Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2019

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin         Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Browninga i Winchestera Wyniki Katowice 13.04.2019 S. Gąsienica  
2. Puchar Czeskiej Zbrojówki, DianyKlasa MistrzowskaKlasa Powszechna Chodzież  27.04.2019 W. Kraiński OW
3. Memoriał G.Wardyńskiego Diany, Kalasa Powszechna, Klasa Mistrzowska, Klasa C Radom 27.04.2019 P. Pełczyński  
4. Puchar Antonio Zoli & Nobel Klasa Open Piotrków Trybunalski 04.05.2019 T. Skalski  
5. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa Powszechna Leszno 11.05.2019 M. Maciejewski OW
6. Puchar FAM Pionki Klasa Mistrzowska, Klasa Open, Klasa Powszechna Tarnobrzeg 11.05.2019 B. Kaśnicki  
7. Parcour Wyniki Poznań 18.05.2019 M. Maciejewski  
8. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Klasa MistrzowskaKlasa Powszechna Tarnobrzeg 25.05.2019 St. Białek  
9. Puchar MTP Klasa Mistrzowska, Klasa Powszechna Poznań 25.05.2019 M. Świerczek OW
10. Puchar PZŁ (mix) Wyniki Katowice 1-2.06.2019 W. Marconi OW
11. Ogólnopolskie Zawody Seniorów i Kapelanów Senior, Oldboy Kalisz 08.06.2019 W. Kobierski  
12. Puchar Normy Klasa MistrzowskaKlasa Powszechna Tarnów 08.06.2019 M. Flis  
13. Puchar Gryfa Szczecińskiego Klasa Mistrzowska, Klasa Powszechna Szczecin 08.06.2019 W. Marconi OW
14. Parcour Wyniki Bielsko Biała Brzeszcze 15.06.2019 W. Marconi  
15. Puchar Kujaw Klasa MistrzowskaKlasa OpenKlasa Powszechna Włocławek 15.06.2019 P. Pełczyński  
16. Puchar Toruńskiej Katarzynki Klasa MistrzowskaKlasa OpenKlasa Powszechna Toruń 16.06.2019 T. Skalski  
17. Puchar Młynów Jelonki Klasa MistrzowskaKlasa OpenKlasa Powszechna Łomża 22.06.2019 St. Białek  
18. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich Klasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna, Drużynowo Nowy Sącz 29-30.06.2019 S. Gąsienica OW
19. Klasa C Wyniki Warszawa 29.06.2019 T. Skalski  
20. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa Powszechna Koszalin 06.07.2019 M. Maciejewski OW
21. Puchar Podlasia Diany, Klasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Białystok 06.07.2019 J. Borkowski  OW
22. Nowosądecki Puchar Lata DianyKlasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Nowy Sącz/Krynica 06.07.2019 W. Szymański OW
23. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej DianyKlasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Wałbrzych 07.07.2019 P. Hetmańczyk OW
24. Puchar „Delta Optical” DianyKlasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Włocławek 13.07.2019 M. Świerczek  
25. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej DianyDrużynowoKlasa CKlasa Powszechna Jelenia Góra 20-21.07.2019 T. Skalski  
26. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Wyniki Katowice 13.07.2019 J. Adamczyk OW
27. Parcour Opole 27.07.2019 B. Kaśnicki  
28. Puchar Jezior Mazurskich DianyKlasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Giżycko 27.07.2019 M. Flis  
29. Memoriał Adama Kraińskiego Diany, Klasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Gdańsk 03.08.2019 M. Ziomek OW
30. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna DianyKlasa MistrzowskaKlasa CKlasa Powszechna Olsztyn 10.08.2019 W. Kraiński  
31. Puchar Grodu nad Prosną Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa Powszechna Kalisz 17.08.2019 P. Poraniuk OW
32. Parcour okręgów górskich Dłużyna Dolna 17.08.20019 T. Rybiński  
33. Warszawski Puchar Benelli Warszawa 24.08.2019 St. Gąsienica  
34. Puchar Opolszczyzny Opole 24.08.2019 P. Hetmańczyk  
35. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej  Opole   W. Kraiński OW
36. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 08.09.2019 M. Ziomek  
37. XXIII Turniej Chmielakowy Chełm 07.09.2019 St. Gąsienica OW
38. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Tarnobrzeg 14-15.09.2019 St. Gąsienica OW
39. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 21.09.2019 P. Poraniuk OW
40. Puchar Jesieni Lublin 21.09.2019 B. Kaśnicki  
41. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 28.09.2019 M. Maciejewski OW
42. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 28.09.2019 T. Rybiński OW
43. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 05.10.2019 St. Gąsienica  

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: