygodę w kole łowieckim Drop z Gostynia i... zapraszamy na kolejne polowanie - tym razem z koleżankami ze Śląska. Zapraszamy. Bardzo dziękujemy naszemu partnerowi firmie http

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Polowanie szkoleniowe metodą skandynawską

  Tym razem z naszą kamerą zawędrowaliśmy w okolice Słupska, aby wziąć czynny udział w polowaniu zbiorowym metodą skandynawską. Nie były to jednak zwykłe łowy. Po pierwsze, ich celem było pokazanie myśliwym prawidłowego przebiegu polowania tą coraz bardziej popularną metodą. A po drugie, w rolach głównych wystąpiły urocze diany...

  Darz Bór, 2015, 25 min.

 • Co dalej z Polskim Łowiectwem?

  Zapraszamy Was do oglądania odcinka, w którym Pan redaktor zabierze Was na spacer po lesie by porozmawiać o tym co dzieje się wokół Polskiego Łowiectwa. Zajrzymy także na pewne ważne spotkanie na którym podpisano porozumienie pomiędzy Polskim Związkiem Łowieckim i Lasami Państwowymi! Zapraszamy. UWAGA! KONKURS OCZYWIŚCIE NIEAKTUALNY. Przy okazji pozdrawiamy wszystkich, których mieliśmy okazję spotkać na targach Knieje w Poznaniu

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • DarNorweska wyprawa na łosia - Początek

  Początki jak wiecie nie są łatwe. Nam też po drodze do Norwegii trafiały się lepsze i gorsze momenty. Ale ekipy magazynu Darz Bór nic nie jest w stanie zatrzymać. Zapraszamy na pierwszy odcinek norweskiej sagi o polowaniu na łosie.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Jak skończył się pierwszy dzień

  Po porannym zapoznaniu z ekipą z Norwegii, ruszyliśmy z menerem tropić łosia. Po kilku godzinach zamiast znaleźć byka, zgubiliśmy psa. W tym odcinku okaże się, czy uda nam się go znaleźć, i czy polowanie u boku kobiety, okaże się mniej wymagające niż wspinaczka z rodowitym góralem

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Zasiadka na Łosia

  Po całym dniu chodzenia po górach za psem, tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda polowanie oczami myśliwego, stojącego na tak zwanym poście. Po odebraniu solidnej dawki mrozu, popołudniu postanowiliśmy znów poszukać szczęścia, to znaczy łosia, wraz z menerem i jego czworonożnym towarzyszem. Czy nasz trud zostanie w końcu nagrodzony? Zapraszamy na trzeci odcinek naszej norweskiej sagi.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Pierwsze strzały

  Już po raz czwarty spotykamy się z Wami podczas naszej Norweskiej wyprawy na łosia. Tym razem, w łowisku padły pierwsze strzały. Tego kto był ich autorem, a kto celem, dowiecie się oglądając kolejny odcinek magazynu Darz Bór. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Łoś na horyzoncie

  W kolejnym odcinku naszej Norweskiej sagi zabierzemy was na polowanie z samym szefem wyprawy. Co uda nam się dostrzec z ambony? Zobaczycie! Zobaczycie także jak mieszkała ekipa Magazynu Darz Bór na dalekiej północy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Pożegnanie z Norwegią

  To już po raz ostatni spotykamy się z Wami w pięknych, norweskich lasach. Po czterech dniach poszukiwań łosia, resztkami sił postaramy się jeszcze wytropić zwierza i... kto wie, może zdarzy się jakaś okazja last minute? Zapraszamy kończący norweską sagę odcinek magazynu Darz Bór.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Poznańskie Targi Knieje 2016

  Sezon targowy co prawda za nami, ale kto nie zdążył załapać się na fantastyczne imprezy dla myśliwych, ma szansę wszystko nadrobić z magazynem Darz Bór. Zapraszamy na relację z poznańskich targów Knieje, na których byliśmy oczywiście z naszą kamerą, i nie tylko...

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Polowanie na dzika i goście z Onetu

  W tym odcinku będziemy gościć ekipę z portalu Onet, która chce pokazać jak wygląda prawdziwe polowanie, będziemy podziwiać piękną zimową przyrodę. Później bez ekipy Onetu spróbujemy zapolować w pełni na dzika....

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Shooting Day 2016

  Zapraszamy na relację z naszego pobytu na bardzo fajnej imprezie Shooting Day.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Targi Hubertus Expo 2016

  Zapraszamy na relację z XIII Międzynarodowych Targów Hubertus Expo 2016.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Targi IWA 2016 Cz. 1

  Witamy po dłuższej nieobecności w Internecie. Przepraszamy i obiecujemy się poprawić. Z opóźnieniem ale w końcu zapraszamy na kolejny odcinek. Tym razem, po relacji z targów w Polsce, czas na relację z największych w Europie a może i na świecie targów IWA Outdoor & Classic w Norymberdze. A jeszcze w tym tygodniu, zobaczycie kolejne części relacji z tej wspaniałej imprezy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Targi IWA 2016 Cz. 2

  Kolejny spacer po targach IWA 2016. Tym razem pobawimy się zabawkami dla specjalistów, zobaczymy bardzo niebezpieczną wiatrówkę, wpadnie nam w ręce F16..., oraz wdepniemy do Czechów, by zobaczyć co słychać u sąsiadów z południa!

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Targi IWA 2016 Cz. 3

  Już po raz ostatni spotykamy się z Wami na targach w Norymberdze. Tym razem naszą uwagę skierowaliśmy na myśliwską odzież i najnowszą optykę. Jeśli macie jeszcze trochę siły na podróż po największych targach w Europie dla myśliwych i pasjonatów łowiectwa, zapraszamy na kolejny odcinek magazynu Darz Bór.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Czujne dziki

  Tym razem Pan redaktor ruszył na konfrontację z dzikami. Jednak ekipa filmowa nie ułatwiał zadania Przemkowi... Od dzisiaj opuszczamy duszne hale targowe i zaczynamy serię odcinków na powietrzu. Dzisiaj pierwszy z nich, zapraszamy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Z wizytą na strzelnicy

  Tym razem, Pan redaktor ruszył na strzelnicę, aby sprawdzić swoją broń i swoje umiejętności, zanim sezon rozkręci się na dobre. Przystrzelanie broni, praca z wieżyczkami balistycznymi i trening strzelecki na kuli i na śrucie. Tak powinien zaczynać sezon każdy myśliwy. Zapraszamy na początek sezonu na kozła z magazynem Darz Bór.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Z wizytą na LONG SHOT 2016

  Tym razem z naszymi kamerami wybraliśmy się na największy i najlepszy turniej dla strzelców długodystansowych. Wśród uczestników było bardzo wielu myśliwych z Polski i zagranicy i nie byli oni tylko tłem tego turnieju. Umiejętność celnego strzelania jest podstawowym obowiązkiem każdego z nas, więc uczestnictwo w takich zawodach i osiąganie doskonałych wyników, to coś, co powinno interesować każdego strzelca! A jak wyglądały zawody w 2016r?

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Polowanie na piżmaki

  Wreszcie jesteśmy chciało by się rzec. Jesteśmy na naszym kanale i na kanale nad Odrą

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Polowanie o świcie

  Nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż polowanie o poranku. Wtedy mamy największą szansę trafić w łowisku na niezwykłe rzeczy, a zwierzyna często nawet na chwilę nie znika nam z pola widzenia. Podobnie było i tym razem, kiedy to pewnego, letniego poranka, zamiast smacznie pospać, pojechaliśmy na pola poszukać jakiegoś.... zresztą, zobaczcie sami.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Przemek strzela parcour'a

