Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2014

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 05.04.2014
2. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Toruń 12.04.2014
3. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Elbląg 12.04.2014
4. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Kalisz 12.04.2014
5. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Radom 12.04,2014
6. Puchar Fam Pionki Radom 26.04.2014
7. Puchar Miasta prezydenta Piły Piła 01.05.2014
8. Puchar Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 10.05.2014
9. Puchar Prezydenta Miasta Konina Konin 11.05.2014
10. Puchar Targów Poznańskich Poznań 17.05.2014
11. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Koszalin 24-25.05.2014
12. Puchar Prezydenta Miasta Łomży Łomża 31.05.2014
13. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 31.05.2014
14. Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Słupsk 07.06.2014
15. Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Białystok 07.06.2014
16. Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Leszno 07.06.2014
17. Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Kielce 07.06.2014
18. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Poznań 14.06.2014
19. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 21.06.2014
20. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 21.06.2014
21. Ogólnopolski Puchar Dian
Klasyfikacja open
Klasyfikacja drużynowa
Leszno 28.06.2014
22. Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Klasyfikacja senior
Klasyfikacja oldboy
Ciechanów 28.06.2014
23. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 05.07.2014
24. Puchar Podlasia Białystok 06.07.2014
25. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Włocławek 12-13.07.2014
26. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 19.07.2014
27. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Bydgoszcz 26.07.2014
28. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Łomża 26.07.2014
29. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Jelenia Góra 26.07.2014
30. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Chełm 26.07.2014
31. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 02.08.2014
32. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 09.08.2014
33. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 16.08.2014
34. Puchar Stock Polska Elbląg 23.08.2014
35. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 24.08.2014
36. Finał Ligi Strzeleckiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Częstochowa 30.08.2014
37. Puchar Winobrania Zielona Góra 13.09.2014
38. XX Turniej Chmielakowy Chełm 13.09.2014
39. Puchar Opolszczyzny Opole 20.09.2014
40. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 27.09.2014
41. Puchar Jesieni Lublin 28.09.2014
42. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 11.10.2014

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: