Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2017

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia główny
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 08.04.2017 S.Gąsienica
2. Puchar Czeskiej Zbrojówki Chodzież 22.04.2017 M.Maciejewski
3. Puchar FAM Pionki Radom 29.04.2017 P.Pełczyński
4. Puchar Podbeskidzia Bielsko Biała 30.04.2017 J. Adamczyk
5. Puchar Prezydenta Miasta Piły Piła 01.05.2017 W.Kobierski
6. Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 06.05.2017 W.Marconi
7. Puchar Prezesa Gobarto SA Leszno 13.05.2017 J. Plenkiewicz
8. Puchar MTP Poznań 20.05.2017 W. Kobierski
9. Parcour Katowice 27.05.2017 W. Marconi
10. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 03.06.2017 M.Świerczek
11. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 03.06.2017 S.Gąsienica
12. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
klasyfikacja mistrzowska
klasyfikacja powszechna
klasyfikacja klasa "C"
klasyfikacja drużynowa
Katowice 10-11.06.2017 P.Pełczyński
13. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 10.06.2017 M. Maciejewski
14. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Bydgoszcz 10.06.2017 P.Poraniuk
15. Puchar Normy Tarnów 10.06.2017 S.Gąsienica
16. Puchar Kujaw Włocławek 17.06.2017 P. Pełczyński
17. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 18.06.2017 J. Plenkiewicz
18. Puchar Prezesa ORŁ w Łomży Łomża 24.06.2017 T.Skalski
19. Parcour Poznań 24.06.2017 M.Świerczek
20. Memoriał E. Woźnego Poznań/Wolsztyn 01.07.2017 M.Ziomek
21. Puchar Podlasia Białystok 08.07.2017 J.Borkowski
22. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Wałbrzych 09.07.2017 J.Adamczyk
23. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
klasyfikacja indywidualna
klasyfikacja drużynowa
Częstochowa 15-16.07.2017 S.Gąsienica
24. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 22.07.2017 W.Marconi
25. Parcour Opole 29.07.2017 B.Kaśnicki
26. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 29.07.2017 W. Kraiński
27. Memoriał Adama Kraińskiego - ODWOŁANE Gdańsk 05.08.2017 P. Poraniuk
28. Nowosądecki Puchar Lata Nowy Sącz/Krynica 06.08.2017 M.Flis
29. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 12.08.2017 T. Skalski
30. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 19.08.2017 M.Ziomek
31. Puchar Elbląga Elbląg 26.08.2017 J. Plenkiewicz
32. Puchar Opolszczyzny Opole 26.08.2017 P. Hetmańczyk
33. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
klasyfikacja indywidualna
klasyfikacja drużynowa
Białystok 02-03.09.2017 W.Kraiński
34. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 09.09.2017 B.Kaśnicki
35. XXII Turniej Chmielakowy Chełm 09.09.2017 M.Flis
36. Puchar Jesieni Lublin 16.09.2017 J.Borkowski
37. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 17.09.2017 W.Kraiński
38. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
klasyfikacja indywidualna
klasyfikacja drużynowa
Poznań 23-24.09.2017 W. Szymański
39. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 30.09.2017 M.Świerczek
40. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 30.09.2017 T.Rybiński
41. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 07.10.2017 T.Skalski

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: