Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2015

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 28.03.2015
2. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Piła 11.04.2015
3. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Ciechanów 11.04.2015
4. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Piotrków Tryb. 11.04.2015
5. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Lublin 11.04,2015
6. Puchar FAM Pionki Radom 25.04.2015
7. Puchar Prezydenta Miasta Piły Piła 01.05.2015
8. Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 09.05.2015
9. Puchar Prezydenta Miasta Konina Konin 10.05.2015
10. Puchar Targów Poznańskich Poznań 16.05.2015
11. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Białystok 23-24.05.2015
12. Puchar Prezydenta Miasta Łomży Łomża 30.05.2015
13. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 30.05.2015
14. Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Włocławek 06.06.2015
15. Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Suwałki 06.06.2015
16. Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Bielsko Biała 06.06.2015
17. Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Chełm 06.06.2015
18. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Elbląg 13-14.06.2015
19. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 20.06.2015
20. Puchar Kujaw Włocławek 21.06.2015
21. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
Klasyfikacja mistrzowska
Klasyfikacja powszechna
Klasyfikacja drużynowa
Poznań 27-28.06.2015
22. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 27.06.2015
23. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Konin 27.06.2015
24. Puchar Podlasia Białystok 04.07.2015
25. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Wyniki diany
Kielce 11-12.07.2015
26. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 18.07.2015
27. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua Koszalin 18.07.2015
28. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Koszalin 25.07.2015
29. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Warszawa 25.07.2015
30. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda - nieskończone Częstochowa 25.07.2015
31. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Tarnobrzeg 25.07.2015
32. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 01.08.2015
33. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 08.08.2015
34. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Częstochowa 08.08.2015
35. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 16.08.2015
36. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 23.08.2015
37. Finał Ligi Strzeleckiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Rzeszów 29.08.2015
38. Puchar Winobrania Zielona Góra 05.09.2015
39. XXI Turniej Chmielakowy   
Klasyfikacja Open
Klasyfikacja mistrzowska
Klasywikacja powszechna        
Chełm 05.09.2015
40. Puchar Opolszczyzny Opole 19.09.2015
41. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 19.09.2015
42. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 26.09.2015
43. Puchar Jesieni Lublin 27.09.2015
44. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 03.10.2015
45. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 10.10.2015

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: