Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2018

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia główny
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice (Siem.Śląskie) 14.04.2018 T.Skalski
2. Puchar Czeskiej Zbrojowki  Chodzież 21.04.2018  W.Kobierski
3. I Memoriał Grzegorza Wardyńskiego - Klasa Open
I Memoriał Grzegorza Wardyńskiego - Diany
Radom 28.04.2018 J.Adamczyk
4. Puchar Prezydenta m. Piły  Piła 01.05.2018   P.Poraniuk
5. Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik - Klasa Open
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik - Diany
Piotrków Trybunalski 05.05.2018 S.Gąsienica 
6. Puchar Podbeskidzia - Klasa Open
Puchar Podbeskidzia - Klasa Powszechna
Puchar Podbeskidzia - Klasa Mistrzowska
Bielsko Biała 12.05.2018 J.Adamczyk
7.

Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
1, 2, 3

 Leszno  12.05.2018   W.Kraiński
8. Parcour  Częstochowa  19.05.2018  P. Hetmańczyk
9. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 19.05.2018  B. Kasnicki
10. Puchar FAM Pionki  Ostrołęka  19.05.2018  J. Borkowski
11. Puchar MTP  Poznań  26.05.2018  W. Kobierski
12.

Puchar 95 lecia PZŁ
Drużynowe
Indywidualne kl. M
Diany - Indywidualne kl M
Diany - Drużynowe kl P
Indywidualne kl. P

 Poznań  02-03.06.2018  W. Kraiński
13. Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Senior
Oldboy
 Kalisz  09.06.2018  M. Maciejewski
14. Puchar Normy  Tarnów  09.06.2018  M. Flis
15. Puchar Gryfa Szczecińskiego  Szczecin  09.06.2018  M. Świerczek
16. Puchar Kujaw
Generalna
Diany
 Włocławek  16.06.2018  M. Maciejewski
17. Puchar Toruńskiej Katarzynki  Toruń  17.06.2018  P.Pełczyński
18.

Mistrzostwa Dian - Drużyna

Mistrzostwa Dian - Klasa Powszechna

Mistrzostwa Dian - Klasa Mistrzowska

Warszawa 23-24.06.2018 M.Ziomek
19. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua Koszalin 07.07.2018 W.Kraiński
20. Puchar Podlasia Białystok 07.07.2018 T.Skalski
21. Nowosądecki Puchar Lata Nowy Sącz/Krynica 07.07.2018 W.Szymański
22. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Toruń 14-15.07.2018 P.Pełczyński
23. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 21.07.2018 J.Adamczyk
24. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 28.07.2018 M.Flis
25. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 04.08.2018 M.Ziomek
26. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 11.08.2018 P.Poraniuk
27. Warszawski Puchar Benelli Warszawa 25.08.2018 M.Flis
28. Puchar Opolszczyzny - Open; Diany; Klasa st. C Opole 25.08.2018 W.Szymański
29. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej -  Open; Drużyna Koszalin 01-02.09.2018 W.Marconi
30. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 08.09.2018 M. Maciejewski
31. XXIV Turniej Chmielakowy - Open; Diany; Klasa st. C Chełm 08.09.2018 S.Gąsienica

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: