Aktualności

Aktualności

Archiwum

ZAWODY STRZELECKIE - WYNIKI

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA - 30.05.2015r. - ŁOMŻA - WYNIKI KOŃCOWE
TARNOBRZESKI PUCHAR WIOSNY - 30.05.2015r. TARNOBRZEG - WYNIKI KOŃCOWE.

Czytaj dalej

XXI FESTIWAL KULTURY I EDUKACJI ŁOWIECKIEJ GORAJ 2015

W dniu 16 maja, w Goraju odbył się XXI Festiwal Kultury Łowieckiej i Edukacji Łowieckiej. Głównym punktem programu imprezy był XXI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich, podczas którego przesłuchano uczestników w trzech kategoriach: solistów, zespołów, oraz zespołów rodzinnych. Oprócz zmagań sygnalistów licznie przybyli goście mogli również podziwiać zawody łucznicze, które odbyły się w ramach Pilskiego Turnieju Łuczniczego, a także sam spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy. Równolegle odbywał się Konkurs Wabienia Jeleni, Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich, oraz Konkurs Oceny Poroży Jeleni.

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA POLSKI W WABIENIU JELENI 2015

W dniu 16 maja 2015 w Goraju odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni. Przed konkursem odbył się trening oraz pokazy i warsztaty wabienia jeleni w wykonaniu najlepszych polskich wabiarzy.

Czytaj dalej

PIES W TRADYCJI I KULTURZE ŁOWIECKIEJ - ELBLĄG 2015

"W iście rodzinnej atmosferze odbył się piknik dla myśliwych w siedzibie KŁ Odyniec w Elblągu. Piękne miejsce, zadbane i ciekawie położone. Myśliwi stawili się w towarzystwie rodzin i swoich czworonogów. Pogoda, jak widać, dopisała. Organizatorom wielkie podziękowania za podjęcie trudu i słowa zachęty do kontynuowania" - tak napisała na Facebooku Aleksandra Klaus.

Czytaj dalej