KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

ODZNACZENIA ŁOWIECKIE


W dniu 11 lutego 2015 roku Kapituła Odznaczeń Łowieckich nadała odznaczenia następującym osobom i kołom łowieckim:


ZŁOM

Okręg chełmski: Paweł Kunz,
Okręg elbląski: Bogdan Mięsikowski,
Okręg jeleniogórski: Zdzisław Wiśniewski,
Okręg kielecki: Zbigniew Budziński,
Okręg krośnieńki: Janusz Kowalewski, KŁ Ryś w Rymanowie,
Okręg legnicki: KŁ Słonka w Legnicy,
Okręg rzeszowski: Edward Leja, Henryk Mazurek,
Okręg tarnowski: KŁ Łoś w Tarnowie,
Okręg wałbrzyski: KŁ Głuszec w Polanicy Zdroju, KŁ Knieja w Wałbrzychu,
Okręg wrocławski: Henryk Jędrzejczak,
Okręg zielonogórski: Eligiusz Woźniakowski,
Zarząd Główny PZŁ: Jerzy Kropidłowski,



ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bydgoski|: Lech Kasprzykowski, Jerzy Murawiec, Janusz Jaworowski, Walenty Szymczak, Wiesław Wiszniewski, Tadeusz Przybysz,
Okręg chełmski: Ryszard Jaskulski,
Okręg częstochowski: Zbigniew Graj, Henryk Patyk,
Okręg elbląśki: WKŁ Bażant w Malborku, Andrzej Matuszak, Tadeusz Sienkiewicz,
Okręg jeleniogórski: Ryszard Anglart, Wiktor Kłys, Stanisław Stecko, Józef Liczner, Zbigniew Żółtak,
Okręg kaliski: Michał Ertel,
Okręg kielecki: Janusz Poznański, Czesław Roch,
Okręg krakowski: Eugeniusz Kapcia, Zbigniew Engelman,
Okręg krośnieński: Henryk Demczyna, Tadeusz Konik,
Okręg legnicki: Zdzisław Śniegucki,
Okręg lubelski: Marian Flis, Bogdan Kucharczyk, Wiesław Laskowski, Franciszek Piórkowski, Lech Siczek, Wojciech Szot, Jerzy Wątróbka,
Okręg łódzki: Alojzy Bryl, Stanisław Gendek, Sławomir Grawender, Tadeusz Niewiadomski, Jacek Tyrankiewicz,
Okręg nowosądecki: Bogdan Kasino,
Okręg pilski: Czesław Pszczółka,
Okręg piotrowski: Michał Osiński, Jerzy Zięba,
Okręg przemyski: Ryszard Hamulecki,
Okręg rzeszowski: Zdzisław Płaza, Marek Zdeb, Wojciech Solarski, Jan Wojda,
Okręg sieradzki: Kazimierz Pychyński, Wiesław Bakowicz, Józef Burski, Zbigniew Kamola,
Okręg skierniewicki: Dariusz Czubak,
Okręg szczeciński: Piotr Kmet, Wiesław Zieleniewski,
Okręg toruński: Ryszard Juszczak,
Okręg wałbrzyski: Jan Tomaszewicz, Zbigniew Radoliński, Roman Gumuła,
Okręg wrocławski: Ryszard Bartczak,




SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bydgoski: Henryk Samorek, Marian Kaczmarek, Adam Dąbrowski, Józef Rozpędowski, Ryszard Mruklik, Marian Litkowski, Waldemar Jeziorski, Robert Kanarek, Iwona Żuczek, Andrzej Jarmoliński, Mirosław Makuch, Henryk Zabłocki, Sławomir Danielewicz, Grzegorz Przemorski,
Okręg chełmski: Jerzy Filipek,
Okręg częstochowski: Jacek Bielewicz, Mieczysław Kowalik,
Okręg elbląśki: KŁ Diana w Wołowie, Lech Chojnacki, Jan Reszczyński, Anatoli Świokło, Tomasz Włodkowski,
Okręg gdański: Bogdan Pawłowski,
Okręg gorzowski: Andrzej Meissner, Jan Woźniak,
Okręg jeleniogórski: Wojciech Jurdyga, Tadeusz Sztaba,
Okręg kaliski: Adam Wypchło, Stanisław Pokusa, Bolesław Pokusa, Stefan Chaliński, Józef Krawczyk, Przemysław Bojarczuk,
Okręg kielecki: Kazimierz Bogusz, Leszek Łaskawski, Roman Szczygieł, Andrzej Tarnowski,
Okręg koszaliński: Dariusz Sarnes, Magdalena Chodakowska, Zdzisław Andrzejczyk, Andrzej Mętlewicz, Andrzej Serwa, Roman Demczur, Jacek Chrzanowski,
Okręg krakowski: Zdzisław Kropiwnicki, Kazimierz Michalik,
Okręg krośnieński: Ludwik Krakowiecki, Franciszek Romańczyk, Tadeusz Gajda, Zygmunt Klimko, Stanisław Dul, Antoni Jędzura,
Okręg legnicki: Zygmunt Karkut, Tadeusz Krasicki,
Okręg lubelski: Sławomir Chromczak, Tadeusz Kucharczyk, Mirosław Juszczuk, Kazimierz Kałko, Zygmunt Magdowski, Witold Moszczyński, Janusz Steć, Mirosław Wróbel, Mieczysław Zieleniak,
Okręg łódzki: Henryk Lesiak, Jan Pokorski, Wojciech Sędzicki, Tadeusz Szcześniak, Zdzisław Węglarski,
Okręg nowosądecki: Bogusław Rataj, Stanisław Zieliński,
Okręg ostrołęcki: Kazimierz Jutrzenka,
Okręg piotrowski: Edmund Miśkiewicz,
Okręg pilski: Grzegorz Lemański, Andrzej Gierzyński, Andrzej Komorowski, Wiesław Magnuszewski,
Okręg przemyski: Zbigniew Dąbek, Edward Kowalczyk,
Okręg rzeszowski: Krzysztof Klaus, Jan Charko, Wincenty Miąsik, Witold Chodziński, Kazimierz Banaś, Wiesław Gazda,
Okręg siedlecki: Zbigniew Kresa, Marian Krawczyk,
Okręg sieradzki: Andrzej Karnkowski,
Okręg skierniewicki: Dariusz Chodak, Edward Langa, Mieczysław Rosiński,
Okręg szczeciński: Wiesław Janica, Ryszard Łosiniecki,
Okręg tarnowski: Jan Pikul, Anatol Rostowski, Andrzej Sapa,
Okręg toruński: Jacek Jurkiewicz, Jan Sobiesiak, Zbigniew Zieliński,
Okręg wałbrzyski: Paweł Soboń, Józef Nowicki, Marek Kubiak, Adam Hućko, Waldemar Gębski, Henryk Garncarz, Krzysztof Bąk,
Okręg warszawski: Jacek Pilitowski, Włodzimierz Ploch,
Okręg zielonogórski: Waldemar Dekier, Ryszard Kaczmarek, Edward Kozłowski, Adolf Parchimowicz, Wiesław Pronkiewicz, Andrzej Skibiński,



BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ


Okręg bydgoski: Barbara Medeńska, Sylwia Głazowska, Krzysztof Adamski, Tomasz Szulc, Wiesław Kowalski, Rafał Bartczak, Jarosław Goliński, Leszek Zieliński, Wojciech Sikorski, Zygmunt Pieckowski, Franciszek Ślęzak, Zbigniew Frąckowiak, Piotr Szydłowski, Aleksandra Szulc,
Okręg chełmski: Wiesław Krysa, Henryk Kusiak, Artur Przesław,
Okręg częstochowski: Tadeusz Desperak, Henryk Krawczyk, Grzegorz Szymanek, Zbigniew Wypych,
Okręg elbląski: Jan Misiło, Waldemar Kus, Artur Rancia, Stanisław Sienkiewicz, Tadeusz Zbróg,
Okręg gorzowski: Błażej Gaweł, Ryszard Ignatowicz, Rafał Kwiatkowski, Józef Szymczak, Marek Tatała,
Okręg jeleniogórski: Stanisław Doleżal, Henryk Murawski, Marian Rękas, Ryszard Suski, Mariusz Bezeg, Jacek Gębczyński, Robert Jaskóła, Wojciech Hauzer, Piotr Marcinkowski,
Okręg kaliski: Kazimierz Wojciechowski, Józef Kulawinek, Rafał Stąśko, Jan Ławniczak,
Okręg kielecki: Tomasz Borkowski, Janusz Kasprzyk, Jan Kubowicz, Jerzy Równicki, Robert Stupak, Stanisław Szałas, Jerzy Szebla, Stanisław Wijas, Tadeusz Witkowski, Janusz Zawadzki, Zbigniew Ziomek, Henryk Zych,
Okręg koszaliński: Paweł Andrzejczyk, Alina Kurowska, Roman Kowalonek, Zbigniew Tabała, Adam Łazar, Wiesław Sobczak,
Okręg krakowski: Zbigniew Skowronek, Wiesław Kryus, Piotr Czekański,
Okręg krośnieński: Tadeusz Kędra, Tomasz Dziabas, Krzysztof Sałaciak, Jan Bilica, Bogusław Leputa, Tomasz Liszka, Zbigniew Smołkowicz, Stanisław Grzesik, Zdzisław Rużyło,
Okręg legnicki: Bogusław Więcek, Gustaw Marut, Julian Mlak, Krzysztof Sidorowicz, Teofil Szelwika,
Okręg lubelski: Grzegorz Bielak, Waldemar Figiel, Zbigniew Flis, Kazimierz Jata, Józef Kiełbiński, Jerzy Kobyra, Stanisław Król, Stanisław Krukowski, Marek Mazur, Ryszard Mazurkiewicz, Józef Merkun, Marek Michalewski, Kamil Niedzielski, Krzysztof Ogrodnik, Lesław Rybak, Aleksander Rząd, Henryk Szkoda, Józef Szot, Mirosław Szymański, Stanisław Turowski, Grzegorz Wardak, Piotr Węzka, Zbigniew Wierzbicki, Jacek Wołoszyński, Krzysztof Wrona, Piotr Zgardziński,
Okręg lomżyński: Sławoj Poreda,
Okręg łódzki: Mariusz Gendek, Bożena Grabowicz, Janusz Grabowicz, Zbigniew Kręcijasz, Marcin Lisiewski, Zbigniew Pawłowicz, Marcin Sibielak,
Okręg ostrołęcki: Jan Michalak, Janusz Artyfikewicz, Krzysztof Nowicki, Mirosław Tyszka,
Okręg pilski: Bartosz Góźdź, Andrzej Mierzejewski, Bernard Mierzwiński,
Okręg piotrowski: Waldemar Kluszczyński, Jerzy Nowicki, Waldemar Sendalski,
Okręg płocki: Maciej Dolny, Andrzej Fila,
Okręg przemyski: Grzegorz Gudz, Ireneusz Klisko, Jerzy Kopeć, Stanisław Kurasz, Tadeusz Kozioł, Zbigniew Sławiński, Wiesław Skoczylas, Ireneusz Osiewicz, Stanisław Stanik, Andrzej Sus, Bronisław Sus, Ryszard Zastrowski,
Okręg radomski: Wiesław Fąfara, Jan Machnio,
Okręg rzeszowski: Wojciech Konefał, Roman Soboń, Józef Gaweł, Wojciech Witek, Wiesław Szmul,
Okręg siedlecki: KŁ Pobudka w Węgrowie, Sławomir Kaniuk, Julian Stosio, Jacek Świrski, Marek Kazimierczak,
Okręg sieradzki: Władysław Kurczewski, Stanisław Foryś, Mirosław Miszczak, Janusz Burski, Piotr Miłosz, Włodzimierz Owczarek, Michał Miłek, Artur Musiał, Andrzej Lewicki,
Okręg skierniewicki: Michał Kucharski, Waldemar Zdanowski,
Okręg szczeciński: Jan Bielecki, Jerzy Florczyk, Zbigniew Majewski, Jerzy Mikołajek, Kazimierz Szymański, Cezary Straszyński,
Okręg tarnowski: Marek Augustyński, Mieczysław Barylski, Zygmunt Buczek, Marek Durbas, Marek Gębala, Paweł Lipa, Andrzej Pochroń, Bogdan Puta, Leszek Stryjewski, Piotr Wiśniewski, Wojciech Wrona, Grzegorz Zapart,
Okręg toruński: Michał Fiszer, Franciszek Ostrowski, Tomasz Trąbczyński,
Okręg wałbrzyski: Marek Sobczyński,
Okręg warszawski: Paweł Irek, Ryszard Kawa, Robert Kopeć, Dariusz Korzeń, Adam Mierzejewski, Rafał Strąk, Dariusz Surwiłło, Jan Zawistowski, Stanisław Garbacz,
Okręg wrocławski: Maria Malcharek,
Okręg zielonogórski: Stefan Banaś, Edward Bąk, Lech Białoń, Jan Bogusz, Grzegorz Doszel, Leszek Kasprów, Mariusz Kozłowski, Jan Lipa, Zofia Nadborska, Helena Nesterowicz, Jerzy Pawelski, Andrzej Podraza, Michał Potocki, Zenon Strąk, Waldemar Zdunek, Ryszard Żelichowski, Lesław Cerkowniak,



ODZNAKA  ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA

Okręg bydgoski: Józef Kordys, Michał Groblewski, Jan Jakubczak, Alojzy Szczupak,
Okręg legnicki: Szkoła Podstawowa w Kościelcu,
Okręg tarnowski: Janina Kucharska, Józef Szczepanik,
Okręg toruński: Zdzisław Gawroński, Szkoła Podstawowa w Osówce,


(-) Kapituła Odznaczeń Łowieckich