  Chwila przerwy w polowaniu nikomu nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie, może jeszcze pomóc, jeśli spożytkujemy ją na strzelecki trening. A potem sprawdzimy swoje umiejętności, na przykład na turnieju strzeleckim. Zapraszamy na relację z tegorocznego Pucharu Blasera. Przy okazji, Pan redaktor po raz pierwszy weźmie czynny udział w jednej z konkurencji. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Święto sygnalistów w Goraju

  Czas leci i powoli zbliżamy się do... dwusetnego odcinka magazynu Darz Bór! Będzie z tej okazji trochę nowości, tymczasem zapraszamy na 196 odcinek, w którym Przemek, spróbuje... zadąć w róg

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • ZEISS Field Shooting Event 2016

  Witamy i tym razem zapraszamy naszych widzów na wyprawę do Danii, w której odbyła się świetna impreza ZEISS Field Shooting Event. Mogliśmy tam przetestować najnowszy sprzęt znanych marek, ale także zdobyć spore doświadczenie w strzelaniu na dalekie odległości. A Wy, razem z nami. Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu Darz Bór.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Najlepsze zawody strzeleckie

  Po solidnym treningu przyszedł czas na konfrontacje na strzelnicy. Pan redaktor zmierzy się z kolegami z zagranicy w jednym z najlepszych turniejów strzeleckich w Europie, ZEISS Field Shooting Event 2016. Oglądajcie i sprawdźcie, czy Przemek nie dał plamy i godnie reprezentował biało czerwone barwy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Myśliwi na studiach

  Tym razem, zapraszamy Was na ciekawe polowanie razem ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Tak, tak, każdy kto nosi w sercu pasje do łowiectwa i wybiera się na studia, może zgłębiać swoją wiedzę na wymarzonej uczelni. Zapraszamy.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

 • Specjalny odcinek jubileuszowy

  Przepraszamy widzów internetowych za spóźnienie, ale mieliśmy ciężki początek miesiąca i wiele dalekich wyjazdów. Na szczęście wróciliśmy już na stare śmieci i prezentujemy Wam kolejny odcinek magazynu Darz Bór. Tym razem, w nieco odmiennej formie.

  Darz Bór, 2016, 25 min.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
 2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
 3. Operator portalu jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
 4. Operator portalu wykorzystuje pliki cookies w celu:
  1. tworzenia statystyk umożliwiających analizę struktury i zawartości strony w oparciu o preferencje Użytkowników
  2. dostosowania zawartości strony oraz jej optymalizacji w oparciu o przeprowadzone analizy
  3. służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  4. umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  5. gwarantujące „zapamiętanie" wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  6. „reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 5. W ramach Serwisu mogą być stosowane następujące rodzaje plików cookies:
  1. „sesyjne" (będące plikami tymczasowymi, przechowywanymi w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony lub wyłączenia przeglądarki) oraz
  2. „stałe" (przechowywane w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików lub do momentu ich usunięcia przez Użytkownika).
  3. „Zewnętrzne" pliki cookies (tzw. third party cookies) zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane przez współpracujące z operatorem Serwisu firmy zewnętrzne
 6. Podczas jakiegokolwiek dostępu do Serwisu serwer automatycznie zapisuje numer IP komputera, z którego dokonano połączenia. Jest on zapisywany w tzw. logach systemowych, które przechowywane są na dysku przez 30 dni. Celem przechowywania jest zabezpieczenie przed nadużyciami
 7. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
 8. Operator Portalu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
 9. Pliki cookies z których korzysta Portal (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
 10. W uzasadnionych sytuacjach zarządzający Serwisem może przekazać dane udostępnione przez użytkowników do dyspozycji organów ścigania (np. policja, prokuratura) czy wymiaru sprawiedliwości
 11. Niniejsza Polityka Prywatności może ulec zmianom. Użytkownik powinien zapoznać się z bieżącą treścią Polityki Prywatności na bieżącej stronie